Споделена история от Секс и интимност

Мъжете са като ластици
Мъже, съвсем не искам да ви прозвучи обидно. Просто се чудя дали всичките сте такива... Моят приятел ме търси усилено, когато му се прави секс. После сякаш губи интерес и се "отчуждава" за известно време. Обичаме се и не е само заради секса, защото сме заедно от години. Мъчно ми е и се чувствам пренебрегната през това време. Не съм го питала защо прави така, а не вярвам, че ще ми даде смислен отговор. Нормално ли е такова поведение за мъжете?
Вие как постъпвате с вашите приятелки?

Коментари

1.   Разбира се, че не е нормално със сигурност има друга на която държи повече или иска да е с нея, казвам ти го от личен опит, аз даже спрях да се обаждам напълно на тази за която не ми пука.
За това за него е по-добре връзките му да не се основават единствено на секс, а на нещо повече.. казвам за него понеже стигам до извод, че любовта ви не е взаимна.

2.   Да, всички до един сме такива. Търсим само когато ни се чука. Всички мъже сме еднакви, както и всички жени не знаят какво искат.

3.   Абе, нормално си е... просто не те цени както ти искаш, ако връзката ви не е сериозна и на тебе не би трябвало да ти е проблем.

4.   Не, не е нормално. Омръзнала си му, или има интерес към друга...

5.   Аз много обичам моята приятелка, не съм умрял за секс. Щастлив съм, когато просто съм с нея :) И не всички мъже са такива, които търсят само секс ;)

6.   Може да иска да остане сам за известно време, ако си мъркаща, недоволна, сърдита... попитай го, защото вие жените никога не ви стига и не знаете какво искате... факт, на мен понякога ми се иска да се заключа в една стая и да има само тишина около мен, писна ми от постоянни хленчения за всяко нещо... Аз не знам какво искам, ама го искам веднага, женско мото...

7.   Брей, номер 2, айде не слагай всички под общ знаменател. Това че ти си такъв, но означава, че някои не ценят истинските чувства, и НЕ ТЕ използват само заради секса.
Защо, когато на мъжете им се ч*ка излизат с оправданието, че са мъже? ! Айде само ние да не вземем да се оправдаваме с това, че сме жени, че ще ви стане лошо.

8.   Не е загубил интерес, а просто е свършил парите в един момент. Споко като има ще те потърси. :))))))))))))))))))))))))))))

9.   № 7, номер две, от чието изказване ти така трогателно се засягаш, не е слагал всички под един знаменател. Просто явно се е ядосал на авторката заради заглавието и я е иронизирал. Защото на практика тя е сложила всички мъже под един знаменател.
Иначе това, дето всички мъже били еднакви - казала го е една китайка, след като изгубила мъжа си на пазара и почнала да го търси в тълпата.

10.   Номер 8 говориш й за отворена връзка основаваща се на секс, явно на нея не й е станало ясно още, дано си направи извод от коментарите по-горе.

11.   От 8
Не, просто написах най вероятното, а ти очевидно се опитваш да ме убеждаваш, че не знам какво пиша. Секс без пари прави ли някоя жена, а? Или ще ми кажеш, че ги тресе нагона.

12.   11 има и такива които го правят от любов, но на теб това чувство като гледам май ти е неприсъщо

13.   Ако е в периода на влюбеност - от 6 месеца до година, ще те търси постоянно, защото всеки миг с любимия и без секс е топъл и приятен и липсата на другия е осезаема. Задай си въпроса имало ли е влюбеност от негова страна въобще? Ако сте в нормална връзка на взаимна влюбеност не би трябвало да те търси само за секс, а за компания, разходки, прекарано време заедно, дори когато влюбеността е поотшумяла, тогава остава привързаността, приятелството. Мисля, че нещата от негова страна не са сериозни и скоро ще спре да те търси и за секс. Давай напред и натрупай опит и с други, не е нужно да се закостеняваш с един човек. Особено ако не си струва наистина!

14.   Неприсъщо? По скоро смешно, но е оправдано с географските ширини, а иначе мнението на жените по тази тема, слабо ме грее. ;)