Споделена история от Секс и интимност

Влюбвали ли сте се заради секс?
Здравейте, искам да попитам мъжката аудитория в сайта дали е възможно да се влюбят в някое момиче само заради секса?
При мен до голяма степен е така и ми е интересно с вас как е :)

Коментари

1.   Малко ще си признаят, но най-вероятно при повечето е като при теб. Просто по време на секс се отделят и при двата пола т. н. „хормони на щастието“ (ендорфини) и коктейл от множество хормони, които привързва мъжа и жената един към друг. Природата си знае работата - идеята е дваминката да образуват двойка, за да изхранят новото поколение. Човекът е единственото същество на планетата, което се грижи за децата си толкова дълго, има мозък и може да разсъждава, помни и планира и съответно природата ни е по-сложна.
Много мъже тръгват да изневеряват с идеята, че е „само за секса“, после се влюбват в новата жена.
След години заедно, мъжът ми ми призна, че в началото е искал да има само секс с мен, да не се обвързва. Ето ни сега - от 15 г. заедно. Тайната на нашия брак е, че правим ежедневно секс, дори да сме скапани и да не сме в настроение. Нашето мото е „Апетитът идва с яденето“. Особено за мъжете сексът е много важен. Ако повече жени приемеха природата им и просто им даваха по-често хубав секс, нямаше да има толкова разводи.

2.   Даааааааааа!

3.   ами номер 1 пожелавам ви крепко здраве за да може да го правите и да имате и желание защото по думите ти ако го няма секса.. вие също ще сте едни от всички които са се развели защото не са правили редовно секс...

4.   н. 3 - мерси, подобно.
За мен сексът е индикатор, ако нещо не е ОК във връзката. Като жена много внимавам и взимам мерки навреме. И ние сме имали нашите проблеми като всяка двойка, но да - край на двойката, ако няма секс.
Иначе, секс човек може да прави до дълбока старост - има различни начини човек да бъде интимен, стига да има желание - нито ерекции трябват, нито олимпиади по оргазми. Четете „Тантра“ и „Кама Сутра“, няма да съжалявате!
Смятам, докато сме живи да имам полов живот с мъжа си. Дори болен, човек може да има някакъв вид сексуалност... стига да иска. Ние сме се намерили, пасваме си в леглото и извън него и смятам да остана ако не първата, то последната съпруга на мъжа си.
Който иска да се цупи, да гони мъжа си да спи в хола, за негова сметка е!

5.   Не знам, дали е било точно влюбване, (защото на сутринта малко съжалявах) но съм започвал връзка точно след 2-3 вечери секс.
M21

6.   Хм, как може да се влюбиш заради едното чукане. Нещо бъркате двата полюса. Едното си е физиологична нужда, другото е състояние на душата. При нас мъжете нещата са по преходни в това отношение, до колкото при жените е съвсем друго яче (поне така си мисля).
М35

7.   Разводи винаги ще има заради секс, защото мъжете винаги ще пожелават други жени, дори жена им да е царица в секса, готвенето, професията, майчинството и външният си вид. Когато разбере, че мъжът им е оправил ДРУГА, която не е и 1/3та от нея самата, ето ти развод. Ама защо? Защо аз? Ами защото е мъж, затова. А конкретно по въпроса, не не съм се влюбвала още, още повече заради секс. Може би тепърва ми предстои наистина да се влюбя. Жена, 35г

8.   Номер 7 - пълни глупости! Каквото търсиш, това намираш. С това генерализиране - мъжете това, мъжете онова, нищо чудно че не си срещнала принца досега. Вероятно дори не си срещнала и белия му кон! Отвори си малко съзнанието, излез от тия тъпи клишета и ще видиш че има милиарди "видове" мъже. Естествено, че има от от тоя вид, който описваш, но едва ли са мнозинство. И последно - запомни една приказка от мен - няма пляскане с една ръка. Никога не търси вината само в единия от двамата в една връзка.
Авторката - добрият секс между двама души се учи. Много рядко първият път е вълшебен. Хубавото идва с опознаването, влюбването, страстта и после с уважението и опита. Не се разочаровай ако не се получи от първия път, случва се. Успех!