Споделена история от Секс и интимност

Мисля, че съм нимфоманка!
Здравейте! Аз, съм момиче на 22 год. и съм бисексуална. Имам връзка с жена от 2 год. Проблема при мен, е че моето подсъзнание е изключително, мръсно и перверзно. Мисля само за секс и как да задоволя нагона си, анално и вагинално. Много често, моята приятелка не иска да правим секс и аз откачам. Гледам нон-стоп порно и се самозадоволявам с 3-те си вибратора. Представям си как ме чукат и откачам от възбуда. С две думи, искам да ми е постоянно, вътре! Дали това е нормално, или имам нужда от лекар...не знам! Бихте ли ми споделили своите виждания по въпроса?

Коментари

1.   Мисля, че не си нимфоманка, а просто имаш сексуална ненаситност, защото приятелката ти те държи на сухо. Ако искаш да правиш секс с МНОГО и РАЗЛИЧНИ партньори, значи наистина си нимфоманка.

Кюби

2.   Ако си нимфоманка, значи трябва непрекъснато да мислиш за секс, до такава степен, че да не можеш да се концентрираш въхру нищо друго. Не знам дали при теб е точно така. Може би желанието ти е породено по-скоро от това, че в момента си с жена и не си имала контакт с мъж от известно време. Щом казваш, че си бисексуална е възможно секса с жена да не ти е достатъчен. Казваш, че се самозадоволяваш много често, но това не може да замести истинския полов акт с мъж. Според мен не си нимфоманка. Просто си по-разкрепостена и имаш нужда от мъж.

3.   Решението:Намери си мъж!!!

Д-р Карамфилов :)

4.   Това е писано от мъж хахахах :Д

5.   Нищо ти няма аз съм момче на 20 и е същтото при мен и досега ме зарязват, защото сам бил цитирам 'свръх сексуален' трябва да намериш момчето за теб и това е. За сега аз нямам успех
дано и при теб не е така

6.   Аз съм впечатлен! :))

*Syndrome

7.   Не ми се връзва нещо. Това, че искаш да ти е постоянно вътре и анално и магинално и назално и т. н. не кореспондира с това, че гаджето ти е жена.

9.   НОРМАЛНО Е, ЗАЩОТО ТИ ТРЯБВА МЪЖ, А НЕ ВИБРАТОР. Така че не си нимфоманка, а не се задоволяваш правилно, все пак сме човешки същества и вибраторът не е това. ползвай жените за забавление и разнообразие, но си вземи мъж

10.   Такива момичета вече не останаха, но пък е вероятно и да е измислицата. Ако не е измислица, може да се свържем, и да се разберем. Аз съм ненаситен, пък и сайта е за да помага на хората, ако няма кой да те задоволи ;) аз мога!

11.   Аз имам същият проблем от 2-3 месеца насам. Не мисля за това през цялото време, но на деня се сещам по няколко пъти. Просто само като си представя как приятеля ми прониква в мен, тласъците, докосването, целувките, думи, които ми шепти, оргазмът, който получавам и как той свършва в мен.. Просто това е картинка, която не ми излиза от главата месеци наред... Просто мисля, че има периоди, в които не ни се прави много секс и такива, в които сме по-активни. Поне аз съм имала такива... Не мисля, че си нимфоманка. Самозадоволявай се! Ще стихнат нещата..

12.   Само мислиш или наистина си?

13.   Хора, като измисляте истории, нека поне бъдат малко от малко близки до реалноста.

14.   Щом ти идва отвътре го прави мисля, че е тъпо да се потискаш.