Споделена история от Секс и интимност

Пробвах групов, но сега се чувствам виновна...
Ж-21
Неотдавна осъществих най-голямата си фантазия в секса - групов секс. Не знам дали иначе бих се престрашила, но много се напих на един купон и го направих с всички момчета, които бяха останали, а те бяха 5. Пробвах т.нар. "сандвич" и всичко което съм искала да опитам. Докато го правихме беше супер, но после, още като тръгнах да се прибирам и малко да изтрезнявам, започнах да се чувствам доста странно. Поради алкохола просто не можех да контролирам "събитията" и бяха свършвали в мен и то не веднъж. Действието беше продължило прекалено дълго и се чувствах "протъркана", всичко ме болеше. За щастие не последваха "усложнения", но само като си помисля, се чувствам ужасна к***а. Но проблемът е, че същевременно това и страшно ме възбужда. Само при мисълта ме завладяват много противоречиви чувства. Да имам повече от един пенис в мен едновременно беше уникално хубаво изживяване, което обаче ме кара да се чувствам пълна мръсница. Чувствам се и много виновна за случилото се....

Коментари

51-92 от 92

53.   До 52 - Ха-ха-ха... Вярата е нещо хубаво, а вярваш ли в духове?

54.   До 53
Вярвам във факти, а те сочат, че жените избрали мъжа си според заплатата му изневеряват системно защото не го обичат. Твоите рога ще са по-големи дори от глупостта ти. Вярвам също, че наричаш всички жени меркантилни и интересчийки, просто защото те е яд, че не ти пускат. Вероятно освен, че си тъп и задръстен си и грозен защото както разбрахме злобееш и срещу "красивите плейбойчета", както наричаш мъжете, на които им връзват. Общо взето злобееш срещу всички освен срещу жените, които не се влюбвали в някой ако няма 1000 лева заплата :D. Тях ги обичаш защото ти пускат (ама само на заплата:D). Така е, на слабите хора им е по-лесно да избягват реалността и да търсят вината в другите. Вярвам, че ти винаги ще си един от тях. Аз за разлика от теб вече съм женен със семейство, дете и красива, грижовна жена. Жена, която ме е избрала в момент когато бях гладен и безработен. Ти от друга страна си един самотен неудачник, който говори, наставлява, че и зплашва като някой досаден пенсионер. Все още даже не си се оженил и наричаш себе си "момче", а си тръгнал да даваш акъли и да определяш семейните взаимоотношения без дори да си ги изпитал на гърба си. И затова са ти виновни заплати, фишове и капиталистически кризи, но не и ти самия :D. Смеем се с теб със глас! Пожелавам ти повишение на заплатата, че да си намериш по-елитна проститутка, която "да не ти изневерява" хахааааааааахахахахахахаха

"Ха-ха-ха... Вярата е нещо хубаво, а вярваш ли в духове? " - не, но откакто прочетох безкрайните ти глупости вярвам в духачи ;)

55.   1. "Така е, на слабите хора им е по-лесно да избягват реалността и да търсят вината в другите"

-Силни думи на сляпо и прекалена увереност в думиите "мъж" с кавичките и "слабите" без. :) Това за кризата не съм си го измислил аз, защото аз съм никой, да променям доказани неща.

2. "Вероятно освен, че си тъп и задръстен си и грозен защото както разбрахме злобееш и срещу "красивите плейбойчета", както наричаш мъжете, на които им връзват. "

- Вероятно последния път когато чух първата квалификация беше в детските години, втората си я казвам често сам, а третата ми я казват с антонимно(обратно) значение.

3. Вярвам също, че наричаш всички жени меркантилни и интересчийки, просто защото те е яд, че не ти пускат

- За жалост и тук далече от 10-ката.. броиш и тия, които са покрай мен.

4. "нашето време със сигурност ще дойде, но твоето отдавна е отминало, бастун"

- Дано се осъзнава, защото мойто се задава! . ;)

5. "И затова са ти виновни заплати, фишове и капиталистически кризи, но не и ти самия :D. Смеем се с теб със глас! "

- А Когато са виновни на много бастуни? Ние пък тук не се смеем, ние тук знаем на какво се дължи вашия смях. Има цяла книга затова.. :(

6. "Те младежите са резултата от действията на предишните поколения, така че най-добре да се засрамиш вместо да критикуваш и да заплашваш! "

- Те резултатите се променят непрекъснато, а заплахи не съм видял, просто споменах че с инфантилщина не се стига далече. :)

7. "Точно на такива като теб им слагат рога, защото си взимат жени, които ги избират по заплатата. След време става така, че ти я храниш, а друг я чука"

- Боже Господи( Рядко го споменавам), ама нали досега се опитвах да кажа, че точно такива избягвам.

8. Все още даже не си се оженил и наричаш себе си "момче", а си тръгнал да даваш акъли и да определяш семейните взаимоотношения без дори да си ги изпитал на гърба си

- Наричам се така от комплекси, че се състарявам, но си прав, че мъж е по точната дума в пълния смисъл. :) Поне оценката ми е от жена(Не от мама, нито от продавачката в магазина).

9. "Бъдещето на младежта няма да прокопса"

- Така си е!

10. Пожелавам ти повишение на заплатата, че да си намериш по-елитна проститутка, която "да не ти изневерява" хахааааааааахахахахахахаха

- На това изречение едвам ме събраха от смях..

И последно 11. " Разбираемо е, че не ти минава през акъла, все пак около теб жени няма както сам каза"

- Не ми изваждай думи от устата, които не съм казал. ;) Даже казах точно обратното, но просто си казах мнението за жените и съвремието.
Със голям шрифт ли да пиша, че не се оплаквам от липса на жени? . :) Както и да е..
Добре си поначесах егото, но все пак има живот и извън този сайт, а вън се пръскам от кеф като ми кажат, че има нещо вярно в думите ми. Така бастуните ставаме Сила! Повече! . :). :)
И Въпреки, че ме Опреличи със селска обувка, аз се радвам, че имаш щастливо семейство. Сипах ти с голямата лъжица по културен начин, пък ти - цървули, бастуни, неудачници, ... ;). А, ето ти една хубава поговорка за размисъл -

"В сърцето на жената винаги има място за още един"

Еми какво да се прави, че си търсят по добрите гени, нали това е природата.
Понякога от :) става >:(
Нищо не се знае. ;) На мен принципно не ми отиват. Ама Вече не ми е интересно и спирам с драскането, а пък и виртуалната слава сред малките деца не ми е най-важна.
Не ми се драска повече тука, но с удоволствие бих пуснал една темичка за материалните жени;) Тогава ще видиш, че ще има поне 20 коментара с не по различно мнение. Айде стига сипвах вече.

П. П
А ти ще ме накраш ли да ти духам?

56.   Авторке, колко спечели от цялата работа?

57.   До 55
Пукнах се от смях! Не прочетох и един разумен довот. Само хвалебствия как си ми бил "сипал" :D :D :D Приятелю, освен на себе си на никой друг не сипа в този спор. Самия факт, че си тръгнал да се хвалиш показва колко си смешен. Силните хора не се хвалят, а оставят това на другите, но всички вече видяхме, че ти не си от тях. От цялата ти объркана и неподредена писаница за пореден път стана ясно само едно - неудачник си. Без жена и семейство на напреднала възраст и ти пускат само на заплата след като доста ги "навиваш" хахахахахаха. Ако ще и роман да ми напишеш фактите си остават същите.
"А ти ще ме накраш ли да ти духам? " - Разбираемо е, че си обърнал резбата, но не няма да те карам. Той живота те е накарал отдавна. Виж ако имаш някоя сестра или запазена майка, може да ни запознаеш. Обещавам ти, че няма да я "навивам" дълго :D

58.   57 -
В главата ти е като на Марс - Няма живот
Я кажи сега, ще никнат ли рогцата след някоя годинка?

60.   Не само че ми звучиш като писaтелка на фентъзи, ами изглежда си и още по голям самохвалко. Нямам спомен да съм те питал женен ли си, но не си и очаквал да те питам нали? :D
И сипването ти няма полза, защото нямам дъно. Пхахахахаха :D Хайде сега ми напиши пак 20 реда, че съм неудачник и самотник в Напреднала възраст :D пхахахах.... За майка ми мога да ти кажа, че е доста запазена, и който не ме познава си мисли, че ми е гадже. (Малко да ти се похваля сега :D) И от цялата работа ми става ясно, защо жените харесват клоуните.. Защото са ужасно забавни Аххахахахаахаха :D прелива, а? :D Не си първия заблуден, няма и да си последния прогледнал. :)
ДО 57

Това беше последен коментар. Лека работа на екипа.

61.   Много темперамент се крие в авторката, но такава разкрепостеност се вижда рядко на живо. Сигурно ти шушукат зад гърба, ако е истина де.

62.   Никога не бих направила такова нещо като авторката, както и повечето жени не биха го направили. Съгласна съм, че историята. И да, определено всяка би го направила с много молитви и евентуално някаква награда. За жентата това е унижение и елементарно чукане, като порно филм. Там актрисите ги унижават по този начин.
И може да съм момиче, обаче в последните коментари съм потресена от мъжката наивност(ако е писано от мъж). Няма да се правя на романтична жена, която ще каже, че ще вземе някой мъж с 300 лв заплата и ще си живее щастливо с него.
№50 е казал верни и истински неща, а пък и наистина сега в тия кризи повечето жени гледаме някой с голям доход. Не се сърдете момичета в сайта, така е. Авторката не е могла да го понесе и нормално, защото на никоя от нас не и е било приятно да я определят като материална кучка. Само не ми е ясно, защо в коментарите 52 и 54 се предстая за един нещастен самотник, на който късмета подава ръка, а той си затваря очите и не вижда заобикалящият го свят(смях). Толкова си личи, че колежка ги е писала тия коментари, че може да се познае от първите 2 изречения. особено в 54. Всичките ми приятелки си купуват червило, гримове, кремове и още женски аксесоари, но кой ще ти дава пари за тия работи? Сигурно някой като 54, който от беден станал с по голяма заплата от всички коментиращи(пак смях). Момичета, недейте така, защо да лъжем? Живота е труден.

63.   До 62
Да разбираме, че и ти като единия от спорещите по-горе защитаваш проституцията под формата на любов? Това, че ти си избираш мъжете според парите им не важи за всички нас останалите. Иначе не си искала да те смятат за материална кучка? Аз не си разтварям краката за червилца и кремчета, както и за мерцедеси и апартаменти! Не сме всички като теб. Относно коментар номер 50, както и всички негови предишни и следващи - по-голям неудачник от този аз не съм виждала! Не бих си легнала с него ако ще да е син на Рокфелер. Виж, с другия спорещ, онзи женения съм напълно съгласна. Радвам се, че все още има истински мъже като него.

64.   Неудачник е, разбира се! Вече написах защо... То ако трябва да пишеш на такива като него, че са неудачници, няма да ти стигне цял ден в нета. Истинските мъже са всички, които мислят в наша полза, така че разбирам защо се застъпваш за него, но както казах - той звучи като жена.

До 63

65.   Хей, не се чувствай гузна, не смятам, че има нещо лошо в това. Аз самата също имам такава фантазия - мисълта да имам няколко пениса в себе си ме побърква... Само че аз, за разлика от теб, нямам достатъчно смелост да осъществя мечтата си в реалност, защото ако го направя, обезателно ще ми лепнат определението 'курва', което според мен е абсурдно - всеки се възбужда от различни неща - камшици, вибратори, пари, животни и прочие, ти не си направила нищо лошо, нито си навредила на някого... Просто живеем в общество, в което не можеш да направиш подобно нещо, не защото е грешно, а защото ограниченото съзнание на обкръжаващите ще те отхвърли... И накрая се чувстваш виновен за това, че ти е било хубаво.
На твое място бих потърсила още партньори, като обаче най-напред се уверя, че ще са дискретни в игрите ни...

67.   Какви са тия измислици? Я кажи кой ти е режисьора, щото това е чист порно-сюжет и никоя мацка не би се навила така. Вие се дърпате всеки път като стане дума за чукане, а какво остава за сандвичи и оргия..

68.   Не стига, че си го направила, ами и цяла тема си пуснала, осъзнай се момиче!

69.   Пълна подкрепа за N;65....

70.   Дълго време следях тази тема, но изобщо не се изненадвам, че няма интерес към нея. На зрелите хора им омръзват такива героични разкази, показващи прогресивното-мръсно подсъзнание на младежи и по рядко на девойки.. Благодаря на 62 за подкрепата. Номер 50 съм и продължавам да твърдя , че това е мокра фантазия, която може да стане реалност, ако авторката и дрегера имат положително мнение, но и това не стига. Номер 40 ни демонстрира, че всеки аналитичен ум в България, се осмива безкомпромисно, но и в случая - необосновано. Ето защо съм съгласен с 62 - тя гледа обективно на нещата, показа откровение, което ще чуем много рядко от жена. 40, прегледай хронологията, увери се, че не само ти сипах, ами и бях биещ бастун. Бих те с факти. Не те знам кой или коя си, но знам, че ако аз съм бастун, то яко те ударих по голямото его. Или си безработна домакиня, или си младо момиче, но и не ме интересува особено. Физически и душевно съм си 100% мъж. Имам удоволствието да го чувам често. И колко сте се скъсвали от смях? Аз се скъсах през корем с теб. Противоречиш си във всеки един коментар. Винаги са ме забавлявали хората, които ми оцветяват черния цвят с бял, а белия с черен. Етикети, подигравки и небивалици, това ни поднесе в част от коментарите си. Винаги съм смятал, че много от хората вярват в безумия, но тези смешки бяха култови. Ще ме наричаш неудачник. Голяма част от момчетата и не вярват, че могат да изживеят тази тема, при положение, че не им връзват и в класическа връзка. Това не е от неувереност и мухленски характер, а от материална несигурност. Знаеш ли, че сегашната система е направила така, че да има социална изолация между хората, да се делим на имащи и нямащи - Това се отразява пряко в отношенията между двата пола. Вече никой не вярва в чар и подход. Един безспорен факт. И аз мога да ти кажа, че познавам такава сериозна бройка съмишленици, че няма да можеш да преброиш до толкова. Цвърчиш и си вярваш. Оказваш се по задръстен. Къде ти е 59 коментар, нали съм те разбивал от смях? Или по-скоро си изпусна пара? Мишка. :))) Хората като теб са рядка находка(ако си от мъжки пол). Първо беше мъж, после стана жена. Вземи се стегни малко и стъпи на твърда почва. Много ти е весело, ала живота ще ти покаже, че си далече от думата - реалист. И не е нужно да ми отговаряш повече. Сипах ти преди, сипах ти и сега. Смени си паничката с корито.

71.   Включвам се малко късно, изчетох всички коментари.
Първо до авторката, дано вече да и е дошъл ума в главата и да има сериозна връзка с мъж, на който да е отдадена изцяло.
N:70 и 37 и предишните... на колко си години? От къде, за Бога (лошо, че не го споменаваш често), то именно защото хората не го споменават е настъпила такава морална деградация...
Специално за коменатът ти 37: "Колко трябва да си зле, че да повярваш на такава история и окуражаващите коментари под нея..
Към мъжката аудитория в сайта:
"Ама тук не ми е удобно, ама там ще ни видят" - чували сте ги тия оправдания и мрънкане. Те така не се навиват, а пък тая тука ми говори за групов. Аре стига с тия глупости. "
За съжаление поради липсата на ценности и липса на всякаква способност да изпитват дълбоки и силни чувства хората правят не само групов секс и какви ли не извращения... относно :"тук не ни е удобно, там ще ни видят"-една жена, когато обича и желае един мъж не би му казала такова нещо!!! Ако жена го каже значи се опитва да е деликатна и да не му заяви право в лицето, че не я привлича!!!
И освен въпроса ми за възрастта ти, от къде ги измисляш тея лафове, бе?
"Смени си паничката с корито. "
"И сипването ти няма полза, защото нямам дъно. "
"Бастун и то биещ бастун"...
"Знаеш ли, че сегашната система е направила така, че да има социална изолация между хората, да се делим на имащи и нямащи " Видно от коментарите ти, че не си интелигентен и си от типа мъже, които все попадат на неподходящата и които тръбят навсякъде:"няма свестни жени". Естествено за убеждението ти спомагат и аверите, които те уверяват, че жените са меркантилни... за такива като теб важи поговорката:"На крив Х** вълната му пречи".
А колкото до 62 дето никога не би направила такова нещо като авторката-ми то да правиш секс заради червилца и кремчета е еднакво долно, авторката поне е била пияна....

72.   Включвам се малко късно, изчетох всички коментари.
Първо до авторката, дано вече да и е дошъл ума в главата и да има сериозна връзка с мъж, на който да е отдадена изцяло.
N:70 и 37 и предишните... на колко си години? От къде, за Бога (лошо, че не го споменаваш често), то именно защото хората не го споменават е настъпила такава морална деградация...
Специално за коменатът ти 37: "Колко трябва да си зле, че да повярваш на такава история и окуражаващите коментари под нея..
Към мъжката аудитория в сайта:
"Ама тук не ми е удобно, ама там ще ни видят" - чували сте ги тия оправдания и мрънкане. Те така не се навиват, а пък тая тука ми говори за групов. Аре стига с тия глупости. "
За съжаление поради липсата на ценности и липса на всякаква способност да изпитват дълбоки и силни чувства хората правят не само групов секс и какви ли не извращения... относно :"тук не ни е удобно, там ще ни видят"-една жена, когато обича и желае един мъж не би му казала такова нещо!!! Ако жена го каже значи се опитва да е деликатна и да не му заяви право в лицето, че не я привлича!!!
И освен въпроса ми за възрастта ти, от къде ги измисляш тея лафове, бе?
"Смени си паничката с корито. "
"И сипването ти няма полза, защото нямам дъно. "
"Бастун и то биещ бастун"...
"Знаеш ли, че сегашната система е направила така, че да има социална изолация между хората, да се делим на имащи и нямащи " Видно от коментарите ти, че не си интелигентен и си от типа мъже, които все попадат на неподходящата и които тръбят навсякъде:"няма свестни жени". Естествено за убеждението ти спомагат и аверите, които те уверяват, че жените са меркантилни... за такива като теб важи поговорката:"На крив Х** вълната му пречи".
А колкото до 62 дето никога не би направила такова нещо като авторката-ми то да правиш секс заради червилца и кремчета е еднакво долно, авторката поне е била пияна....

77.   72, това е тенденция и не зависи от мои или твои "авери". :) А колкото до интелигентността ми, ти си един от малкото усъмнили се в нея. Ако сега кажа, че хората живеят с малки заплати, ти ще кажеш че заплатите им не са малки. Какво ще кажеш за аверите на приятелите ми и техните авери? Нещо много съвпадения? Повечето смятат, че ако няма парички, няма и женички. И това се утвръждава! Ти си изключение, за което трябва да се радваш. Не всеки има възможност от беден да стане богат, и да си хване готино гадже. Като обеднееш отново, ми кажи дали имаш щастлив брак. :) Защото ако едно момче бачка цял живот за 5 стотака, то няма как да гледа момиче, което иска да се вози с автомобил по кафета и партита, замисли се, че си трябват и пари.. давам случаен пример с тази сума, но има и по лош вариант - по малко от 500.

82.   Ти си като латерна, бе! Самата идея да еталонизираш ценностната система на всички жени говори достатъчно за опита и интелекта ти... И не съм един от малкото!!!
След като по предишния ми коментар не си разбрал, че съм жена си ми ясен. Ще повторя обаче пак онова, което съм ти писала:"тук не ни е удобно, там ще ни видят"-една жена, когато обича и желае един мъж не би му казала такова нещо!!! Ако жена го каже значи се опитва да е деликатна и да не му заяви право в лицето, че не я привлича!!!
Относно изказването:"Нещо много съвпадения", има една поговорка:"Краставите магарета се надушват! " Аверите ти не са критерий!!! И не говори добре за вас, че обвинявате другите хора за собствените си неуспехи!!!
По-добре се замислете, че явно няма по какъв друг начин да заинтригувате една жена, след като тя, след като разбере, че нямате пари и ви бие дузпата. Специално теб те уверявам, че с плоските лафове, които използваш няма как да впечатлиш, която и да било, ако ще не милиони, а.. милиарди да имаш!!! Жените се влюбват в забавни мъже. Мъже, които са уверени в себе си, независимо колко им е заплатата!!! Отделно на ръка, че темата е за групов секс, който ти отричаш и твърдиш, че авторката си измисля, понеже ти не практикуваш какъвто и да било...

83.   Ти си като латерна, бе! Самата идея да еталонизираш ценностната система на всички жени говори достатъчно за опита и интелекта ти... И не съм един от малкото!!!
След като по предишния ми коментар не си разбрал, че съм жена си ми ясен. Ще повторя обаче пак онова, което съм ти писала:"тук не ни е удобно, там ще ни видят"-една жена, когато обича и желае един мъж не би му казала такова нещо!!! Ако жена го каже значи се опитва да е деликатна и да не му заяви право в лицето, че не я привлича!!!
Относно изказването:"Нещо много съвпадения", има една поговорка:"Краставите магарета се надушват! " Аверите ти не са критерий!!! И не говори добре за вас, че обвинявате другите хора за собствените си неуспехи!!!
По-добре се замислете, че явно няма по какъв друг начин да заинтригувате една жена, след като тя, след като разбере, че нямате пари и ви бие дузпата. Специално теб те уверявам, че с плоските лафове, които използваш няма как да впечатлиш, която и да било, ако ще не милиони, а.. милиарди да имаш!!! Жените се влюбват в забавни мъже. Мъже, които са уверени в себе си, независимо колко им е заплатата!!! Отделно на ръка, че темата е за групов секс, който ти отричаш и твърдиш, че авторката си измисля, понеже ти не практикуваш какъвто и да било...

85.   Ти изкара две трети от мъжкото население на България - Крастави магарета.

86.   Стига сте обвинявали момичето. Все едно Вие си нямате сексуални мечти. Преди да я наричате лека и к***а, момчетата да се замислят какви са те в леглото. Най-вероятно в супер лека категория. Момичето си има мечта и си я изпълни. По-добре, отколкото да съжалява цял живот. И аз имам мечти, но не мога да ги изпълня. Съветът, който мога да и дам, е да не се чувства виновна. То се забравят негативните усещания в бъдеще, така че някой ден ще се замисляш за това и едва ли не ще се смееш на него. Бъди спокойна и си живей живота.

87.   В своето еволюционно развитие, душата задължително минава през такива неща и им се насища. По - добре да паднеш от по - ниско, да се наситиш и да се настрадаш, отколкото на един по - късен етап от развитието ти като духовна същност да имаш такава фантазия и тя да те сгромоляса в калта.

88.   Порно актриси са споделяли в интервюта, че сцените с двойно проникване са неприятни и трудни за изпълнение. Мацка, ти ли си от малкото, които го правят за удоволствие? Караш ме да се смея. Имат чисти, мускулести и здрави партньори, и пак не им е кеф. Взимат и доста солидни сумички. Без нищо ще го направиш? Сигурно си била заобиколена само от хубавци. Общувам с доста по големи жени от теб - от 30 нагоре. Такива сандвичи си остават извън практиката. Това се практикува много рядко, а в един сайт четох, че го наричат сложен акробатичен номер, така че подбирай малко измишльотините.

89.   Съгласен съм с 37!

90.   Съгласен съм с 89!

91.   Какво сте я заяли жената? Всеки си има свой сексуални фантазии и съм сигурен, че не рядко фантазиите на моралистите са далеч по-шантави от тези на разгулниците. Реализирането на сексуалните фантазии си е друг въпрос, щом това което правят в кревата се харесва на всички участници няма лошо, само да се пазят от болести.

93.   Е не е толкова голяма работа, на много хора се е случвало. И ние имахме една студентка Рая от друг град в нашия квартал и я оправяхме по 5-6 човека всяка седмица. Щом на никого не правиш лошо, няма от какво да се притесняваш. Стига с тези догми и закостенели разбирания.

94.   До 93 - С един приятел искаме някоя да се навие за gang-bang, ама никоя не се навива просто ей така, а иначе сме си екстра външно и здравички като физика.
Забрави да стане, ако момичето не е уцелило 10-ката с тоя сандвич, просто забраи да се навие. Няма и пияна да се върже. Стига бе, два едновременно, коя го иска тоя терор?

95.   Споко след 5 или 6-тия път вече няма да ти пука... Гаранция ;)

96.   М-24

Няма страшно, не се чувствай ковра, според мен една жена спала с 5 мъже си е ковра няма значение дали си правила с тях секс един по един или наведнъж.

97.   "Ковра"! Много ме кефи тази думичка! Нещо като кръстоска между курва и кобра - точно олицетворение на повечето съвременни жени.

98.   Само да допълня за всички пишещи, четящи, мечтаещи си и не дай си Боже практикуващи подобни истории:

Абе вие замисляли сте се върху чисто хигиеничните и микробиологичните аспекти на подобно деяние? Всеки човек въди по и в тялото си симбиотично най-разнообразни микроорганизми, понякога се заразява с патогенни, най-често и не обръща внимание на подобни инфекции и т.н. Съществува и прспособимост към подобни микроорганизми, но тя не е светкавична, а се преминава през период със симптоми, нещо като преболедуване. Понякога цели семейства и родове поколения наред страдат, понеже вътрешно-семейно обменят подобни микроорганизми, страничните ефекти от които до съвсем скоро се смятаха за генетични и за генетични увреждания...

ТА!

Като се съберат 5-6 души да правят групов секс, давате ли си сметка, че всичкото това се ОМЕШВА (дори да се ползват презервативи) и после се разпределя по равно на всички? Като при това всеки го приема не постепенно за месеци и години, както би станало при взаимодействието с нормален партньор, а УДАРНО и то на мига, без никаква възможност да се приспособи и да си изработи имунни реакции и защитни механизми! А представяте ли си мъж и особено жена, която постоянно практикува подобни занимания на какво прилича и каква е микробиологията на тялото й, и особено в интимната област? То затова се нарича и "интимна", а не "публична"!

Тук преди време доктор-гинеколог беше споделил професионалните си наблюдения, и беше силно обезпокоен и възмутен от факта, че повечето млади българки, с много малки изключения СМЪРДЯТ ОТВРАТИТЕЛНО, на съответното място. И то смрадта е само "видимата" част от нещата... Масови са напоследък закъсняването и липсата на цикъл, безплодието, лечимо или не, запушването на тръбите, бели течения или пресъхване... Представете си това в каква стократна степен важи за ГРУПОВИТЕ СЕКСАДЖИИ.

Честно казано, трудно мога да си представя какъв жесток имунен удар върху организма би бил един групов секс, особено направен с хора, нехаещи за своето и за чуждото здраве, като се има предвид че тръгването с нов партньор понякога води до нагаждане на микрофлората и микрофауната на двата организма с характер на преболедуване. За един млад организъм симптомите може и да не са така ясно изразени в момента, но те се проявяват след години, могат да окажат влияние дори и върху поколението.

Така че, мечтайте смело, но в реална ситуация много внимателно и добре си подбирайте партньорите. Особено пък за разни "спонтанни" изпълнения с непознати хора. Гледайте най-вече интелектуалното им ниво и поведението им, защото ако в това отношение са на ниво, има по-голяма вероятност и да са по-съзнателни и да се грижат по-добре за себе си и за другите.

99.   Жените придават малко тежест на секса. Не им е зор да го правят толкова, колкото на мъжете им е зор. То се вижда колко им е "приятно" на порно актрисите, пък какво остава за обикновени момичета. Казвам с лека ръка, че тази история е по-скоро измислица. Много похотливи и перверзни момичета, но само и единствено във виртуалното пространство. пълно е с разкази за сексуални подвизи и фантазии, но всичко е само на приказки. И жените го знаят добре, ама се представят за мъже под историята и се заяждат със здраво мислещите хора. Жените манипулират чрез секса, жените печелят и се издигат чрез секс, кой може да го оспори? И не, жените не изневеряват на човек с пари, не защото го обичат, а защото на повечето не им трябва повече. И ми е много смешно да прочета, че някой смешник бил гладен и беден, а някоя го харесала и накрая станал много богат. И от кво е станал богат, от духане ли? Може, ако е жена..

100.   Не съдя хората, и никога не съм ги съдила за постъпките им, не съм аз човекът.. Но в случаят, няма как да не изразя, собственото си мнение. Всеки си живее живота, и може да прави, каквото си иска. НО понеже е пусната тази тема, и авторката сама си споделя исторята, и очаква коментари и мнения. Мога да кажа само едно-ЖАЛКО ЕЕ, че си споделяш това, което се е случило. Жалко е.. Остави това, което се е случило, смешно е трагично е, че си тръгнала да го разправяш. Такъв ти е характера явно. Аз не харесвам такива хора.. Да си мислила, сега се чувствай виновна. Човек каквото си направи сам, никой неможе да му го направи.

102.   Аз съм мъж. И аз правих групов секс с две мацки. Два пъти ми се е случвало. Беше чудесно! И никога няма да съжалявам! За мъжете си е много възбуждащо! Стига да ти стигне въздуха! А как се чувстват жените, само те си знаят! За мъжете е гордост да те нарекат курвар, но за жените не мисля, че е така! Не упреквайте мацката! Какво толкова! Нали и е било хубаво! Мечтите трябва да се постигат! Сега поне знае какво е!

105.   браво момиче. ти си смела и истинска!!! чест ти прави че си признаваш, че ти е харесало... имам подобен случай-пенисът ми е 24 см и дебел 19 см в диаметър. апропо, случи се така че чуках съпругата на един руснак на сандвич с мъжа и. поне 7/8 пъти я усетих как свършва на кура ми, но тя отричаше дълго да е свършвала. мина се 1 г и случаино попаднах на споделена история от анонимна. описваше до най малката подробност секса за който писах по горе. пишеше че е свъшила 10 пъти а първия път е бил докато и вкарвам главичката си-пропуснах да кажа, че главичката на к.. а, ми е огромна и с формата на гъба. пишеше, че никога няма да забрави тази нощ с турчина-бях се представил за такъв понеже съм обрязън и понеже не исках да знаят националноста ми. това което ме подразни бе че мъжа и я попита дали и е харесало тя отг че не и че едвам е изтърпяла вс това. разбирах я-мъжа и имаше 16/18 см и бе тънък и явно не искаше да нарани егото му но имах една мин насаме с нея и на моя? отг че не и е харесало и че го напр само заради мъжа си защото той искал от мн време да я чука с непознат който има огромен.... аз останах разочарован от себе си, за това че не съм успял да доставя удоволствие на тази секси жена, въпрки че дълго я лизах и правих вс което прави един надарен мъж с жена преди да влезе в нея. факта че тя излъга така убедително и аз повярвах. евала ти правя за това че си честна.

108.   Към авторката - нищо лично, но за мен ти си парцал.
А на останалите тук коментиращи, които подкрепят това, което направила мацката, та даже имаше коментар, че да си курва е титла. Искам да ви питам, а ако това е дъщеря ви? Дали пак така ще казвате - " браво, нищо лошо не си направила, живей на макс".
Хубаво е човек да експериментира в секса и да изживява някакви фантазии, ама извинявай да те бухат 5 човека и да те напълнят като поничка е гнусно, гадно и долнопробно.

Затова авторке, ако не възнамеряваш да ставаш боклука на квартала, опичай си акъла и никога повече не прави подобни неща.

110.   здравей, на37 съм аз също съм от хората които обожават секса, живея в Прага. ако си падаш по семеиствата които обожават да го правят с други семейства и и мъже или жени. поканата ми към теб е отворена. ще живееш с мен във прага

112.   М25 За кво съдите момичето като и е кеф да се ч.. а с който иска всеки си има личен живот и свои виждания до Авторката подкрепям те щом си го направила значи ти харесва а тва дали си курва или не няма значение живей си живота...

114.   Съвсем нормална си - всички обичаме да сме изпълнени и задоволени

51-92 от 92