Споделена история от Секс и интимност

За мъже! Какъв е вкусът там долу?
Момчета опишете какъв е вкусът и миризматъ на „котето” на една жена и предпочитате ли тя да се мие с интимни сапуни и гелове или само с вода?

Коментари

1-50 от 83

2.   е.... хигиена трябва да има... мириса е възбуждащ, а вкуса на сокчето е... но преди всичко това е част от любовната игра, и привкус на удоволствие от сексуалния акт.... и подготовка за това... аз обичам да си лижа...

3.   Вкусът и мирисът там долу имат много по-различен смисъл и значение от това, което показват простите сетивни възприятия. И разните сапуни и гелове само обезсмислят това значение.
Ако искахме аромат на горски ягоди или вкус на крем "Брюле", щяхме да си купим надуваема кукла и да си я гелосваме и ароматизираме так с каквото си поискаме.

4.   Защо въпросът е само за мъже? Има и жени, опитвали вкуса на ''котето''. Ако някой категорично ти каже ''Пффф ужасно е, мирише на гадно, на риба... '' или т. п. глупости от рода, най-вероятно е попадал само на жени с лоша хигиена или някакво възпаление, причиняващо лоша миризма и вкус.
При здрава жена, с отлична интимна хигиена, натуралният вкус без абсолютно никакви мазила е леко солен, може да се усети и едва доловимо кисел, но подчертавам ненатрапчиво и не би трябвало един мъж да се гнуси от това. Миризмата е специфична, няма как да се опише, но пак казвам ако жената е здрава и поддържа добра хигиена, мирише много приятно и изключително възбуждащо за един мъж, дори за една жена (би или хомосексуална).
По принцип не е за предпочитане, а направо е задължително жената да ползва интимен сапун или гел, но не с цел да си ''ароматизира'' вагината, а като средство, имащо почистващо, успокояващо и антибактериално действие.

5.   Съгласна съм с номер 4, но явно не разбира много от женска интимна хигиена. Пагубно е за жената да се мие с антибактериални сапуни - тя ще убие полезната фауна във влагалището.
Затова и препоръчвам честото отмиване с вода и с бебешки шампоан за тяло. Тези продукти не съдържат сапуни, консерванти и т. н. и са оптимални за интимната хигиена на мъжа и жената, евтини са и по-проверяван продукт на пазара в ЕС няма.
Аз самата като гинекологично здрава жена мога да потвърдя, че секретът няма неприятен мирис, по принцип носи човешкия специфичен аромат на съответната жена, ако тя се е къпала и е здрава.

6.   Реално е кисел, но още по-реално е най-вкусното нещо на света : ) м, 27г.

8.   Аз съм подарявал интимен овлажнител с вкус на череши на съпругата си. Това в случай, че ви смущава миризмата. Става ммм, да не цитирам тъпи реклами сега. А към момчетата да дам съвет, винаги е добре да предупредите партньорката си /ако не ви е задължително в играта/ че смятате да го правите. Така тя ще се отпусни и приготви, а вие няма да се гнусите.

Ясен 53

9.   Мирише на лук, но аз обичам лук. На вкус е леко кисел и солен, но и тези усещания са ми любими. За съжаление НЕ ЛЮТИ, че умирам за люто...
М40

10.   Аз също искам да задам въпрос:
Ако жената има бяло течение, това се отразява и на миризмата и си мисля, че сигурно на мъжа няма да му е приятно..?
Дори да имаш добра хигиена, бялото течение надделява, според мен.

11.   Ами виж сега, ако много искаш да разбереш има начин. Поиграваш си хубаво с пръстче там долу, хубаво е и да бръкнеш, след това помирисваш и облизваш пръстчето. Не е страшно, опитай.
Аз лично се мия само с вода, но го правя винаги след тоалетна

12.   Предполагам е нещо кисело/солено, нямам представа. Случи се така, че мастурбирах докато имах лека раничка(едвам порязано) на пръста и леко щипеше на мястото. Пък, знам ли, може и да греша... :)

13.   Хубав е :)
Не се коси ако се притесняваш че е кофти

14.   Вкусът на мен лично много ми харесва. приятен и ненатрапчив е, НО само ако жената е напълно здрава! иначе... :X:X:X

16.   Аз също искам да задам въпрос:
Ако жената има бяло течение, това се отразява и на миризмата и си мисля, че сигурно на мъжа няма да му е приятно..?
Дори да имаш добра хигиена, бялото течение надделява, според мен.

17.   От номер 4 до номер 5 (съжалявам за отклонението от темата) - май вие не сте запозната или бъркате някои понятия. Има съществена разлика между интимен и антибактериален сапун. Като съм написала, че трябва да се използват интимни сапуни с антибактериално действие нямах предвид сапун за ръце ;) Точно интимен сапун, който не променя естественото ph на вагината, не изсушава лигавицата и по този начин я предпазва от различни бактерии. С други думи интимен сапун с антибактериално действие. Мисля, че всяка уважаваща себе си жена знае, че не трябва да се мие дори и с най-скъпите сапуни, освен ако не са специално предназначени за ''там долу''. Моля ви, преди да се правите на компетентни, се осведомете за какво точно става въпрос!

18.   Вкусът /казвам вкусът, не мирисът/ на жените еднакъв ли е? Последно -кисел, солен или? Някои мъже твърдят, че вкусът е еднакъв. Мирисът-не. Чувала съм също, че понякога това каква храна се консумира се отразява и на миризмата на половите органи на жената, това ми навява коментарът за миризмата на лук. Възможно ли е и вярно ли е това, някой знае ли? Известно е, че миризмата на чесън и лук освен чрез дъха се изпарява през потните жлези, чрез порите на кожата, същото е и с цигарите, тогава има някаква логика?

19.   Абе баш сапун си трябва за там долу, оставете ги тези измишльотини интимни сапуни и дрън дрън, дето според мен точно разбърникват положението.
Иначе аз съм правила френска на жена, явно не е за мен тази работа, не ме възбуди вкуса и усещането, докато на мъжа ми ми идва да му го изям.

20.   Така и не разбрах какъв бил вкусът. Някой ще каже ли по-конкретно, моля ви! Кисело, сладко, солено? Какво е??

21.   Вие нормални ли сте? По-горе написах. Вкусът е кисел. Бил съм с 11 жени - това е вкусът, друг няма. мъж, 27години

22.   №21, попадал си все на кисели жени, смени сорта, има и сладки! Младата и здрава жена няма нужда с нищо да се промива вътре(е изключвам промивките с мъжки био-крем, прясно произведен от мъжа и в романтична обстановка). Природата се е погрижила за всичко, там(във влагалището), се поддържа кисела среда-рН под 7 и всичко патогенно умира(освен ако момичето не го сее чрез контактите си), така, че няма нужда от вътрешна специална хигиена, достатъчно е външното често измиване. А попаднат ли на мамини синчета, които не обичат киселичко, да бягат от тях. Първо да ги питат обичат ли кисели ябълки, това е вкуса млади момко.

23.   Аз съм леко сладка или сладникава, пробвахме с приятеля ми. Притесних се защо не киселя?? Ако това може да ви помогне като отговор. Изобщо не е гадно, даже е леко приятно. Казвам го като жена. Приятелят ми казва, че сякаш този вкус го кара да го прави пак и пак, сякаш ядеш сладолед, топи се в устата, но искаш още.

24.   @22 аз съм 21, но също така съм писал и коментар номер 6. Така че спри с тъпотиите. Къде съм казал, че киселият вкус не ми харесва, напрвотив - в коментар номер 6 споделям, че за мен това е най-вкусното нещо на света.

И разбира се, че ако всичко е наред с мацката вкусът е единствено и само кисел. Точка.

25.   №24, от майтап не разбираш, не усещаш ли, че се шегувам, бързо палиш, дано в секса не си така!

26.   Абе хора.... Всяка, подчертавам ВСЯКА жена има различен вкус! Както и всеки мъж има различен вкус! Понякога, при постоянни партньори става така, че вкуса се променя... Това зависи от здравословното състояние на човека - физическо и психическо. Храните и напитките също влияят. Да не говорим за цигарите.... Като цяло хората си избираме партньорите чисто по животински с НОСА си! Когато ни харесва миризмата на даден човек - тоя/тя е.. И тук смятам, че темата приключва...
P. S. Няма значение кой с колко жени/мъже е спал... Като цяло на всеки му допада един човешки аромат или сходен.... Обичкновено освен аромата и вкуса е сходен... На едни от вас партньорките са сладки, на други - кисели, на трети кисело-солени, четвърти - сладко-кисели....

28.   вкусът е повечко солен и леко кисел, поне моят е такъв, опитвала съм се.. а има и леко метален привкус, аз си се харесвам(:

30.   До 28! Хубаво е, че го казваш! Много жени ги е срам да си признаят! Едно момиче, което познавам от години призна, че харесва натуралната миризма на сливката си!!! Жени, които са правили френска на други, много им харесва!
Мисля, че за един нормален мъж това е едно от основните неща да докарат жената до екстаз! При дорба хигиена си е хубаво нещо!!!

31.   Малко е солен. Кисело не усетих но със сигурност е солен, след като си опитал остава леко гаден вкус в устата (поне на мен не ми харесва), но пък и доставяш голямо удоволствие!

~~~СТРУГАРЯ~~~

32.   Вкусът при всяка жена е различен, при повечето леко накиселява, но има и такива жени, при които е сладък, в смисъл без да накиселява или да се усеща нещо, а бе за мен си е сладък. В момента съм с такова момиче и.... усещането е уникално, защото аз го правя с невероятен кеф, а тя изпитва невероятно удоволствие и... честно казано, ако се получи между нас винаги ще си я папкам, защото и на двамата ни харесва-тя получава невероятен физически оргазъм, а аз невероятен душевен:)

33.   Предпочитаме със сапун :)))) Иначе лъха на маринована копърка, което не е приятно. Имал съм две приятелки, които отказваха да се мият със сапун защото било вредно. Ами, миришеха си. И двете ги зарязах поради тази причина. Лекия мирис понякога е дори възбуждащ, но това да не се мие никога със сапун си е нещо отвратително. Аз обичам една жена да си я целувам и вкусвам навсякъде. Отпред отзад, дори крачетата. Ами като не мога да я лижа или пипам щото мирише, то това не е секс. Да не говорим, че не е достатъчно да се мие само отвън защото вонята всъщност се образува вътре. За целта има интимни душове. Има толкова чисти жени, дето направо не ми се става от тях като сляза долу с уста :) Но за жалост има и от другите доста.

34.   Абе вие луди ли сте? Няма НИКАКЪВ вкус, все едно да си лижеш ръката след като си я измил. Първо минава през банята, измива се хубаво цялата(включително и основно пут.... ето), естествено и аз правя същото и почваме с френската. Как ще я лижа без преди това да е минала през душа. Тя първо не ми дава да се доближа с глава до там, защото й е неудобно и притиснено а и на мен няма да ми е приятно. Когато го правим на такива места където няма душ, почваме директно със секса. Когато и аз не съм го мил минути преди това и тя не го лапа, пробва един-два пъти и не е приятно. Отвратително е да караш другия човек да ти прави френска ако има "вкус и мирис". Задължително преди "сеанса" 2-3 минути с душ гел или сапун под душа.

35.   Интимен сапун трябва да се използва не повече от 1 на ден. Употребата на интимен душ може да доведе до куп проблеми, като се започне от нарушаване на флората на влагалището и се завърши с пресушаване.

36.   Напълно подкрепям 35, а на 19, казвам в грешка си в никакъв случай сапун, той вреди, убива естествената бактериална защита на влагалището и половите органи, това важи и за мъжете, да се използват само препарати за ИНТИМНА ХИГЕНА!

37.   Нямаше как да подмина този въпрос. Бисексуална съм. Минала съм през доста жени. Всичко е до поддържане. Имала съм случаи (и с жени и с мъже), когато в началото на френската любов ми се е повдигало и от вкуса и от острия мирис. След минута изчезва това. При жените ми се е случвало по-често. При нас си е и по-различно, защото отделяме обилна секреция (повечето) при възбуда (а на някои им мирише), да не говорим ако жената има проблем с бялото течение. Затова на скоро си поръчах един освежител за интимни части. Използвам интимен сапун през ден. С това се пръскам непосредствено преди секс. Гледам да отскокна до WC.

38.   Кисел, но понякога сладнее когато жената е много чиста и няма заболявания. Мириса варира много повече. Понякога УЖАСЕН, а друг път възбуждащ. Всяка е различна.

39.   Моят вкус сладнее и почти не киселее, приятелят ми го обожава, не може да ми се насити..

40.   До 37! Да съгласен съм с теб миризмата е по-силна, но това е най-вече поради анатомичните особености на жената! Ако миризмата е неприятна това е заради гинекологичен проблем- кандида (гъбички), трихомоназа или бяло течение (бактериална вагиноза)!!!
По-голямо количество секрет от влагалището се отделя по време на овулация! Освен това жените имат "големи" (Бартолинови) и "малки парауретрални" жлези, които секретират пpи възбуда! Първите са в предверието на влагалището, близо до входа му, а вторите до отвора на уретрата!
При добра хигиена френската любов правена на жена е страхотна!!! Да му мисли приятелката ми...

41.   Това за сапуна според мен са глупости. Няма нищо по-хубаво от него :)

42.   Дали путката мирише на пор, или пора на путка? А помните ли го този виц!

Господ създал жената, и стигнал до путката, мислил, мислил но не можал да измисли как да я направи. Затова извикал животните и им казал те да му дадат акъл. Първа дошла козата, настъпила жената между краката и отпечатъка на копитцето и` очератло путката. После дошла лисицата, завъртяла се оттук-оттам и където се опряла опашката - поникнали гъсти косми, та путката да е привлекателна за окото и мека за галене. После дошла пчелата и пуснала мед в путката, че да е сладка за лизане. Но господ се рекал "много хубаво не е на хубаво" и извикал пора. Той се завъртял около нея и я умирисал. Накарая дошло магарето, помирисало путката, но му замирисало на пор, обърнало се и и дялнало един къч, та я разцепило - дъно да няма! Та оттгова възникнал въпроса, мирише ли путката на пор!
Путката е създадена за ебане, а не за лизане и мирисане, хуя, нос и вкусови рецептори няма, така че намирам въпроса за изцяло неадекватен!

43.   Лично аз усещам вкуса като сладникав. Напълно е нормално да е така защото вагиналния секрет съдържа гликоген, който придава сладкия вкус.

46.   При нормална хигиена такава, каквато трябва да има една жена, вкуса е кисело-солен! Това е зареди средата в която се намират половите и органи!!! Тя е предимно кисела и алкална. Вкусът е хубав когато хигиената е на ниво! Щом е ок, никакви интимни гелове не и трябват! Ако, обаче има някакъв проблем, нещо като гъбички или трифомони тогава да не коментирам... , коментара е излишен!

47.   Здравейте :) аз съм пробвала от вкуса си.. докато приятелят ми прави френска и си пъхне пръстчето и след това ми даде да го оближа, също така и след като приключи и ме целуне усещам вкуса. Мога да кажа, че не е неприятен. Както казаха по - горе кисело/солен. А до миризмата зависи от самата жена дали поддържа добра хигиена. Аз лично държа много на хигиената, тя е задължителна! А точно за тази нежна и чувствителна част от тялото ми не използвам сапуни!

48.   Вкусът е различен при повечето жени, както и миризмата, но така или иначе се въртят няколко основни вкуса и миризми. Някои от тях са приятни, а някои отвратителни въпреки, че са прясно измити.

50.   Здравейте,

що се касае до киселият привкус - той е наистина такъв, защото микрофлората на вулвата при жените е кисела -солена. Ще Ви обясня така : Тази кисела среда предпазва жените от бактерии и микроорганизми или ако има такива биват унищожени. Това са така наречените " пръчици на Додерлайн" благодарение на които имаме такава кисела среда. Майката природа се е погрижила за всичко.... :-)

52.   вече 3 пъти лизах момиче отдолу, бил съм с други, но не съм имал това желание.. дебели, проститутки и т. н.. сега си имам приятелка, ами мога да кажа, че първия път.. който беше преди 2 седмици, щях да повърна първоначално, някаква мирис, а тя беше подмокрена докрай.. но постепенно ми хареса, вечерта си мислих за този момент.. след това още няколко пъти я лизах и въобще не м беше гадно, а супер готино, а тя мокричка до краен предел, май я лижа доста добре, побърква се.. от първия път го правих добре, казах й че е за втори разбира се, да не се помисли за най-специалната на света, но.. е готино

53.   В повечето случаи е сладка. Понякога е леко стипчива. Била е и леко солена. Зависи от състоянието ми, от това какво съм яла и пила и т. н. Пробвала съм си я и ми харесва във всички варианти :) На мъжът ми също... Цяло чудо е ако изкара цял ден без да я целуне поне веднъж :)

54.   Ако мирисът на интимните части на жена ви ви е малко неприятен, отделяйте по малко слюнка при близането- това неутрализира бързо неприятната (за някои) миризма. По принцип вкусът е солено-кисел, към клитора (след по-дълго близане)- леко метален. Но си е кеф и за жена ми и за мене да си поиграем преди проникването с пениса.

56.   И аз сьм се опитвала и мога да кажа че сьм солена.. :) ж. 15 г Наси

58.   Ако миенето е само с вода е по-истинско и се усеща овече самия процес на възбуда.

59.   Само едно момиче съм лизал, момичето с което съм сега на 23 години съм и много ми харесва. В началото (първия път), ми беше странно, малко ми се гадеше, но сега.. сега след 2 месеца с нея това е най-якото нещо, като я видя как се радва и е супер сладко, възбужда ме и в мислите ми вече, като до преди това... въобще не съм си го и представял :) Мен ми е сладко винаги, още повече, че и тя се раздава после, тя не обича първа да почва свирки и т. н.. така че трябва аз да давам, за да даде и тя от себе си...

62.   Истината, е че когато жената има проблеми(заболявания) свързани с половите органи, миризмата е неприятна и най-често се доближава до тази на развалена риба. Когато обаче жената е здрава и с добра лична хигиена, вкусът преобладава от натрапчиво солено-кисел(по-често кисел), до сладникаво-кисел(може да бъде и сладко-горчив). Всички тези вариации зависят от конкретния организъм и разбира се от менструалния цикъл. Когато предстои менструация или непосредствено след нея вкусът най- често е силно кисел защото ph-то във влагалището намалява рязко.Когато жената е в овулация на вкус е по-малко кисела, дори може да бъде силно сладникава. Както казах вкусът зависи от цикъла и най-вече от самата жена.

64.   Различен е при всяка. Дори има разлика, макар и малка, във вкуса на една жена. Преди да се възбуди, няма вкус и мирис. После е леко кисело-солен. Последното нещо, което те интересува тогава е вкусът и.
М55

1-50 от 83