Споделена история от Секс и интимност

Обилно овлажняване
Здравейте. Аз съм момиче на 20 години, ако е от значение. Имам проблем с подмокрянето при възбуда. Когато се целувам с гаджето ми се подмокрям. Доста е неприятно, защото когато той ме целуне по-страстно аз се овлажнявам доста, толкова че бельото ми става мокро и се чувствам неудобно. Наскоро се усещаше и през панталона ми. Заедно сме от скоро и още не сме правили секс, но когато се целуваме, се притеснявам да не ме пипне там, защото се усеща доста, колко влажно е всъщност. Знаете ли как мога да редуцирам подмокрянето? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Абе защо ти е да го редуцираш? Това е нещо естествено, от което няма смисъл да се притесняваш. Кое е притеснителното в цялата ситуация? Че те е страх да не те пипне и да не усети, че си мокра? И какво от това? ! Повярвай ми, ако той усети, че си влажна ще бъде на седмото небе, защото това означава, че те е възбудил. Все пак скоро би трябвало да започнете да правите секс. Нима искаш да си суха и да го караш да се чувства зле от факта, че не те привлича сексуално? Не казвам, че е така, но има голяма вероятност да си го помисли. Може би има някакви лекарства и билки, които намаляват подмокрянето при възбуда, но те не са всеизвестни и са труднооткриваеми, а и не са ти необходими. Защо е нужно да си съсипваш здравето с най-различни подозрителни медикаменти, когато всичко при теб е наред и би трябвало да си щастлива, че скоро ще изпиташ и удоволствието от секса с този човек? Не се притеснявай от толкова естествени и необходими на всяка жена неща!

2.   с ежедневна превръзка :)

3.   На теб пречи ли ти?? Ако не не му мисли, на гаджето ти ще му харесса че си мокра, защото това е заради него. Кой мъж не харесва да вижда че половинката му е възбудена от него дори и от целувка?

4.   Използвай ежедневки за да си по спокойна..

5.   Носи ежедневни тънки превръзки, колкото и да е мокро чак през панталона няма да се усети. Не искам да правя реклама но ти препоръчвам descreet.

6.   Малее и аз съм същата.. ;х но мисля, че това им харесва на мъжете..

7.   Много просто, никога не оставяй нещата само с целувки, правете секс и той ще бъде най-щастливия човек на света с жена която толкова добре се подмокря. За мен няма нищо по-възбуждащо от добре подмокрена жена. Имал съм само един случай на свръх свършване, направо пръска при секс, ами какво да ти кажа това е върха. Желая ти хубав секс.

Мъж на 38г.

8.   Ако те пипне там, нямаш си идея колко ще се зарадва, че е причината, ползвай ежедневни ппевръзки, както ти казаха вече, успех :))

9.   Абе я не говорете глупости! да ползва превръзки и т. н. няма нищо лошо в това, че се мокриш. Това е напълно НОРМАЛНО и ЕСТЕСТВЕНО. Мъжете също се мокрим от възбуда. за мен (а предполагам че и за много други мъже) е много хубаво и възбуждащо, че момичето, което е до мен се възбужда от МЕН и от това което правя с нея.
Няма ти абсолютно нищо не се занимавай с глупости!
М 21

10.   и аз съм така и много се притеснявах. отидохна гинеколог за това и той ми се изхили и каза:това е най-хубавото нещо, защото доста жени имат обратния проблем.
по принцип има глобули за намаляване на този секрет, но те а за някакви проблеми с бартолиновите жлези и това е голяма рядкост.

11.   Ох Божееее не ви разбирам вас жените честно. Красиви момичета се съсипвате с глад и глупави диети докато не се превърнете в скелети ама с целулит, боядисвате си косите и ги тормозите по всякакъв начин докато не заприличат на метли, тялото ви функционира нормално при контакт с мъж, а вие и това искате да съсипете. Нямам думи да опиша недоумението си от постоянството и устрема, с който жените правят всичко възможно да се съсипят.

12.   Обожавам жени с обилно овлажняване, а още повече да ги подсушавам с устни.