Споделена история от Секс и интимност

Споделете мъже, кога имате най-силен оргазъм,техниката ли е важна или чувствата?
Интересно ми е мъжете да споделят кога имат по-силен оргазъм. Зависи ли това просто от техниката и начина по който се случва сексът /орална, задна и т. н/ или има значение и човекът до тях.

Коментари

1.   Веднага ти отговарям без да се замислям. Най-силният оргазъм, който изпитвам е когато приятелката ми прави свирка и с пръстите на другата ръка стимулира простата (отвътре) - имам чувството, че свършвам 10 пъти един след друг и се гърча като червей. мъж, 27 г

2.   Ще ти кажа, че и двете са важни.
Но... само с чувства не става. Не става и не става. Природа.
Тук жените и мъжете се разминават - едните не могат без чувства, другите без техника. Затова процъфтява проституцията и порнографията. И затова на мъжете им идва като гръм от ясно небе изневярата на половинките им. Че се е появил някакав влюбен мъж, който им показвал чувства... И мъжете питат - къде сбърках?
Никъде. Природа.
Този, който е минал по този път знае, че за жената на първо място са чувствата. И ако успее да я убеди в това, то отдаването й му е гарантирано. И верността. Колко горчив опит обаче трябва да натрупаме дотогава...
Току виж след раздяла сме станали донжуановци циници - да търсим обвързани момичета, на които мъжете им още не са разбрали за това колко е важно да показваш чувства. И които са вече хванати в бита. Да ги поухажваме, да им възпламеним чувствата, да утолим жаждата им за пламенна и чувствена любов... Толкова, колкото да им развалим семействата и връзките. После да си отидем от живота им така, както сме си влезли, а те да останат с изтормозените си съпрузи и тъмните си кръгове под очите. Да си ближат раните. Докато мъжете им се отракат и се научат как да се държат. Е, дано не поемат и те след това по този път. Танто за танто.

3.   Според мен човекът, с който го правиш. Ако човек е влюбен, оргазмът е несравним.

4.   Да, техниката е на по-физическо, по-животинско ниво, ако така мога да се изразя.. А пък когато са намесени чувства, самата любовна игра е по-красива. :) Целувките и всичко останало... Половият акт завършва логично с оргазъм, когато е направен качествено; не се влияе много-много от чувства, а по-скоро от химия и привличане. Но да живее любовта :)))

5.   Най голям кеф изпитвам, когато я карам на задна прашка и тя с ръка ми мачка леко ташаците. Пробвайте, върховно е!

6.   Мерси зо отговорите, №2 така е, да. Мерси на №1 за отговора. Надявам се още хора да споделят за техниката също.

7.   №5 никога не пропускаме ташаците, бива ли така :))))))))