Споделена история от Секс и интимност

Ненаситна съм
Имам приятел от няколко месеца, с когото правя невероятен секс! Той е доста опитен в секса, имал е не малко бройки и знае как да задоволи една жена!

Преди него и аз съм имала няколко мъже, но откакто съм с него, той сякаш е отключил една тъмна страна в мен! Държа се много разкрепостено и мръснишки в секса! Обичам да ми говори и да ме чука като най-голямата курва, да бъде груб, да ме използва като парцал и това ме възбужда адски много! И пак не ми стига! С всеки изминал път, когато го правим, аз искам още и още, и възможно по най-долнопробния начин! Аз свършвам бързо и по много пъти, но не ми е достатъчно, а го правим всеки ден, на всяко място и по много пъти!

Говорели сме за огромното ми желание за секс и той ми е споделял, че е бил и с жени, които в разцвета на силите си не са издържали на това темпо повече от 2-3 пъти, а аз направо го изумявам, че на моите 22 години се праскам така и това го плаши! Казвал ми е също, че не иска да прави такъв секс с мен, но го прави само и само за да ме задоволи! Той иска да прави бавен и нежен секс с мен, защото ме обича и не иска да ме "наказва"! А на мен точно това ми харесва! И не ми стига!
Имам опасения, че връзката ни може да се разпадне, заради постоянното ми желание за секс, но след като този човек ме привлича толкова много и ме възбужда само с поглед и едно докосване, как да се сдържам? ! А и не мисля, че това е правилно, да потискам емоциите и чувствата си!

Коментари

1.   Да ти имам проблемите

2.   Е и?

3.   Ти си ходеща мъжка фантазия. От какво точно се притесняваш. Този трябва да е луд за да те изпусне!

4.   Щедро е момчето, а?

5.   Спокойно, може да е нещо временно, което да отмине, а може и да си нимфоманка - болест е - не се лекува. Ако е второто - никога няма да ти е достатъчно и ще искаш непрекъснато още и още. Да, ще повлияе на връзката ви негативно впоследствие и на целият ти живот като цяло.

6.   Ха ха ха :) Дете, ама разбира се че може да ви се разпадне връзката :) ти на едно място не написа нещо за емоция или чувсво към този човек, само за е*ане :) Не се притеснявай миличка, ти просто си си такава, едва ли ще се оправиш нравствено, за шибане си и мисля че започваш да го осъзнаваш :) и това те тревожи далеч повече отколкото въпросите които си написала тук :) Но така и трябва, далеч по екзистенциален е въпроса дали някаква друга емоция може да те трогне освен да ти изчукат.

Иначе съвет - наблегни на аналния секс. - Вкарай си един голям вибратор във вагината и започнете с аналния така ще имаш като двойно пенетриране. След като третирането като курва те възбужда може безброй други съвети да ти се дадат. Слагай после вибратора в ануса и си правете стандартен.
- 2 вибратора отпред и отзад и му прави свирка
- напий се и му кажи да върже по корем и да те блъска анално докато повърнеш
- ползвай разни мазила за да свършваш още поовече
- иди да бягаш 10 километра и после му дай да те чука потна и уморена дъх да нямаш

както виждаш идеи много :) но скоро ще разбереш че друг е проблема при тебе :)

8.   Здрасти, провери дали не страдаш от т.нар. синдром на постоянната сексуална (генитална) възбуда. Това е болестнос състояние, при което жената е постоянно възбудена и не може да получи успокоение/задоволяване. Причината все още е неизвестна (въпреки че се предполага, че е невро-патологична) и не е често срещано явление.

Информирай се тук (трябва да знаеш английски):

http://digitaljournal.com/article/251286

http://en.wikipedia.org/wiki/Persistent_genital_arousal_disorder

http://www.medicalnewstoday.com/articles/249594.php

Дано да не е това, защото лечение няма (засега). Успех

9.   ''да ме чука като най-голямата курва"
"се праскам така"
"да ме използва като парцал"

Що ми се струва, че тия теми за якото чукане и ненасита са педалски истории...

10.   Аз съм по същят начин и те разбирам отлично. Когато имах връзка 4 години с приятеля ми правехме секс постоянно, а аз исках още и още, но само с него. Той се плашеше от мен и от нестихващото ми желание по всяко време. Често пъти ми се е молел да спра, че не може повече.... Когато съм била с други винаги съм внимавала, защото и аз свършвам много пъти и по много - мъжете се побъркват от това и за това всеки който е бил с мен винаги искаше пак хах... Така че радвай се че можеш, защото мнноогоои жени не са изпитвали това никога!!!

11.   Хаха, спокойно, не мисля, че имаш проблем! Просто различните хора се наслаждават на различни усещания и изживявания. Някои намират за романтично да им подарят роза, а други- да им кажат че са неустоимо сексапилни и ще ги „накажат“ за това! За да те успокоя, ще ти кажа че съм абсолютно същата! Все не ми стига и непрекъснато съблазнявам приятеля си и се опитвам да го провокирам да бъде първичен и агресивен и да видя неудържимата възбуда на хищник, който преследва жертвата си, в очите му, това ме кара да полудявам. До сега винаги се притеснявах заради това и си мислех че на мене нещо не ми е наред, защото и хората, с които бях заедно нямаха същите фантазии като мене. Но сега съм по-влюбена от всякога и в много щастлива връзка, защото приятеля ми има същите фантазии като мене, а дори и ако не става въпрос за секс си пасваме идеално.
Ако приятеля ти иска бавен, романтичен секс, подари му го, поне веднъж. Отдай му се и му позволи да го направи, ако наистина телата ви си пасват и химията между вас е силна, ще се получи.

ПС: Не обръщай внимание на злобните коментари, попивай от тях само това, което наистина ти трябва!

12.   №3, мъжът ми не смята така, фантазия фантазия, но в един момент идва множко :DDDDDDDDDDD

13.   Авторката говори тези неща, но само за едни човек. Я да я опънат двама трима с едни големи на сандвич, ще се закроти за доста време напред. А лично моето мнение е : ти, миличка имаш отчаяна нужда от любов и внимание във всякакъв аспект, един съвет-от секса няма да я получиш. Жал ми е за теб. Такива жени бързо омръзват на мъжете, те не искат по много, а по много различно. Мъжът не обича да се чувства постоянно отговорен, още повече пък постоянно отговорен дали тази под него е задоволена докрай. По-добре ходи предлагай услугите си за пари, поне да има някакъв смисъл цялата работа. Ако нямаш нужда от повече мъже в живота си, а имаш нужда от просто механично задоволяване, събери парици и си вземи вибратор, има всякакви модели и варианти, по-леки, по-хард, просто си купи и ще решиш проблема, какво толкова.

14.   Авторката няма проблем, просто искаше да покаже "на какво е способна". Спокойно бе, авторке. Всички сме хора... и на всички ни се чука колкото и на теб... Така че, това е нормално. Не си курва. Ако беше, досега да си се изчукала с всичко що е мъжко, а ти го правиш само с приятеля ти.

15.   От Авторката: Благодаря на тези, които не ме критикуваха и ме разбраха! Благодаря и на онези, които се опитаха да ме обидят и нагрубят! Тази история не съм я написала, за да се хваля с нещо или да парадирам, нито да търся мнения и компетенции! Написах я, защото искам хората, които я четат да припознават себе си, дори и в малка част! Не мисля, че трябва да се оправдавам, заради желанието ми секс с любимия човек! И някои от определенията в по-горните коментари, не означават, че съм такава! Това ме прави човек! Човек с мнение, което не се опасява да го казва!

16.   Звучи ми като пълноценен секс живот на млади хора. Радвай се докато продължава.
Според мен, колкото на по-ниско животинско ниво стигнеш, толкова по-пълноценен е секса. Обаче приятелството и трайното обвързване не предразполагат към такъв секс. Как да те унижавам и да те шибам животински като си ми скъп приятел?!

Ти си твърде млада и палава да се вкарваш в схемата "семейство". Като се превърнеш в майка и домакиня, ще ти се иска по-скоро да го изриташ в топките отколкото да му ги ближеш...

Затова порадвай му се, но не забравяй колко други готини младежи има наоколо. И те с удоволствие биха те чукали грубо, както ти се иска...

17.   Аз сам така да се каже на "същия хал"! Имам и дълга връзка с човек, който много обичам и ценя! Правим секс постоянно, по всяко време и навсякъде, но на мен все не ми стига! Искам повече, по-грубо, по-властно и по-импулсивно! Е, намерих си решение-бившият ми, с който сме се побърквали от секс емоции! Виждаме се когато имам нужда от нещо бурно, той знае какво искам и за какво го търся(той не ме търси, защото знае, че си имам сериозна връзка, а той е свободен и аз си запазвам правото нещата да се случват когато и както аз реша) Последното ни приключение беше снощи (уникално както винаги) и за капак когато се прибрах "моичкият" ме налази :)))) то не беше банята, то не беше кухненската маса, леглото, пода и каквото ви дойде на ума! Днес сам преродена и само да ми се върне от работа.... мятам го, че вече не издържам! Извинете ме ако сам малко крайна в изказа, но ако някой беше изживял това, което аз снощи.... само като се сетя и гащичките ми са мокри!