Споделена история от Секс и интимност

Как да осъществим физически контакт?
Винаги са ми били интересни тези малки трикове с почти незначимите докосвания, когато не искаш открито да флиртуваш с някого, но изпитваш желание да докоснеш кожата му, косата... Например като му кажеш "имаш мигла на бузата, ще я махна" и докосваш с ръка лицето му(а всъщност няма никаква мигла)... Та интересно ми е имате ли идеи за осъществяване на физически контакт от този сорт? Ще ми е любопитно да прочета коментарите ви :):):)

Коментари

1.   Какви ти нежни докосвания, удари му един в муцуната. Или му бръкни в окото.

2.   "Нещо си се нацапала по дупето" - и пляс, пляс :D

*Syndrome

3.   Хахах... горните два коментара... май ясно оговориха. Мила, такива неща вече няма. Не, че ние жените не го искаме, ама... мъжете се превърнаха в едни... Например закуска в леглото... Еми мила, ако аз не бях казала на бившия си да ми направи, нямаше. Не, че не мога сама да си сготвя, ама... Или ако аз не бях казала да ми подари рози... Ей такива... Няма ги вече малките и нежни детайли, които са от значение. Изчезнаха някъде там. Или на Свети Валентин ( мразя го този празник), да отидеш за риба с гаджето си, вместо той да ти подари едно цвете. Простичко, малко... та дори откъснато от някой общесвен парк. Ама... така е.

Ел:)

4.   :D Номер 1 цепи отвсякъде :D!! Иначе можеш да измислиш причина за почти всичко, каквато и глупост да е, зависи и от ситуацията :D

5.   Случайното докосване на ръцете, когато си подавате нещо

6.   Syndrome, тва ме изкефи :Д Иначе например: "имаш нещо в косата" пак върши работа... Или се правиш, че ти е интересно от каква материя е дрехата на човека и я докосваш. Аз за други такива не се сещам.

7.   Например, ако си момиче, правиш се че ти е студено и трепериш, ако момчето е досетливо ще те прегърне, за да те стопли или поне ще ти даде да облечеш якето му. Забелязала съм, че този трик доста сближава. :)

8.   Номер 3,
авторката има предвид между хора, които не са заедно, примерно ако си харесваш някой, а той не знае :) Ти къде се отнесе със закуски в лрглото :Д

9.   Може например да купиш една кутия шоколадови бонбони и да кажеш''заповядай, днес съм решил/а просто да почерпя, ей така в настроение съм'', или пък може и повод да си измислиш и след като той/тя си го хапне и казваш"имаш шоколад на устните"и може да покажеш точно къде или направо да го махнеш, ще се получи приятно-закачливо, разбира се заедно с една сладка усмивка от твоя страна(;