Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам да направи първата крачка?
Здравейте, от 3 месеца работя в магазин, в които всеки ден идва едно страшно чаровно момче. Казвам момче, защото в началото си мислех, че е някой як мъжага около 27-32 годишен. Просто телосложението му, гласът му, татуировките му, всичко подсказваше, че не е под 25. НО се оказа само с 3 години по-голям от мен. (аз съм на 21)
Видях във фактурата как се казва и аиде почна се търсенето. Оказа се че има приятелка. И тука почти всичко ми замря. Аз не исках връзка с него, а само секс, разнообразие, обикновено, аз си искам от мъжете които ми харесат, не знам защо аджеба никой не се престрашава да ме пита:Искаш ли...? ИЛи нещо.
Винаги аз правя първата крачка. Аз си викам докато не видя това което чакам, аз няма да действам, все пак не искам да му развалям връзката, не го искам за повече от 1-2-ти, бързо ми минава меракът. Ама нещо ме гвожди, започва да ме заглежда, усмихва се лукаво, сякаш иска да ми каже нещо, но е несигурен. Мразя пъзльовците и несигурните. Ако той не направи нищо, аз никога не бих започнала, ако ще и най-красивият да е, щом има приятелка аз не се бъркам, освен ако той не пожелае. Винаги познавам, ако нещо ще се случи, за 5 минути преценявам, може или не може. А сега кажете ми, ако все пак продължи, да ме гледа по този начин, 90% да идва все когато аз съм на смяна, аз как да издържа, като виждам че може да стане нещо, но не искам приятелката му да страда, заради простият му акъл. Много са ми слаби ангелите и трудно издържам на красив мъж, особено като знам че може да получа от него това което искам.

Коментари

1.   Вместоо да се чудиш и да анализираш и размишляваш, щом толкова го искаш просто го направи. Живей си живота, както на теб ти харесва, без задръжки. Просто прекарайте една прекрасна нощ и това е. Когато искаш нещо си го ВЗИМАЙ!

2.   Защо си мислиш, че е пъзльо? Може човека просто да не иска да има никакви сексуални намерения към теб, колкото и да ти се усмихва? Защо си мислиш, че си желана от всички? Просто явно мъжете го усещат, че имаш ку... о поведение и бягат от такива.