Споделена история от Секс и интимност

Харесвам гинеколога си
Ако някой от вас се е сблъсквал с този проблем, моля ви да споделите... незнам как да постъпя, в случая разликата в годините ни е драстичен, може би 20 г. Още щом го видях се смутих от това, че е много симпатичен, внимателен и приказлив по закачлив начин, но за жалост не само към мен... как да разбера дали има по-специално отношение към мен и дали е способен да извърши нещо интимно със своя пациентка? Мисля си, че е разведен, но това е единствено мое мнение. Привлечена съм от начинът му на говорене, тембърът на гласа му, закачките му усмивката му.... Искам секс с гинеколкога си!

Коментари

1.   Леко момиче, укроти се...

2.   Леле, познавам един гинеколог (направо все едно за него пишеш, не смея да питам за кой град става въпрос), доста популярен сред жените, и направо не мога да ви се начудя. То бива любов, бива, ама... не ви ли е неудобно? Та той ви е лекар! Има професионален дълг към вашето здраве! Или понеже се чепатите пред него и ви бърка отдолу, ви идват налудничави идеи... Не, не го разбирам просто. И на него му звънят разни патици и му досаждат, мислят си, че имат шанс, и те като теб. Избий си го от главата, просто няма да стане. Ако е професионалист, никога няма да погледне на теб като на нещо повече от пациентка. Приятелски съвет, понеже виждам колко е досадно да си от другата страна на барикадата - не се опитвай да се доближаваш, да му пращаш любовни СМСи, да го каниш на кафе и да му правиш мили очи. Единственото, което ще се получи, е неловко положение и човекът ще се чуди как да се отърве от теб по-деликатно. Недей да поставяш човека в това отвратително положение, ако наистина държиш на него.

3.   И аз съм като тебе. Като хода на преглед при него го лъжа че чувствам и дискомфорт в ануса за да ме прегледа и там. И двамата знаем че го лъжа за това. Но ми харесва да ми намаже ануса с крем и да си вкарва двата пръста вътре. Откачам от изживяването-леко болезнено и забранено проникване. Веднъж получих оргазъм, той усети но се отнесе професионално-каза не се притеснявай и ми забърса путката, щото цялата се бях разтекла и под мене имаше локвичка и треперех. Много искам да ми го набута в гъза изненадмащо но ме е срам да му кажа. Жена на 42.

4.   Не го прави. Ще останеш разочарована. Освен ако не си свикнала да го делиш с многото му други забежки.
Нали не искаш да си жена за един път?
Преживяла съм го... знам го от собствен опит.

5.   Нищо специално няма към теб, даже те е забравил като си хлопнала вратата след прегледа. Докторите се държат така с пациентите си за да се отпуснат, да ги предразположи и да не им е неловко

6.   Здравей. И аз харесвам моя гинеколог. Той ми е давал ясни знаци на симпатия, но първо се чудя дали е само към мен така, идея си нямам женен ли е или не, а и той знае, че съм обвързана, което е допълнителна спирачка. Аз не искам секс по тази причина, а просто целувка... Не звучи сериозно от зряла жена, ама ей на, човек не знае какво ще му дойде до главата.
Това, в което съм сигурна е, че професионалистите се притесняват да правят каквито и да било по-сериозни стъпки в кабинетите си, а аз не мога да го поканя навън поради горната причина, а и съм супер неадекватна и притеснена в негово присъствие.
Ще ми е интересно какви отговори ще получиш. Ти как разбра, че не само към теб е мил?

7.   ''Харесвам гинеколога си'' - е по- голямо щастие, няма да намерим.

Залагам си главата, че си някоя непълнолетна кукличка, която е разгонена. 20 години са много, особено ако си детенце. Виж, ако си зряла жена, тогава да, ама то ти... Не може да си на 25 - 30. Тогава той би надвишил 50. Сигурно е на 30 - 35 години. Мила чувала ли си за Хипократовата клетва. Човека те лекува, а не ч*ка. Или като ти е видял пут**о и вече... Хвръкнала тя. А и никога не би обърнал внимание на хлапе като теб, освен ако не е някой педофил.

Мила, има къде - къде по - хубави жени и по - хубави пут*и. Как може да има толкова много простотия в България?

Извод: или историята е измислена, или автора живее във фантазия - измислена.

Ел:)

8.   Има ли жена тук, която да е правила секс с гинеколог? Любопитно ми е дали наистина са такива познавачи на женското тяло и по тънката част :)

9.   Знаех си че трябваше да стана гинеколог...

10.   Аз съм гинеколог и правя секс с мой пациентки над 18. Бих правил и с 15годишни, но проблема е че ще се влюбват в мен и ще си измислят хиляди истории после да ме притесняват а и съм женен.

11.   Номер 7, ти пък щото пращиш от акъл...
И само за информация за тези, които си мислят, че Хипократовата клетва спира - може, но не важи за всички. Една приятелка нейния лекар я награби на един преглед, не на първия разбира се, като се поопознаха малко.

12.   До коментар 3: ROFL :D

13.   Номер 10 кой заблуждаваш, че си гинеколог.. с този правопис и до чистач на тоалетни няма да стигнеш.

14.   10 - изсмисляш си :)) Не може да си интелигентен човек и да пишеш "някой" хора. Пък може и да може, знам ли..

15.   От номер 7

Номер 11, твоя акъл направо прелива. Имам чувството, че не си прочела цялата й история. Прочела си там където пише - секс с гинеколога.

Виж ще ти покажа няколко фактора, поради които мисля, че това е едно разгонено дете. Колко още функции има шоколада или е от месечния цикъл, а?

1. Виж това изречение внимателно -... незнам как да постъпя, в случая разликата в годините ни е драстичен, може би 20 г '' А сега мислено сложи аворката на 25 - 30. Събери 25 или 30 с 20... Какво се получава, бе? 50 годишен старец... Виж и това изречение -... ''много симпатичен, внимателен и приказлив по закачлив начин... '' Я ми кажи, познаваш ли лекар, който да е на 50 години, да е красив, закачлив, сипматичен...? Кажи къде е и го покажи на авторката. Сега, мила направи аворката 15 годишна ( макар, че се съмнявам и да има толкова) и събери 15 с 20. Получава се 35. А на 35, мъжете не изглеждат лошо, повярвай. Ау, боже.

2. ''Още щом го видях се смутих от това, че е много симпатичен, внимателен и приказлив по закачлив начин, но за жалост не само към мен... '' Виж ти, смутила се. Ако харесваш някого не се смущаваш, а пърхаш с криле мислено. Нашата се смущава. Кажи ми коя зряла и здравомислеща жена ще се смути. Ако е някое лапе, ОК. Повярвай Номер 11, канили са ме 35 годишни и не се смущавам. Защото мога да мисля, и очевидно за разлика от теб.

3. ''Привлечена съм от начинът му на говорене, тембърът на гласа му, закачките му усмивката му.... '' Смятай колко го е опознала, щом като мисли само за външния му вид. За това как изглежда, говори, действа... Това са типични глупости на една непълнолетна, която живее в свой измислен свят. Кой ли не е имал свой свят като малък...? Една жена, не би мислила така, дори и да е проститутка.

4. ''Искам секс с гинеколкога си! '' Виж, виж Номер 11, виж това. Прочете ли го, или трябва да го налеем в прекрасната ти главица. А сега кажи, коя жена би написала нещо такова. Нали харесва гинеколога, защо иска само секс. И не ми казвай, че не е казала, че иска само секс. Ако беше искала нещо друго, щеше да го допълни, ала авторката иска СЕКС.

Няма лошо ако е зряла жена, ама всички трябваше да прочетете историята ( цялата, а не отгоре - отгоре) и тогава да коментирате. Абсолютно няма лошо това, а Хипократовата клетва, мила Номер 11, включва и лекуване, а не ч*кане на работното място, а нашата авторка иска СЕКС.

Не пращя от акъл, Номер 11, ала чета, а ти явно не успя да прочетеш, нали? Следващия път помисли, и тогава пиши. Ооо боже. С маркуч трябва да им го наливаш.

Ел:)

16.   Напълно съм съгласна с Ел :)

17.   Първо ще отбележа, че не съм непълнолетна, второ естествено че ми се иска да имам с него нещо повече от секс, но и знам също, че най-вероятно няма да причиня нещо подобно на мен, а и на него! Ще помоля ако е възможно номер 2 да отбележе предполагаемия от нея град! А на номер 6 благодаря за разбирането и подкрепата аз също смятам, че не би направил каквато и да било крачка дори да има чувства! Що се отнася до милото му отношение (постоянното му чувство за хумор, а може би женкарство ) е към всичките му колежки! По коридорите, по телефона и т. н.

18.   Номер 7 да си залага главата колкото иска, но непозна нито съм непълнолетна, нито съм кукличка, нито пък някоя разгонена курва, а тъкмо обратното доста съм свита и скромна НЕНАВИЖДАМ К.... ТЕ! А и нито знае как изглеждам, нито дали съм хлапе! Да кажем, че съм на 25, а той на 45, не мисля, че никога в кариерата си не е имал връзка със своя пациентка...

19.   Към 4 - не съм авторката, но ще се радвам да разкажеш как се случиха при вас нещата първоначално и секса, секса... :))

20.   Нямам отношение по въпроса, нямам и мерак по гинеколога си. Само искам да кажа, че да ч*каш пациентката си, не означава да не я лекуваш. Т. е., Хипократовата клетва не се нарушава при сексуален контакт между лекар и пациент. Независимо от специалността на лекаря.

21.   откъде си???

22.   Коментара на номер 9 изби рибата просто :D :D и аз май ще ставам гинеколог.

Някой за преглед, момичета xDD?

23.   И аз да си разкажа случката. Посещавала съм и мъже и жени гинеколози, но като цяло са ме преглеждали основно жени и дори и тогава съм изпитвали притеснение и така докато отидох за профилактика последния път. Бях заета през деня и отидох в поликлиниката в късния следобед когато приемната беше пуста. Докато търсех някой да ми запише час покрай мен мина човек на около 55-60г., който очевидно напускаше сградата, спря се при мен и ме попита за какво съм дошла. Щом разбра, че съм за профилактичен преглед каза, че е доктор и ще ме приеме. Върна се буквално от вратата. Беше ми много неудобно защото не бях подготвена за преглед, а и доктора вече си тръгваме, но той настоя. Въведе ме в еди от кабинетите и ме помоли да се съблека и да легна на кушетката. Там ми направи вагинален преглед с видеозона, какъвто са ми правили само в началото на бременността ми. После ме накара да се кача на гинекологични стол и отново ме прегледа вагинално с описване, след което ме накара да се облека и ме заведе в друг кабинет. Там също трябваше да се съблека и да се кача отново на гинекологичен стол за да ми вземе цитонамазка. През цялото време доктора беше внимателен и нямаше никакви подмятания или намеци, но прегледа бе твърде обстоен за разлика от всеки друг път, а освен това после ме изпрати до колата ми без да има очевидна причина за това. После се замислих върху това как е протекъл прегледа и го споделиш с приятелка която ми каза, че е чувала за този доктор, че има леки залежи с пациентки. Сега предстои да отида за резултата от цитонамазката и изпитвам леко притеснение, но в интерес на истината съм и любопитна дали представлявам интерес за него и в друг смисъл.

24.   Аве момичета вие скуиртвате ли на тия прегледи верно? Нищо чудно че се влюбвате така.
Баси станах целия на цемент, като чета!

25.   До 24 Ами по друг начин пипат гинеколози, от една страна е рама да се покажеш главата пред непознат, после горе на стола си изцяло открита и беззащитна и какво ще се случи с тялото ти зависи от друг и то чужд човек.

26.   Номер 3, чекиджия смотан. Ше ти забърша шамарите де те видя.

27.   В коментар 24 моля да се чете срама, а не "рама" и гола, а не "глава".

28.   Каква е разликата между лекар и ветеринар, че единия яде пациентите си, а другия ги е... Сега сериозно. Не съм гинеколог, но си мисля че след всичко което виждат(те не се занимават само с рутинни, профилактични прегледи) баш им е до секс след всичко.

29.   Какво като са гинеколози, инстинкта си е инстинкт. По тази логика месарите трябва да са вегетарианци. Истината е, че много жени си задават въпроса може ли гинеколога използвайки знанията си да им достави по-голям удоволствие, а по-смелите от тях и проверяват.

31.   Хора нямам думи за вас... пукнах от смях докато ви четях коментарите

33.   Човеееек, без да чета коментарите.
Сетих се за един преглед.. още ме е срам.
Влизам в стаята - някакъв супер секси мъж със страхотна усмивка, приветливо отношение
Това не е моят генеколог, търсех тогава мнение на стрничен лекар.
Казах за какво съм там, той: Съблечи се и заповядай на магарето.
И като се подмикрих. В главата ми се завихриха фантазии и спомени от някакъв порно филм с пустото магаре. Забърсах се зад параванчето, разполагам се на магарето и той: "Сега ще усетиш малко студено" и ми показва там щипката. Ллееее.. усещам, че бузите ми горят, усещам, че отдолу съм супер мокра. И сестрата, асистраше му нещо и пита: "Откъде това течение? " А аз му гледам убийствено чаровния поглед и само прехапах устни, защото ми стана смешно. И той като се засмя с едн крива усмивка... е не знам, направоооо... Сестрата и тя усети състоянието ми и някаква ме изгледа супр лошо - я по-възрастна жената.
И докторът ме кан в съседния кабинет, защото там била апаратурата му с камерата. И оставаме сами, сестрата си остава оттатък. Но като пъхна камерата заговорихме за друго, там за проблема ми и ми мина.

После пратих майка ми да вземе резултатите. Защото по едно време проведохме следния разговор с него:
- Няма проблеми да заченете. Всичко е нормално. Гарантирам Ви, че до Нова Година вече ще сте заченали, стига да се успокоите.
- А ако не зачена до Нова Година?
- Ще дойдете пак при мен.
И аз само го изгледах, той се засмя, а аз му казах:
- Да, приятен ен. Най-добре да се омитам.

И така... но си го спомням с весеост някаква.
И може би малко ме е д, че сестрата се мотаеше из кабинета

35.   До 33 Мога да ти кажа, че сестрата много ясно е разбрала състоянието ти и точно за това го е изкоментирала за да те притесни, явно жената си е пазила територията.