Споделена история от Секс и интимност

Притеснение интимнито окосмяване
Здравите
От скоро излизам с едно момиче много я харесвам, и надявам се и тя мен. Опитаме до леглото вече, и тя е девствена ма 22 години, в интимните ни игри усещам че долу си е недокосвана от как маика и я родила. Истината е че винаги жените с които съм бил са били поддържани и бръснати ако ме разбирате, малко ми е странно и не искам да ви лъжа неприятно да стигне работата до език и така нататък.
Даите съвет как да и намекна или да и подхвърля, не зная тя е доста затворена?

Коментари

2.   Тя сигурно си предпочита да е така. Можеш да й намекнеш нещо, но по-нататък. И изобщо не е задължително там всички да са гладки. Това не бива да се превръща в някакъв сериозен проблем помежду ви, защото изобщо не е най-важното нещо в една връзка. Направо всички са се вманиячили по въпроса за епилирането. Доста тъпо, според мен. Ако не иска да ги маха изобщо, да ги намали с ножичка - вариант е. Но трябва да си доста деликатен, защото можеш да постигнеш и обратния ефект и така да се скапе, че тогава ще видиш какво е то проблем...

3.   Младеж просто задръж езика. Правете няколко пъти секс да се отпусне да си станете по-близки и да можете да си говорите на всякакви теми и тогава ще и предложиш тя сама или ако иска ти да го направиш, защото има жени на които им харесва друг да ги обезкосмява.

4.   Автора- виждам че темата се разглежда, но няма коментари!
Помагайте - Сериозно

5.   Направи следното, остави се и ти космат (съжалявам че ще прозвучи така ), няма начин тя да не се възмоти. Когато те види така съм сигурна ще и стане гдано и ще се замисли. Или другият вариант кажи и харесват ли ти по окосмени мъже, нещо което да и прикове вниманието. Не знам доста лоша ситуация.
Kati(17)

6.   И аз имам този проблем с една приятелка, но тя даже е твърдо против бръсненето! Ако може да дадете съвет ще е добре.

7.   Здравей! Ами аз съм момиче на 18 и съм девствена, но се обезкосмявам в интимните зони. И мисля, че дори когато дойде момента да си легна с момче или просто да се натискаме трябва да съм подготвена. Но за това как да го кажеш на въпросното момиче не знам?? Може да и споделиш че на теб ще ти е по - конфортно и по - подобно и за двамата ако е обезкосмена в бикини зоната :) или нещо от сорта. Не мисля, че ще го приеме като обида или нещо такова

8.   Мен щеше да ме е срам, ако имах космарлаци отдолу. :D Влезте да се къпете заедно и почни да си бръснеш мишниците или долу (ако имаш косми) и й предложи тя да направи същото. :D

9.   На 15 и 1/2 съм, нормално окосмена, и се чувствам комфортно така.
Това ме кара да приличам повече на жена, а не на детето което бях.
Намирам го за естествено.

10.   според мен щом е окосмена едва ли ще й бъде удобно да й правиш орална любов. както ти казаха по горе :задръж си езика. а и не на всеки му харесва оралната любов. не е много полезно жената да се бръсне най най отдолу защото може да стане инфекция. значи... за да не я засегнеш опри темата до себе си. попитай я дали те иака бръснат или не, как предпочита мъжете. със сигурност и тя после ще те попита как предпочиташ жените. и тогава вече внимателно си изразяваш мнението. '

11.   Спомени все едно между другото, че си видял някаква оферта за фотоепилация и се чудиш дали да не си направиш (ти). Кажи, че знаеш, че някои твои приятелки са си правили и са доволни, защото тва да се бръснеш постоянно не си е работа, а коламаската е болезнена... Та че се чудиш по въпроса, защото не понасяш косми.

Друг начин е уж да се подиграеш, че някоя си кой знае колко е космата отдолу. Да я накараш да разбере, че не харесваш косматите момичета там...

12.   Ами според мен може просто да поговорите на тема - какво мислите тя и ти за обезкосмяването, без да се стремиш да й налагаш своето мнение и да се опиташ да разбереш нейното. Поводът да се отвори тази тема може да бъде примерно разглеждайки някакво списание или филм или нещо, което да отведе разговорите ви в тази посока. Може да се окаже, че дори не знае че ти така предпочиташ, или пък че не знае как... Важното е да гледаш на нея, като на човек, с който може да се разговаря, само така ще намерите заедно пътя към вариант, който да ви удовлетворява и двамата взаимно.

13.   Искаш съвет? Дай повече информация! Например кажи защо не се задържа при предишните ти бройки въпреки, че бяха обескосмени? Май тук е решението на проблема ти...

14.   Изобщо не мисля, че това е проблем. Наистина, днес тоталното епилиране се е превърнало в мода и даже вманиачаване. Според мен, щом природата е създала косми там, значи в това има смисъл. Определено съм привърженик на естественото тяло, стига то да е чисто. Телата ни си имат специфични миризми, които ние бързаме да отстраним с дезодоранти, парфюми и какво ли не, имат си естествено окосмяване, което тичаме да избръснем и ако може, завинаги. Не се харесваме такива, каквито сме създадени. Сигурни сме, че Господ е сбъркал и само ние знаем как трябва да бъде. Само дето... и всички косми и миризми да премахнем, проблемите ни стават все повече. Замисли се. Ако искаш.

15.   Най-напред искам да изясня на пишещите тук, както и на себе си - момичето е ПРОТИВ обезкосмяването изобщо или просто НЕ СЕ СЕЩА. Аз останах с впечатлението, че тя не се сеща, не и идва наум или нещо такова, затова авторът се чуди как да постъпи. Защото ако тя е твърдо против и има каквато и да е позиция по въпроса, то тогава те ще говорят и ако трябва ще спорят. Според мен тя просто не се сеща. Бих дала съвет той да намекне, че обезкосменото "коте" просто го възбужда повече. Никаква друга причина да не изтъква. Или да я убеди /тъй като тя е неопитна/,
е тя самата ще получи по-голямо удоволствие ако е обезкосмена, при лизането. Що се отнася до обезкосмяването, не е нужно да е абсолютно пълно. Много мъже се възбуждат от оставените съвсем малко косми долу. Но зоната около клитора и устните да е почистена перфектно.
Твоята приятелка не влиза ли в интернет? Не чете ли подобни теми, всичко се коментира, би трябвало да е запозната?

16.   Щом досега не се е обезкосмявала, значи така и е добре и комфортно. А щом и е добре значи всичко е наред. Момичето може просто да НЕ иска да се обезкосмява, замислял ли си се? И не е длъжна да се съобразява с теб. Сега ще си кажеш "еми хубаво е да се съобразява, все пак и моят комфорт има значение". И какво следва от това? Че щом не ти харесва така трябва да я зарежеш. А сега обмисли глупавата ситуация-зарязал приятелката си, заради окосмяване. Основателна причина ли е? Не.
Това, което искам да изтъкна е, че някои хора цял живот търсят някой, който да ги обича или просто някой подходящ, който да е до тях. И лично аз се изнервям, когато някой такъв като тебе се е обвързал и започва да намира косури на половинката си от сорта на "отдолу е космата", "еди-какво си не правела в леглото". Още малко ще започнете да се оплаквате и, че някои имат черни точки на носа, друг пък е с крив пръст на левия крак и тем подобни тъпотии. Я се съвземи, хората имат къде къде по-големи проблеми, те тук седнали да обсъждат някакви си детайли.
Приеми го момичето такова каквото е. Не е болка за умиране като не се обезкосмява. пфу..

17.   Оф, ти си някакъв много смешен и ограничен човек щом това за теб е толкова голям проблем, че чак търсиш помощ в интернет. Искам да ти кажа, че на повечето жени им се подвига като попаднат на мъж без нито един косъм като гол охлюв. Ти явно си от този тип. И може да си сигурен, че това да има косми е избор на приятелката ти и не е "породен" от девствеността й. И 10 годишните знаят вече за така наречената "мода" на интимните части, така че приятелката ти със сигурност е осведомена по този въпрос. Явно така й харесва. Не е истина какво причинява порното на младите.. даже не мога да ви нарека мъже. Ж 24

18.   Автора- Благодаря на всички отзовали се :) 1 -во бих желал да отговоря ня номер 13 - не е твоя работа и не коментираме това в момента. Номер 17 - благодаря за това, че си толкова пряма спрямо мен - надявам се да не ти се повдига чак толкова и да си го запазиш за себе си, помощ- по скоро съвет момичето наистина бе просто затворена и притеснителна, но всичко е наред към момента ;).
Поздрави

19.   Какво те е грижа теб, какво има тя отдолу след като не правите секс, нито орална любов? Вярно е че това допринася за комфорта докато правите секс, но ВИЕ НЕ ПРАВИТЕ. Разбирам да сте заедно от 6-7 месеца, година дори повече и правите секс можеш най-спокойно да и креснеш, че не ти харесва и да маха окосмяването отдолу. И аз имах такъв случай като №9 и аз исках да се почувствам малко като жена, но когато приятеля ми заяви, че не му харесва ми стана неудобно. Но все пак си продължих да си имам прическа там (не много широка лента). След като ми каза, че го гъделичка докато ми прави орална любов, разбрах че това не може да продължава и махнах всичко напълно. А пък и да ви кажа честно когато има прическа долу, някак още в деня в който се изкъпеш и започва леко да понамирисва, особено през лятото. А на всички жени ни е ясно, че не можем да си мием.. сещате се навсякъде и не сме по цял ден у дома, за да можем да си се пличкаме отдолу по всяко време. Така , че си е по-добре да сме абсолютно чисти долу. Твоята мацка явно не харесва да бъде така както майка я е родила - без косъмчето долу. И мога да ти кажа, че ако не го кажеш направо тя сама няма да се сети. В някои случаи пък дори да и кажеш може въобще да не и пука за това какво мислиш и да си остане със горичката.

- Victoria, 15

20.   Аз не бих се обезкосмила заради комфорта на някакъв мъж. Ако ме харесва, ще ме хареса каквато съм.

Аман от егоисти. Момичето още не се е отпуснало, а той вече иска да си прави прически или гол охлюв или не знам си вече какво, все едно всички трябва да изглеждаме като проститутки. Много интересна мода сред младежта.

Ето една причина мъжете да не гледат толкова порно, ами да правят секс с истински жени, за да не им влизат в главите само глупости.

21.   Аз пък бих искал да дам съвет на номер 19:мило дете, ако някога измислят такова нещо като "трансплантация на мозъчни клетки" НЕЗАБАВНО се възползвай от услугата.
Колкото до автора:Ти сам каза, че е притеснителна, според теб нужно ли е да я тревожиш за такива дребни глупости? Момичетата си имат достатъчно грижи, че сега да я караш и за това да се притеснява и да го мисли.

22.   Неееее, не мога да разбера тези рошли какво си мислят... Кой нормален мъж ще си легне с мечка? Стеснителна била, незнам си какво. Кажи и директно, че това те отблъсква и ако се направи на обидена - дим да те няма. Днеска за руно ще се сърди, утре за какво ли не и ще ти изкара киселото през носа. Жени бол, момчето ми - поддържани, гладки, ароматни, модерни, освободени. Мъжете сме кът, запомни го. Изборът е наш, не техен. Успех!

23.   Ми кво да ти кажа окосмението там е полезно за това го има. Друг е въпроса че полезното не винаги е супер естетично. Аз лично бих се обезкосмила напълно когато тръгна да правя секс защото знам че си е по-красиво когато няма окосмение... и все пак както казах щом природата е създала косъмчета там значи си е по-здравословно да ги има... но трябва да призная че и аз намирам за по-естетични депилираните интимни зони

24.   Мъжленце жалко, и ти си болен от тази болест дето тресе простия български народ от 90-те год. насам. Няма нищо по-възбуждащо от естествено окосмена жена! Но типредпочиташ разбира се ощавени кощрамби!

25.   Драги ми младежо, да ти кажа честно отдавна не съм виждал нещо различно от "голо пате". Това не означава, че не искам да видя:) И да попитам само: Като си толкова отворен, аджаба, на оралната любов... клитор окосмен виждал ли си???? Не гледай умно, няма и да видиш:))

26.   по-възбуждащо е според мен жената да е окосмена. Стига с тия езици, лизания и т. н. Така е лесно да задоволиш жена.
Важното е да знаеш къде да я пипнеш, че да й хареса.
А с език... където и да й пущиш език, все ще й хареса, нали е език :D

27.   Според мен това да си обезкосмен е въпрос на лична хигиена.. честно казано намен лично ми е неприятно да не съм обезкосмена... чувствам се нечистоплътна и ми е супер неудобно, когато не съм имала време да направя това нещо, през целия ден ми е супер неудобно и задължително гледам да отделя възмочно най-бързо време за това...

28.   Според мен окосмяването няма нищо общо с хигиената. Може би номер 27 иска да каже, че баба и и майка и и жените преди 30 години всичките са били нечистоплътни ли?

Уважаеми деца, една от вредите от гледане на порно е това, че придобиваш представата, че е нормално така да изглеждаш и да правиш секс по странни начини.

Причината в порното актрисите да са обезкосмени е защото иначе трудно ще се види какво точно се случва.

Аз възприемам напълно обезкосмените жени като леки, просто на тях професията им го изисква. Нормалната жена не е необходимо да изглежда така, пък и не е никак възбуждащо и го свързвам с лека педофилия, защото само малките момиченца нямат косми там.

Ако искате да изглеждате като дечица или проститутки продължавайте в същия дух.

29.   Нормалният мъж се възбужда от нормална полово зряла жена. А пирзначите на полово зрялата жена са окосмяванията и в различни части на тялото. Една от целите на тези окосмени зони е да предизвика сексуално възбуждане в мъжа, тай като мажете се възбуждаме визуално, от гола жена. Съвсем различно е да съблечеш жена с пищни форми, гъсто оксомени подмишници, пубис, окосмяване на краката и пр. т. е. зряла жена и да съблечеш гладко полирана "кукла барби" без вторчин полови белези! Е кой е извратения, този който е близо до естественото състояние и възприема женското тяло такова каквото го е създала природата (или бог за вярвящите), или този който се е хипнотизирал по тъпия американски педофилски фетиш, набиван ви в главите от 22-3 год. насам. как жените преди т. нар. "преход" бяха свободни по отношение на тялото си и не се епилираха, а днес трябва да се съобразяват с извратените вкусове на разни метросексуални "женчовци"!
Култът към обезкосмените кощрамби го създадоха разните педали - моделиери, дизайнери и пр. излишана измет, която трови нормалните хора, с идиотските си прищевки!