Споделена история от Тинейджърски

Искам да си го върна толкова много
Здравейте. Направо започвам да пиша, защото е доста дълго. Ще се опитам да го съкратя до колкото мога.

Преди около 5-6 месеца се запознах с едно момче. Той ми пишеше всеки ден и беше много мил. Можехме да си пишем с часове и винаги имаше за какво. Опознах го и ми беше адски симпатичен, мил. Беше всичко, от което се нуждая. Имаше хубава усмивка, хубав глас, хубава коса, хубаво тяло.. беше висок и да имаше много хубав характер. Нямаше нещо, което не му харесвах. Един ден той ми написа, че ме харесва и ме пита дали искам да сме заедно. Аз му казах, че не искам, защото не мислех, че съм готова, но отвътре го исках толкова много.
Въпреки това продължихме да си пишем и всичко беше както преди. Минаха няколко седмици и той отново ме попита дали искам да съм с него. Аз приех, защото го исках. Виждахме се много рядко. И накрая тръпката просто изчезна.. Разделихме се. А аз още го обичам. Не мога да дишам, когато се сещам за него..

Искам да си го върна, но съм сигурна че той не го иска. Какво да направя? между другото на 15 съм

Коментари

1.   Проблемът е, че не си изживяла любовта си, а той вече те е имал за даденост.. На 15 си, колко още по-големи тръпки ще срещнеш..

2.   Старата любов се забравя с нова!

3.   И как си сигурна, че не го иска, м? А ти, госпожице, просто отиди при него и ГОВОРИ...

Ж18

4.   Сигурна съм, че не го иска, защото съм му казвала. И не мисля, че ще го забравя, защото той е първото момче, което харесвам толкова.
Автор.

5.   Вижте може би и вие сте го изпитвали, но знаете ли колко много го харесвам. Толкова ужасно много ми липсва. Все едно, че част от сърцето ми я няма...
Автор.

6.   Не спирай да го преследваш, флиртувай с него, кажи му колко го обичаш, че не можеш безнего. Ако още е влюбен в теб, ще се върне при теб.

7.   Аз съм в абсолютно същага ситуация само че той вече си има друга.... и на мен ми е супер трудно, но... ;хххх

8.   Номер 6 - Благодаря, но не мисля, че още е влюбен в мен. Познавам го добре, ако ми ме харесваше нямаше да се откаже, а той се отказа :) И може би ще си останем само приятели...
Номер 7 - Ужасно е нали..

9.   Не ти остава нищо друго да го забравиш и да си търсиш някой който те заслужава, искрено ти го пожелавам. от #6

10.   Тук явно няма друг избор, освен да се откажеш и ти, въпреки че винаги трябва да се бориш за това, което искаш, но вместо да се унижаваш допълнително си намери нов и забрави стария. :)

11.   Мило момиче, ти си влюбена в него, но той не е влюбен в теб. Симпатична си му и го привличаш, но момчетата на тази възраст обикновено търсят секс, не толкова за да се докажат пред себе си, а за да имат тема за разговор с приятелите си. Те не се влюбват, въпреки сладките приказки, обещания и клетви в любов. Търсят най- прекият път към целта. Може би е преценил, че с теб няма да има мечтания бърз успех и те е оставил на изчакване. Ако си настоятелна и му разкриеш чувствата си, а и разбира се ако решиш да му пуснеш, което е решаващия фактор ще те приеме до себе си на драго сърце. Той на това се надява, но знай, че ти ще бъдеш поредната бройка. Това е като при риболовът, хвърлил е няколко въдици и където клъвне. За любов и дума не може да става. Изборът си е твой. Съчувствам ти и знам, че ти е тежко, но това е животът. След десетина години ще разбереш, какво наистина е любовта.

13.   Номер 9 и 10. Да знам, че трябва да го забравя, но е по-трудно от колкото изглежда. Пък и той ми пише почти всеки ден. Интересува се как съм и т. н. Ако не ми пишеше щеше да ми е по-лесно да го забравя.
Номер 11 - Много ти благодаря за коментара :) Не мисля, че той търси секс, познавам го. Той се бореше за мен, когато аз не го харесвах толкова.. Той ако иска да прави секс, може да го направи с всеки. Ако бях с него нямаше да му забраня да го прави, все пак това си е нужно. Сексът е едно, любовта е друго. Сексът е забавление. И да наистина е много тежко...
между другото девствена съм ;д
Автор.

14.   Кажи му че все още го обичаш, бори се за него!

15.   Здравей, миличка! Аз съм на 14 и имам същия проблем. Познаваме се от 7 месеца. Той ми призна точно на Нова година, но аз бях с друго момче и му казах, че не смятам да приключвам връзката си с него. Случи се така, че след 1/2 седмици се разделихме. Бях много тъжна и ядосана, а гадното беше, че си го изкарвах на него и постоянно го отблъсквах. Въпреки това продължихме да си пишем, да се виждаме, да си споделяме. Сближихме се и двамата бяхме много привързани един към друг. В един момент аз разбрах, че се влюбвам в него. Знаех, че не е правилно след като съм го наранило толкова пъти, да му кажа, че всъщност имам известни чувства към него. Опитвах се да спра да мисля за него, но не се получаваше. Разкрих му чувствата си. Не се събрахме, защото аз не исках (просто не исках да го нараня щом се разделим). Той ревнуваше ужасно много! Ограничаваше ме. Контролираше живота ми. Нямах собствен живот. Карахме се постоянно и то заради някое момче. Беше много глупаво, но не можех да спра любовта. Един ден се скарахме много сериозно и то заради най-добрия ми приятел. Той беше много ядосан. За пръв път го видях да се ядосва толкова. Изведнъж ми каза, че ме мрази в момент на гняв. Знаех, че не е така, но в последствие на времето се карахме все по-често и все по-често чувах думите "Мразя те! Вече няма нищо между нас! Ти уби всичките ми чувства! ". Приех го. Продължихме да си пишем, но вече и двамата знаехме, че ''нямаме чувства един към друг'', макар че аз още бях влюбена до болка. Той отново ме ревнуваше ужасно много и се биеше с всички момчета, които ме докоснат или заговорят. Мислех си, че го прави просто, защото сме приятели. Оказа се, че още има чувства, но иска да остане сам, защото така му е добре. Аз не исках той да е сам. Исках аз да съм с него. Не можех да приема, че съм го загубила.
Вчера му споделих чувствата си и му казах, че макар да не се виждаме (защото се местя от това училище, в което е той), аз няма да го забравя и той ще ми остане тръпка за цял живот. Споделих му, че все още ми е много скъп и пще съм влюбена. Той ми каза, че се е разплакал, докато го е чел и много се ядоса, че няма да се виждаме повече. Излезна и спря да ми пише. Страх ме е да не направи някоя глупост, защото той е такъв, че не се знае какво може да направи. Сега просто чакам да ми пише...

16.   Номер 15 :) Дано не е направил нищо. Чувството е ужасно :/
Автор

17.   Казваш че не те обича, разделили сте се, пък продължава да ти пише, много странно, авно още те обича щом се интересува от теб. Предложи му да се съберете отново, да опитате отново, кажи му, че не си го забравила. Успех ти желая.

18.   Номер 17 : Мерси много! Може би ще го питам, но е трудно.. Ако ми откаже ще се съсипя :( Толкова го харесвам....
Автор.

19.   Сексът е забавление!!!??? ТОВА, че гледаш на секса като на забавление, е много голям проблем. Нека да го кажем забавление, щом така ти харесва, но е забавление за възрастни, а не за деца, които ако създадат други деца, не могат да се грижат за тях. На твоята възраст живеех с твоите трепети и болки. Когато майка ми кажеше, че съм малка, просто я мразех. Сега, като чета написаното от теб, разбирам майка си. МАЛКИ сте за тези неща и фактът, че наричате секса "Забавление", го доказва в пълна сила. Уважавам чувствата ти, разбирам ги, тежко е да си влюбен и то несподелено, но по темата със секса няма как да сме на едно мнение. Влюбвайте се на тази възраст, колкото си искате. Целувайте се, колкото си искате. Лъжете се, вричайте се, обещавайте си.... но внимавайте със "забавлението". Сексът е перфектното допълнение към истинската взръзка. Съжалявам, че ще морализаторствам (знам, че много го мразите това и аз го мразех), но така стоят нещата в живота. Ще ме разбереш едва когато намериш истинския. На твоята възраст всички са "истински". Едва сега навлизаш в живота, опознаваш себе си, чувствата си и т. н. Всичко истинсто тепърва предстои. Всичко - във всяко отношение, включително и любовта. Ти самата не си оформена като характер. От тук нататък ще се изграждаш. Не забравяй, че всички тези препятствия и болки, които срещаш по пътя си те изграждат като личност. Деца, деца! Защо толкова бързате да пораснете! Утрешния ден ще се мразите заради това, че сте раздавали тялото си за нечие "забавление". Посочи ми 100-процентов сигурен начин срещу забременяване! Няма такъв, мило дете, няма! Що за забавление е това, което може да разруши живота ти за един миг! Защо гледате така повърхностно на нещата! Един аборт ли ще ти оправи положението после? Ами съвестта ти? А угризенията? А страховете, че като пораснеш няма да имаш деца? На тази възраст морето е до колене, но, моля те, вслушвай се малко повече в съветите и на другите. Прекрасно е, че си девствена. Постарай се това да не се променя в близко бъдеще. Нищо не си загубила, само защото не си си показала голото тяло пред някого. Недей с такава готовност да се отдаваш, защото унижението, което ще изпиташ, ако го направиш с човек, за който по-късно осъзнаеш, че си била само бройка, е огромно, непоносимо и кошмарно. Майките ви ли да понасят тежестта на греха ви, подписвайки се за един аборт? Мили момичета, мислете какво правите!!! Животът е твой, той стои пред теб. За къде бързаш толкова!? Когато станеш на 25 (например) и откриеш онзи човек, който отговаря и пасва точно на вече изградения ти мироглед и характер, но той ти каже, че много иска да си девствена, а ти "забавлявайки" се си подарила това "нищо" на един приключенец, тогава как ще се почувстваш? Всички мъже обичат леките жени, но не вземат за себе си леки съпруги! Много се надявам да помниш винаги това! Ако на 18 срещнеш мъжа на мечтите си, как ще му обясниш, че още на 16 вече си се била поразработила (не ме разбирай погрешно, не искам да те обидя). Ценете девствеността си, момичета. Това не е просто товар, а дар! Не се подарявайте на всеки срещнат, само защото е модерно да се прави секс. Това е опасна игра, която оставя неизлечими белези в душата. Всяка "бройка" е рана в душата. Не позволявайте всеки да остави рана и по тялото ви! Казва ви го един изпатил човек!

20.   19, те и наркотиците ги намират за забавление, чалгата и сапунките - също, та дори понякога и уличния бой го имат за такова...
Добре че поне на теб ти е дошъл акълът криво-ляво.

21.   Искам да благодаря за коментарите! С въпросното момче сме заедно вече от година и 1 месец. Радвам се, че не се отказах и осъзнах, че за хубавите неща е нужно време :)