Споделена история от Секс и интимност

Искаме секс! Заспиваме преди бебето
Имаме си бебе, което обаче заспива към 23:00 часа. Мъжа ми работи от съм до мрък. Връща се като пребит. Аз по цял ден гледам бебето и домакинствам. И аз съм като пребита. Вечер чакаме бебето да заспи за да правим секс. ДА АМА НЕ! Лягаме да преспим бебето то заспива на спалнята между дватата /друг вариант няма/ и накрая се оказва, че и ние сме заспали. И така всеки ден. Рядко успяваме да издържим докато бебето заспи и да правим секс. Питам тези които вече са минали или минават по този път ДО КОГА ТАКА? Кога с мъжа ми ще правим секс преди да сме заспали. Вече се замисляме да го правим докато бебето е будно, но то пък ще ни гледа. Не, че разбира ама... няма да се чувстваме комфортно.

Коментари

1.   детето не разбира действайте освен това като се събудите през ноща вече ще сте си малко отпочинали. сутрин удоволствието е най голямо.

2.   това е напълно нормално

3.   Абе кво като ви гледа бе? ! Боцкайте се без притеснения! Даже му направете братче или сестриче!

4.   Нямам деца, но на мен най-ранният ми спомен от детството е от 4 годишен. Децата нямат спомени от преди 2-3 си годинка. Може просто да се завивате и да сте по-тихи, а да не чакате. Даже и това не е задължително. Не мисля, че това по някакъв начин ще повлияе на бебето.

5.   ами защо не го преспивате по рано ами чак в 11

6.   Спасение няма.

7.   правете го докато бебето е бъдно. Аз имам 2 деца малки на по 3 години. Много пъти ни се е случвало да правим секс докато те ни гледат... верно е малко е притеснително и се спича човек но тялото си иска неговото. Изчукваме се хубаво пред погледите им и лягаме да спинкаме.... дерзайте.... като е малко детето до към 3 години н ее проблем никакъв... но после почва да разбира и има въпроси от рода:
Мамо какво правите, или тате какво е това голямо нещо... хахахах

8.   събота и неделя? до като детето е при бавачка?
няма друг начин

9.   Първо научете детето да си спи в креватчето, как става това-пробвайте да го слагате в креватчето му с някакви играчки, ако заспи но после се събуди и иска при вас пробвайте да го приспите отново в креватчето, ако не стане вземете го при вас приспете го и го върнете пък в креватчето му, всичко това е страшно изморително и изтощително, но ще продължи 4-5 дни и след това всичко ще е много по-добре. Разбира се не забравяйте четенето или разказването на приказки докато го приспивате, но само в неговото легълце. Що се отнася до перманентната умора пробвайте да закрепите положението с жен-шен който се продава по аптеките мисля, че опаковка от 10 шишенца е към 5-6лв. пие се по едно на ден. Една опаковка на човек ще ви стигне да се съвземете, ако се ползва повече от 1 месец организма привиква и ефекта се губи. по-важното е да разберете, че детето трябва да си спи в своето легло, ние сме с три деца и само с първото направихме грешката да го вземаме да спи при нас беше ужас.

10.   Ама вие какво - да не живеете в някакво таванско помещение под наем, за което да плащате 100 лв месечно? Какви са тея глупости за бебето, спяло между тях и незнам си какво. И като гледам колко балъци са се вързали да коментират само... жална картинка.
Хващайте да печелите пари и да живеете в апартамент. За секс ми мисли... тзтзтзт

11.   Вие какво - само с една стая ли разполагате? Ако е така како, няма да мислиш за секс, ами ще мислиш как да изкараш пари, за да живеете нормално. Какви са тея глупости как бебето спяло между вас и заспивало в 11 часа. Ами то не може да заспи от вас.
Хващай се да бачкаш моме, че ще си изгниете в тази стая иначе..

12.   Направи режим на бебето си и го научи да спи в собствено креватче!
Не прави повече деца, нещо не те бива. Хората слагат децата си да спят в 20 ч.

13.   А да ти е идвало на ум да постелиш нещо на пода и там да легнете. така няма как то да ви види.

14.   ОТ АВТОРКАТА:Благодаря на всички които са ме разбрали, а на тези които не са, да си гледат работата и дано не им се случва и на тях. Колкото до това къде живеем, живеем в апартамент. Има много двойки на които бебетата спят при тях. Не защото родителите нямат желание или възможност да ги преспиват в кошара, а поради факта, че понякога колкото и да опитваш, не успяваш.

15.   Моя съвет е -слагай го в кошарата, то трябва да свикне, че мястото му е там, може и шише с водичка да му даваш. Отначало ще пореве, после ще свикне. Може да слагаш и едно одеало на парапета на кошарата-хем да не ви гледа то и да не може да спи, хем и вие да не се притеснявате и спокойно да си правите каквото искате.... И да види нещо-до към 4 год. то нищо не разбира, така, че няма какво толкова.

16.   И друго-през почивните дни го пращайте за малко при някоя баба, за да си наваксате със секса... Не може така.

18.   събота и неделя, като заспи на обяд... вие какво правите?

19.   Авторке бебето може да спи не само в кошара, а и в детската стая затова има бейби фон. Това че ти не успяваш сега да надделееш над детето си, говори само за това, че в бъдеще също ще се налага постоянно да се съобразявате с глезотиите на отрасналото си отроче. Сега, докато е бебе е моментът то да разбере, че светът не се върти около него и ти си човекът, който трябва да му го покаже. Къде ще спи детето не решава то а родителят, дали опитът на приучаване ще е успешен зависи само от родителят.
Майка на две деца.

20.   Не допуснах децата да ми спят в леглото. Оставяме ги да спят, отиваме в кухня, баня. Докато детето навърши една година, спокойно правете секс, ако е в сънно състояние и е тихо, не е проблем. Ако детето ви отсега спи между вас, няма да спре и до две години, а когато навърши три ще стане страшно, защото почва да разбира. Направи свирка на мъжа си, докато детето си играе в креватчето, в другия край на стаята - ако е бебе не виждам къде е проблемът. Вие се обичате, не мърсувате. Не е нужно да има ярко осветление, дайте му играчка на детето и тихо правете секс, какво толкова. Все на главата ли му стоите на това дете? От каква работа е пребит точно мъжа ти, извинявай, че питам? Моят носеше цимент и вечер се чукахме като побъркани - помисли и над това.

В КРАЙНА СМЕТКА, АКО ТО Е НА СПАЛНЯТА, ПЪК СТАНЕТЕ, НАПРАВЕТЕ ГО ПРАВИ, само в леглото ли го правите, измъкнете се тихо и се отдалечете в стаята, на земята, подпрени, има хиляди варианти. Събота и неделя как е положението, баби, дядовци? Остави го в градинката при другите майки за 5 минути и се натъпчете набързо, няма лошо. Кажи, че си забравила котлона или ти се ходи до тоалетна. Не оставяй мъжа си без секс, не вярвай, че е пребит, мъжете винаги имат сили за секс, а предполагам той не е на 65 години, нали? Със сигурност му е трудно и мисълта за чукане не го напуска - не позволявай това да се случи, вземете някакво решение, още сте млади. Не се успокоявай, ако ти казва, че му е добре, щото е уморен - не е вярно, не му е добре и има сили за секс. Другите ще кажат, най-вече младите татковци. Аз съм жена, с 20годишен стаж в брака, имам три големи деца и твърдя, че съм права дотук. Стискам ви палци!