Споделена история от Секс и интимност

Не искам да съм такава
Здравейте!
В последно време усещам как нещо става с мен и това изобщо не ми харесва. Така се случи, че се наложи да живея сама и това се оказа, че ми се отразява наистина много зле. Чувствам се ужасно самотна вечер. Направо имам усещането, че ще се побъркам. Дори през деня цял ден да съм се забавлявала с други хора, в момента в който се прибера и ме наляга меланхолията и самотата. Имам спешна нужда от внимание и всякаш се опитвам да го получа от който и да е. Не знам до къде ще доведе това, но днес ми се случи нещо странно. Пътувах в рейса и така се случи че в него пътуваха доста ученици. Изумително те ми се сториха много привлекателни... това нормално ли е? Че това са деца, който са вероятно 10 години по-малки от мен. Искам да подчертая, че много обичам приятеля си. Не искам да изпитвам увлечение към някакви момченца, въпреки че физически са напълно развити. Искам да живея нормално, но не издържам сама. Имам чувството, че може да направя някаква глупост, само заради желанието някой да ми обърне по-специално внимание и да ме накара да се усмихна. Приятеля ми е извън страната и ще се наложи още доста време да бъда сама, а не издържам. Дайте ми някакъв съвет, моля.

Коментари

1.   Сега не разбрах - секс ли ти липсва или човешко внимание.
За първото има решение - вибратор, за второто също - разни хобита, фитнес и т. н.
Колко време приятелят ти ще е в чужбина?
Идвало ли ти е на акъла да дадеш под наем стая в жилището си на студентка например, така няма да живееш сама.

3.   И двете неща й липсват. Разходи се до някой секс шоп мила, имаш нужда ;)

4.   Аз ходя на бокс за да преборя самотата, там тренировките са толкова тежки физически, че се радвам когато легна на леглото. Умората убива всичко в мен.

5.   Самота, дрн, дрн. Човек е създаден да си е самодостатъчен (с изключение на създаването на поколение). Всички робуват на стереотипите наложени от едно общество. Но дали са правилни никой не разсъждава!!!

6.   4, и какво - да не живеем за да не ни боли? Вместо да открием проблемите си и да ги разрешим.

7.   Здравейте, благодаря за коментарите ви. Секса ми липсва разбира се, но много повече имам нужда от някой който да е до мен или просто да ме кара да се чувствам желана. Разбирам номер 4, аз също реших да започна редовно да ходя на фитнес за да изразходвам повече енергия. Приятеля ми няма да го има много време, може би дори година. Тъй като и той е сам, не мисля че осъзнава какво ми е на мен, вероятно го понася много по добре. Ежедневно се срещам с много хора (такава ми е работата) и дори може би несъзнателно се оглеждам за някакво по-специално внимание. Опитвам се да подтискам тези неща, но въпреки това ако се запозная с момче което да ме впечатли и нещата са взаимни не знам какво ще се случи. Ако има някой в моето положение, моля да сподели как се справя. Все си мисля за жените на моряците, дето има една приказка, че докато ги "чакат" не са сами. Вече до някъде ги разбирам, въпреки, че не искам да се стига до там. Жените вероятно изневеряват не защото имат нужда от секс, а от внимание.
Авторката - Ники

8.   До номер 5 -изобщо не съм съгласна, че човек си бил самодостатъчен. Има една друга много по-правилна истина : Човек не е създаден за да е сам. Всички ние сме обвързани по един или друг начин. Човешкото докосване и любов нищо не може да замени.
Ники