Споделена история от Секс и интимност

С всичката си обич ми лепна и гонорея
Ходихме година и половина. Започнах да му имам доверие. Правихме го без презерватив. Той уринираше доста често. От сорта на всеки 30 минути. Чудела съм се, майка ми също, но никога не знаехме какво е. Веднъж каза, че бил да се прегледа за СПИН, но имало му нещо безобидно, което излекувал предните 2 дена и нямало за какво да се притеснявам.

Всичко това за сега оставям на страна.

След няколко месеца нещата между нас започнаха да се влошават. Започнах да виждам колко грозен отвътре човек е. Това ме отблъсна. исках да го оставя, но тъй като ми предстоеше важна изпитна сесия реших да си го оставя за след това. И така 4 месеца, в който дори не припарих до тялото му. Започна да ми се схваща челюстта. Помислих си, че е от изпитите и от притеснение. Започна да ми се размазва погледа. Както и да е. оставих го! И чак сега след 3 месеца отивам на преглед и без дори да знам, този ми е лепнал гонорея. Лекарката ми каза дори от кога е и веднага се върнах назад във времето и съм сигурна, че е от него. Спомням си, че пенисът му миришеше ужасно и това беше една от многото причини да ве си лягам тези 4 месеца с него. Той никога не е бил любовта на живота ми. Винаги си имах едно на ум. Почти!

И.. сега съм с момчето, което обичам и то трябва да пие хапчета паралелно с мен. Ще се оправим, НО съм адски бясна от 2 дни и ще се свържа с онзи грозен човек, който е ЗНАЕЛ на сто % за това и ми го е лепнал!! И ме дразни не само този факт, но и че показва огромно самочувствие и се изкарва най-велик и как всички други са боклуци, а той дори няма лична хигиена и добра майка, която да го вкара в пътя, та дори да купи нови завеси за дома му!!

Коментари

1.   И като е такъв кво си правила толкова време с него? Много си злобна! Дори не ти съчувствам! Намерила си нещо по-добро и онзи предния вече е боклук, мизерник и т.н., а това ти не го ли забеляза още в началото. Пфф страшно много ме подразни историйката ти!

2.   Това за завесите беше убийствено...
Мила, отървала си се от един боклук.
Не искам да те стряскам, но аз на твое място бих си направила и тест за ХИВ.

3.   Оооооо, не го търси! Нека не знае за това! Важното е ти да се излекуваш! Такъв нещастник не заслужава дори да си хвърлиш плюнката върху него!

4.   До номер 3 по добре е да знае и да се лекува от колкото да заразява на воля

5.   До номер 1 !!!!
Не скачай така, нормално е момичето да е бясно, че човека до нея я е лъгал, изневерявал и носел болести в себе си!
До авторката !!!
Да, номер 4 е прав, потърси го, за да се излекува и той. Човешко е!

6.   От авторката: Номер 1, не бъди злостен! Не оставих момчето, заради друг. Оставих го защото ми изневеряваше и заради лошата му лична хигиена. Никога не бих сменила така момчето до себе си. Мерси все пак за мнението ти

7.   До номер 1: Е как да не е злобна? Какво да му благодари ли? Да не би и ти да си заразил някоя и затова да го оправдаваш?

8.   От номер 1: Говоря за това, че авторката, напада бившия си приятел с думите, че бил мизерен и т.н., а аз просто и казах, че това е тъпо от нейна страна и я попитох през това време в което тя е била с него не е ли разбрала, че той е мизерен? А и е трябвала цяла година и половина да го разбере. А и също така когато той ти е казал, че му е имало нещо, но се е излекувал, ти какво направи? Явно не си отишла на лекар. Мисля, че би трябвало да си наясно че щом на него му има нещо, значи те е заразил на 100%. Постъпила си дори по безодговорно от него, спрямо новия ти приятел, тъй като бившият ти поне ти е казал, а това, че ти не си предприела никакви мерки е твой проблем.

9.   От авторката: Номер 1, разбирам те, донякъде си прав, но аз разбрах, че е мизерен и го оставих тогава. Преди това се миеше се е прикривал но после нещо стана спря да се поддържа. Даже и косата и дрехиге спря да си пере. А той каза, че няма какво да лекувам, щото му нямало нищо. Аз понеже тогава не бях толкова веща в тия неща и не съм знаела какво да сторя, а той не се погрижи за мен. Както и да е... Важното е, че се лекувам...

10.   От номер 1: И аз те разбирам, просто наистина ме подразни факта, че обвиняваш само бившия си приятел. Не че няма вина-напротив, но и ти имаш! Извинявай, че бях толкова директна, даже може би и малко груба! Сега се опитвам да погледна от друга страна твоята изповед и си обяснявам нещата така: В момента си много афектирана спрямо бившия си приятел и явно за това си писала тези неща. Съветвам те да не говориш лоши неща за него, всеки греши, а и все пак си била не малко време с този мъж. Това че не ти съчувствам го казах ей така, все пак и аз съм жена(човек) Пожелавам ти бързо оздравяване. Успех!

11.   Авторката: Така е, просто ми дойде като гръб от ясно небе. Малко съм изнервена и притеснена за здравето си. Нормално е. Опитах се да му кажа... Казах му, но той каза, че дори най - мръсния и най - неподдържания да бил поне си ме въртял толкова време за да ме използва...

12.   От номер 1: Казал го е нарочно, нещо като защитна реакция;)