Споделена история от Секс и интимност

Маструбация на работното място
Здравейте,
Реших и аз да представя една тема която ме вълнува от известно време. Аз съм мъж на 30 г. и имам една мания, да маструбирам на работното си място. Правил съм го на всякъде по всички бюра и кабинети, чаакам да си тръгнат всички и почвам, това много ме възбужда. Правя го и през деня, в тоалетните, обичам да се празня по пода или в мивката и да не си мия спермата за да я видят другите.

Искам да попитам има ли и други такива като мен мъже и жени, или съм извратен!

Коментари

1.   Отговорът и на двата ти въпроса е ДА!!! Има други такива и ДА - Извратен си!
Хайде сега, отивай да оклепаш бюрото на колежката!

2.   Хахахаха :))) Ще се напикая от смях, само като си представих :))) В същото време е ужасно гнусно... представете си да отидете на работа, да седнете да работите и да видите, че някой се е изпразнил на бюрото ви.. блях...
Ей, пич, освен, че си извратен, ами си и прост-изобщо не е изключено да има видеокамери на работното ти място, ще стане много весело като те пипнат :))))) А че, ще те пипнат е ясно, дори и без камера. да не мислиш, че хората не искат да знаят кой е извратеняка? !
Тогава ще четем тема: "Загубих си работата, поради мастурбация на раб. място. Има ли други като мен? "

3.   Ще умра от кеф, ако има охранителни камери в офиса, само си представям като открият всичките ти приключения, мухахаххахаа

4.   Абе ти нямаш ли си жена?

5.   Хахаха, що бе, той може да се възбуди от това, че може би го наблюдават :D. И да, авторе, има и други като теб, ама те съветвам да спреш да го правиш, ако не искаш да ти лепнат етикет "психо", "извратеняк" и тем подобни.

6.   Ако ти бях шеф, щях да ти дам един плакат с готина гола жена, а след това ще те накарам да погледнеш гърба на плаката, на който ще пише с големи черни букви - Безработен ще си лъскаш на спокойствие по цял ден. :)

7.   Само не свършвай по столовете на колежките си, че току виж някоя прихванала и си станал неволно татко.

8.   Ами повярвайте не съм толкова глупав, проверил съм за камери, и НЕ не се празня по бюрата и столовете на хората, пише го ясно в кенефа. Незнам защо хората са толкова злобни, нерешителни и страхливи, а уж сайта е анонимен, явно някои хора не смеят да си признават нещата дори пред себе си, а това е тъжно и страшно.

9.   Здравей,
Напук на всички останали, които те осъдиха, аз те подкрепям! Жена съм, на 27. Работя в офис, цял ден съм на компютър и имам достъп до Интернет. Почти всеки ден влизам да гледам порно и свършвам, търкайки се в стола. Дори някой да влезе, няма как да разбере, аз просто си седя с крак връз крак, гледам си в компютъра и това е.. Проверила съм и знам, че няма камери. Обикновено съм сама в офиса или поне в 80% от времето, през другото време тук е Управителят ни. Понякога се възбуждам само от мисълта, че някой може да влезе и да ме види самодоволна.. Но продължавам да го правя и не мисля, че съм извратена, нито пък автора. Всеки има вкус, мнение, характер, външен вид и предпочитания, различни от останалите. Не съдете хората само заради това!

10.   Сваршвам съм така и е интересно чувството