Каза ми че не ме обича както преди.
здравейте искам да споделя една история приятелката ми с която сам от 1 година преди 2, 3 месеца случайно отворихме една тема... и аз и обясних че ако ми изневери ще сасипя на всички живота който са заели и не са ми казали... обичам я безкрайнно много... но от тогава се започна лошо държание кам мен... дърпаници няколко пъти късахме но аз не мога да си я избия от главата... всеки ден ми казва че ме обича но не така както преди... вече нито ми дава да я прегръщам нито да я целувам званни ми търси ме постоянно но отрича че ме обича както преди страдам много.. излизам за по 1час. и то само с нея на скоро забременя и от тогава още по злее стана със държанието и. искам да скъсаме но нямам смелоста да и го кажа обичам я много давам си живота за нея... тя е моето всичко както се казва.... не знам с какво я отблъснах така но искам помощ за да мога да си я върна моля ви... МНОГО БОЛИИ :((

Коментари

1.   Току що в една друга тема обясних защо и как при подобни ситуации. Сега ако искаш да чуеш , че видиш ли тя те е предала и тя е виновна, няма как да стане.
Въпроса е че ти си я попитал какво изпитва, а всъщност, ти много добре си разбирал какво става ( урок едно:никога не питай). Най вероятно има друг, който още не е сигурен, но това друга тема за разговор.
Сега казваш че те боляло много, така и трябва. Само така в кратуната ти може да назрее мисълта, че живота не се върти около някаква госпожичка. Е да, вероятно я обичаш, но пък изниква другият въпрос който е :
Като не те обича както преди, какво прави с теб?
Урок 2 няма да го спазиш, но той обикновено гласи, че една жена или може да те окрили или да те съсипе, а предвид простотиите които ти е казала, бас държа че ще стане второто след още някой друг месец.
Разбира се този филм всички сме го играли, остава въпроса който трябва да си зададеш, а той казва:
Ти искаш да и ходиш по задника докато тя се чуди с кой, какво и защо, или ще бъдеш поне за минута мъж и ще и покажеш вратата. Е вярно болката няма да намалее от второто, нито ще се чувстваш по-щастлив заради това че ти си приключил връзката, но така ще си отвориш чиста алтернатива и бъдеще, в което кой знае, може и да срещнеш жената с която няма да ти изникват постоянно подобни глупави въпроси и дори може тя да бъде всичко това, което тази не е.
Тръгнеш ли да си късаш нервите, пиши работата леко хлъзгава и трудно смилаема.

2.   Току що в една друга тема обясних защо и как при подобни ситуации. Сега ако искаш да чуеш , че видиш ли тя те е предала и тя е виновна, няма как да стане.
Въпроса е че ти си я попитал какво изпитва, а всъщност, ти много добре си разбирал какво става ( урок едно:никога не питай). Най вероятно има друг, който още не е сигурен, но това друга тема за разговор.
Сега казваш че те боляло много, така и трябва. Само така в кратуната ти може да назрее мисълта, че живота не се върти около някаква госпожичка. Е да, вероятно я обичаш, но пък изниква другият въпрос който е :
Като не те обича както преди, какво прави с теб?
Урок 2 няма да го спазиш, но той обикновено гласи, че една жена или може да те окрили или да те съсипе, а предвид простотиите които ти е казала, бас държа че ще стане второто след още някой друг месец.
Разбира се този филм всички сме го играли, остава въпроса който трябва да си зададеш, а той казва:
Ти искаш да и ходиш по задника докато тя се чуди с кой, какво и защо, или ще бъдеш поне за минута мъж и ще и покажеш вратата. Е вярно болката няма да намалее от второто, нито ще се чувстваш по-щастлив заради това че ти си приключил връзката, но така ще си отвориш чиста алтернатива и бъдеще, в което кой знае, може и да срещнеш жената с която няма да ти изникват постоянно подобни глупави въпроси и дори може тя да бъде всичко това, което тази не е.
Тръгнеш ли да си късаш нервите, пиши работата леко хлъзгава и трудно смилаема.

3.   Ако й пишеш и sms-и с тая граматика и правопис... Добре защо реши да ни питаш нас какво да правиш? Не е ли по-лесно да седнеш и да поговориш с нея. Ние не можем да мислим и да знаем причината вместо нея. Сигурно има нещо в поведението ти, което я е подразнило, а ти дори не си го забелязал. И как така "сега е бременна"... а ти искаш да скъсаш с нея? И между другото на колко си години?

5.   Я чакай малко, как така това със забременяването е между другото. Обясни кой е бременен и ако е тя как така я обичаш, а искаш да скъсате. Тук някой май си търси причини и ние сме длъжни да му успокояваме съвестта. Ако е знаела че е бременна, а ти й говориш какво ще направиш при изневяра от нейна страна ето ти добра причина да ти е сърдита.