Споделена история от Секс и интимност

На 12г. правих свирки на момче и сега ме наричат свиркаджийка
Здравейте.

Историята ми е такава: Преди година, бях на 12 и излизах с едно момче от моят клас също на 12. Много се харесвахме. Един ден той ми писа по фейс, че иска нещо повече от целувки, тогава му предложих да му направя свирки. Той се съгласи и в последствие му ги направих. Мислихме и секс да правим, но той каза, че съм малка за секс и затова не го направихме. Сега обаче се скарахме и той разпространи в цялото училище това и всички съобщения които сме си писали. Всички се обърнаха срещу мен и се чувствам много гадно. Почнаха да пишат по столовете "Правя свирки евтино: и моят номер". Много ми е гадно.

Какво да правя?

Коментари

51-59 от 59

72.   Здавейте правехго с приятелят ми но ни се скъса презерватива не съм вземала други предпазни мерки от тогава минаха две седмици и пет дена не съм имала остра болка като пикая не мисе е гадело или причернявало има ли вероятност да забременея. Благодаря ви предварително

73.   Добър урок си получила за цял живот. Момче съм на 24, но никога не съм се държал с момичетата така и никога не съм мислел с долната си глава, а съм малко по-любовчия, но мъжете/момчетата, цял живот си остават кретени, които търсят само да сменят жените, да избиват комплексите си и да са на принципа к** е*ач не е подбирач, имам страшно много приятели от тоя тип и виждам за какво става въпрос. Никога не давай толкова от себе си на момче, да правиш свирка, а той какво направи на теб, не те лиза нали? АКо те беше лизал щеше и ти да можеш да кажеш, че той е лизач. Добър урок си получила за цял живот, че момчетата са използвачи и се опитай да търсиш сърцето на някой, да разгадеш душата му, мислите му, а не да те вкарват в леглото и залъгват колко много те харесват. Знаеш ли, много ми е мъчно че са такива мъжете и че аз съм мъж и когато ме видят отстрани с хубави дрехи, добър доход и хубава визия се чувствам, че ме мислят за момче от тоя тип, но винаги доказвам че не съм, отказвал съм на жени, защото не ми харесват, защото не ги познавам, защото са леки и прочие с някакви мой си обяснения, не индиректни, но така като се замисля от тия момчета, които познавам, почти няма някой който да отказва на жена среща, секс, танц и прочие, на мен ми се е случвало много пъти, и не защото имам някакви проблеми, комплекси, не харесвам жени и т. н, а просто защото си знам цената и знам какво искам, наблегни над това, не се подвеждай на някакви смешници. Този етикет са ти го лепнали и той ще ти стои цял живот от тези, които са ти съученици, но знай едно, грешките на 12 не е като грешките на 20-30, така че опичай си ума и мисли разумно

74.   Преди малко писах. Ами в такъв случай можеше ти пък да кажеш, че му е малък и подигравките щяха да секнат към теб и да се насочат към него, все пак когато те е засегнал така трябва и ти да му се отвъвнеш. В случая ти си му правила готиното, а той клюкарства, но запомни, такива са мъжете, такива цял живот 95% от тях.

76.   Скромността е най-краткия път към неизвестността. А ти вече си известна ;)

77.   Здравей! Аз съм момче на 13 и дори нямам приятелка..... Все още не ме интересуват такива неща! Аз мисля само за играенето на футбол по цял ден и това да изляза с приятели след училище..... Виждал съм момчета и момичета, който са били също обкект на тормоз от други ученици и повярвай няма отърване! Помисли да говориш с вашите или да помислиш за друго училище! Но все още, каквото и да си говорим сме прекалено малки за дани интересуват такива неща! Късмет!

78.   Коментар 8 е правилният отговор!

79.   Имаме една спортистка,която много харесвам и следя кариерата и и въпреки всички медали и славата която е донесла за България в средите и всички си я занаят като ,,такава,,.Веднъж като ти излезе име...

80.   Това колко си глупава няма да го коментирам.
Само да те питам, на какво си правела свирки?!
Какъв к*р (с извинение) може да има момче на 12 години?!
Уат?

81.   Ако ще правите нещо с момче, поне гледайте да не е боклук и да не разпространява подобни неща :)

51-59 от 59