Споделена история от Секс и интимност

Не мога да свърша
Заглавието може да звучи тъпо или банално, но реших да споделя и да прочета мнения.
Аз съм почти на 17 и редовно мастурбирам. Ако трябва да бъда честна, 90% от свободното ми време мисля за секс, каквото и да правя, това ми е в главата! Нямам си приятел и не съм го правила още, но не спирам да мисля. Не гледам порно, обаче познавам и си пиша с момчета и доста от тях признаха, че биха правили секс с мен. Това много ме възбужда, имам невероятни фантазии и често се пипам, вечер като си легна, когато съм в банята, като се събудя в леглото също и през деня, ако имам време.
Но проблемът ми е, че колкото и да съм възбудена и независимо как се търкам, силно, слабо, бавно или бързо, с мокри или сухи пръсти, не мога да свърша!
Първият ми оргазъм беше съвсем случаен, получих го, когато бях на 12. Даже не се пипах, просто си представих нещо и след няколко минути усещах как клиторът ми пулсира. После си свалих бикините и видях, че са ужасно влажни.
Тогава още не мастурбирах, обаче един път, когато бях вече на 13 , отново си представих нещо и пак свърших, без да се докосвам.
От тогава мисля, че започнах да се самозадоволявам, но не мога да получа оргазъм! Понякога получавам полуогргазъм, докосвам се по различни начини, но някак си съм привикнала съм усещането и мислите за секс.
Клиторът ми е малък и рядко се овлажнявам обилно, но като съм в банята е най-хубаво. Само че пак не е достатъчно, за да свърша!
Същото е като докосвам зърната си и по-нежните части от тялото ми. в първия момент е приятно, после привиквам и не е интересно.
Представям си такива работи, че ако някой ги чуе, не знам какво ще си помисли за мен, но няма и значение.
Да ви попитам, как мога да получа оргазъм, без да правя секс и да се отварям? И моля, спестете си глупости от рода на "Пробвай с други предмети или вибратор"!

Коментари

1.   Всеки път свършваш по различен начин значи.. Аз ти предлагам моя начин... Легни по гръб (за по удобно можеш да си сложиш главата на възглавница), след това присвий коленете си, и се разкрачи... После вземи едната си ръка (тази с която пишеш) и я сложи между краката си. Свии си пръстите, остави само средния. И този среден пръст го оближи (звучи гадно но иначе ще те боли... ) и го сложи малко над клитора. Пусни си порно (или в твоя случай си фантазирай нещо) за по голяма възбуда. Започни да движиш пръста бързо наляво-надясно. Свии (глътни) си корема и можеш просто да чакаш... Веднъж не можех да свърша и си представих как гаджето ми лъска и със зловеща усмивка идва към мен хаха :Д А сега нека ти споделя другия ми начин за върховно удоволствие. Отиваш в банята (но да си гола или с възможно по малко дрехи защото ще пръска ;) ) Отвиваш душа. Остава една малка тръбичка. Пускаш водата на душа на СРЕДНА степен, тоест да не е нито много силна струята, нито много слаба. Водата да е нормална, нито гореща, нито студена. Насочваш струята към клитора си, свиваш (гълташ) си корема и чакаш... Можеш за по голяма възбуда да си фантазираш нещо :) Успех и дано успееш :)

2.   Еми, пробвай пак да си представяш нещата, които са те карали да свършваш. Всичко е в главата ти, щом поне си стигала до края и то не един път, пак ще успееш ;) Ако пробваш е вибратор - много е вероятно да се отвориш. Отдели повече време и фантазирай повече, щом това най - много ти помага, пък накрая ще си опознаеш достатъчно тялото и ерогенните зони и ще стане лесно. Успех :))

3.   пусни си порно! Не гледаш ли порно??

4.   Моя пръв оргазъм беше на 11, гледах порно и нещо започнах да пулсирам отдолу. Реших да се погаля, направих го и получих оргазъм. От номер 1 :)

5.   Според мен просто трябва да си хванеш приятел, на 17 си, скоро ставаш пълнолетна!! Щом секса ти е постоянно в главата, опитай.. Самозадоволяването е само за определени моменти, когато си прекалено възбудена, а не за всеки ден.. вече си свикнала с това. Аз също не се възбуждам пък от порно, просто затварям очи представям си някои работи и движа пръсти малко над клитора, явно там ми по-харесва... Опипай се, може да откриеш невероятни места за оргазъм!!

6.   Това с душа е невероятно добро. Правя го рядко, за да не свиквам с усещането, не е адски силно. Препоръчвам го :)

7.   Авторката : Благодаря за съветите! Това с душа съм го правила, но без да го откачам.

8.   Търкай се във възглавницата. Действа!

9.   аз пак имам друг проблем не мога да свърша когато правя секс сама нямам проблем всеки пат свършвам но не мога да получа вагинален оргазъм имам приятел от 2год и правим редовно секс много ми е хубаво но не мога да свърша