Споделена история от Секс и интимност

Изневерих, дали не съм лепнал полови болести?
Ще се побъркам, ама честно!
Историята е следната аз съм мъж и края на миналия месец октомври изневерих - Какъв тъпак нали! Ама сега ще се побъркам от мисли - полудявам както се казва да не съм лепнал някоя болест
Та така миналия месец с една доста лека жена си правехме секс и презерватива се скъса, от там нататък по инерция и го вкарах още веднъж и после двамата спряхме. Веднага отидох в банята и се измих и съответно изпиках. Ама тая е била голяма шаврантия до колкото разбрах и сега ще се побъркам дали не съм лепнал нещо.
На следващия ден отивам и и казвам аз не ти вярвам дай да ти направим един тест за болести, че ще се побъркам и направи тя - резултати са за Хив, Хепатит С и Сифилиз са отрицателни. А аз и да отида да си направя трябва да са минали минимум 2 - 3 месеца и сега ще се побъркам докато не мине това време.

Според вас какъв е шансът тя да е била болна и на нея да не е отчел тестът и какъв е шансът от едно вкарване да се хване нещо...

Хора не изневерявайте това не е хубаво нещо, по добре зарадвайте своите половинки с нещо хубаво от колкото да правите глупости като мен...

Коментари

1.   Само да вметна - скритият период на СПИН е 6 месеца, не 2-3, така че не бързай с изследванията ;)

2.   От Автора - това което прочетох е че на 3-тия месец е 99, 9% верен,
но тук мисълта ми е дали може в нея да е имало хив или друга болест, но все още тя да не е развила антитела и съответно да не е отчел правилно тестът

Или си вкарвам в голяма параноя... не знам, ама се чувствам ужасно, дори и мисълта че съм изневерил ме съсипва

3.   хаахахах виждаш ли какви са последствията от една изневяра? Ти болест вероятно не си лепнал, обаче това, че се самоизмъчваш е достатъчно и ти е наказанието:)

4.   Като се е скъсал не трябвало да го вкарваш пак. Вероятността е много малка да си получил някаква болест, след като тя е била отрицателна. Но друг път внимавай.

5.   Е, никой тук не може да ти даде гаранции, съветът на номер 1 е много правилен. Естествено, че може да се случи това. Но окончателно успокоение може да има реално след 6 месеца - само тогава тестът за СПИН е реален. До тогава тече т. н. "прозоречен период", когато вирусът не може да бъде засечен от реактивите в лабораторията, дори и да е в кръвта. Някъде го дават 3 месеца, но последните данни са за 6. Така че... като изтекат - на изследване. И дано всичко да е наред!

6.   Автора - Благодаря за отговорите Ви, аз все още съм в паника от случилото се, дано както казва Номер 3 самоизмъчването е достатъчно и това да ми е наказанието и да не съм хванал някаква болест, също така се измъчвам че бих наранил моята половинка.... Ужас не знам какво да правя и как да чакам спокоино да минат тези месеци...

8.   Нещата, които можеш да лепнеш са толкова много, че не виждам как можеш да си направиш изследване за всичко. По принцип обаче, колкото повече партньори имаш, толкова по-голяма е вероятността за болести. Да не говорим, че при мъжете много често част от тях протичат безсмптомно и те се явяват преносители, без явни признаци. При теб най-вероятно нищо не се случило, но се наблюдавай. В най-лошия случай ще разбереш от жена си.

9.   Ако си хванал нещо напълно ще си го заслужаваш

10.   Автора - Към №9 - Виж едва ли е добре да пожелаваш такива неща, но всеки си преценя, аз се надявам да не съм, стига ми това че се Побърквам, изпаднал съм в депресия и всеки ден ставам с тази мисъл в Главата и че всяка вечер си лягам отново с тази мисъл - поуката мисля че съм си я взел за цял живот

Затова в края на статията съм посъветвал всички хора да не изневеряват

11.   Задължително измисли нещо и не лягай с партньорката си без презерватив в следващите 6 месеца. МНОГО ВАЖНО.

12.   Презервативът предпазва само и единствено от бременност - и пак не е 100% сигурно :)
Не вярваш ли, потърси повече информация и не вярвай на врели некипели, че презервативът е някаква надеждна преграда за каквото и да е...

13.   Явно не си хванал Спин ала бала надявам се но 100% ще лепнеш на жена си сега някакви гъбички или херпесче което не си е за подценяване....

14.   от Автора Към –№13 - вече са минали 26 дена и не са се проявили гъбички или херпеси

към №11 - ако си жена може да дадеш съвет какво да измисля - от тогава моята половинка само ме обвинява че не съм я желал и че съм си имал любовница и други такива - направо не знам какво да правя това време не минава по бързо и да си направя нужните тестове

16.   5, 11. Виж, всеки от нас е преживявал това. В днешно време трудно ще намериш човек, който да не е изневерявал. Има хора, които го правят всеки ден и не им пука. Очевидно е, че ти не си такъв човек, защото паниката и страхът ти не са предизвикани само от страха от болести, а и от самата постъпка. Личи си, че си изненадан от себе си, и то неприятно. Това говори много хубави неща за теб, въпреки грешката ти. Ние сме слаби същества, лесно се подлъгваме, изкушенията са много, днес не е лесно човек да води морално чист живот. Но само той е единственото, което може да ти осигури спокоен сън и чиста съвест и ти вече си го разбрал. Колкото и да се самобичуваш, няма как да върнеш времето назад и да изтриеш постъпката си, затова приеми случката като голям урок. Това, което преживяваш сега и което ти предстои в следващите месеци, то е най-голямото ти наказание. Мислите, които дълбаят денем и нощем. Страхът. Разкаянието. И след като си направил изводите, изправи глава и гледай напред. Не се обръщай, остави в миналото случката, но само след като си извлякъл всички поуки от нея. Вероятно тя ще стане начало на съвсем различен живот за теб. И той, този живот с чиста съвест, ще ти хареса повече. И две думи за здравната страна на нещата. Наистина, изчакай 6 месеца и се провери за СПИН. Най-добре, двукратно, в различни лаборатории. Това е всъщност най-голямата опасност. Не я подценявай. Знам, че ще са кошмарни месеци. Но и това не е случайно - през това време ще преосмислиш много неща. Желая ти всичко да е наред!