Споделена история от Секс и интимност

Искам любов, не секс!!!
На 22 год. съм, изглеждам добре, всичко ми е ок, но... не ми върви с мъжете! Не знам каква е причината, по принцип доста мъже искат да правят секс с мен и постоянно ме занимават, оферти не ми липсват, но аз съм вече на 22 год., а до сега НИКОГА не съм имала връзка с някой. Винаги всичко е било само секс, понякога е продължавало и година, но само сексуални отношения. Изглеждам доста по добре от повечето момичета, но никой явно не иска да е с мен. Говорила съм за това с приятелки, но и те не могат да ми дадат логично обяснение, казват, че най вероятно е защото имам перверзно излъчване и единствената мисъл която минава през акъла на мъжете когато ме видят е СЕКС. Ако някой има подобен проблем нека да пише, също така може да пишете вашите мнения и съвети.

Коментари

51-58 от 58

51.   Значи не си попаднала в подходяща среда. Ако искаш любов, а не секс, трябва да се движиш между такива хора, които са като тебе. Между тези които искат секс и отношения, които водят до секса, няма да успееш.
И при мене беше така... не можах да намеря средата си и останах сама. Дано ти да я намериш... Потърси хора с твоите интереси, с твоята нагласа, има такива. Например: аз обичам тежък рок. И като е така, няма да стоя с тези, които харесват чалга

52.   от номер 28 към авторката : вече нищо не казваш, никаква те няма. Какво стана, намери ли си това което търсиш

54.   Здравей, аз имах същия проблем. много мъже имаха интерес към мен, но само за секс. мислех си че никога няма да срещна някои които да иска друго освен това. последния ми такъв случай беше преди година- правехме страшен секс освен това си прекарвахме супер, забавлявахме се бяхме на едно мнение за много неща... абе бяхме точно един за дуг... но ... докато не срешнах човек който после неискаше да ме остави, защото ме обича. разделихме се, след месец тръгнах със сегашния си приятел, който ме обича много преди да тръгнем. не съм си и помисляла че ще има такъв човек. та не се притеснявай за това, прави секс с който искаш, а този човек, който ще те обича повече от себе си, ще се появи, бъди сигурна!(но да знаеш, че може и да ти омръзне това :))

55.   Вече няма ли нормални момичета. Всички мислете само за секс. А като го имате започвате да искате и любов. Спите с много хора за да си начешете крастата, но се сърдите няой ако ви каже, че сте к.рви. Прави са хората, че ви искат само за секс.

59.   До 22 евала,знаеш какво е чест и достойнство!

60.   Авторката:
Не е необходимо да отказваш секса. Просто не се събирай с "мъжкари". Намери си приятели, съученици, например. Не ми казвай, че в училище нямаш приятел - момчета, освен момчетата с които си спала :)
Аз имам пък обратния проблем. С всички жени с които се заговоря, задъжително след време ставаме приятели. Дори и да искам да спя с тях, някак не се получава. След 1-2 месеца приятелска връзка, даже и желанието ми изчезва.
Имам доста приятели - жени и не се оплаквам от женско внимание. Но не съм правил секс от 4 години. Вече свикнах. Ако искаш ето ми скайпа: vaoo00, нямам против още една приятелка.
А между другото, относно секса с прятели(след време когато си имате доверие) може да те докара до най сериозната връзка в живота ти. В повечето случаи женените първо са били приятели :) Аз се разминах на косъм от едно такова преживяване.

Успех!

61.   Ами за всеки влак си има пътници, нали знаеш, така че може би скоро ще срещнеш мъжа, който да те гледа любовно, а не сексуално. Но не се знае дали ти самата не предизвикваш мъжете да искат само секс от тебе- я с предизвикателни тоалети, я с походка и държание.. ако има нещо подобно гледай да го отстраниш, защото продължиш ли с к*рвенските маниери ще изглежда, че само секса има значение за теб и мъжете ще ги е страх да ти предложат връзка:)

62.   Съжалявам, че не съм с 15 години по-млад. Сигурно щяхме да бъдем хубава двойка, защото и аз като теб цял живот съм търсил истиска връзка и ми писна да бъде само секс.

51-58 от 58