Споделена история от Секс и интимност

Колко време може да издържи един мъж без да еякулира!
Здравейте, мъжа ми работи в чужбина и сме разделени. Казва ми че не ми изневерява, и че не го прави сам. Въпроса ми е към мъжете, това възможно ли е? Ж40г.

Коментари

1.   Зависи на колко е години.

2.   Е, чак пък да не го прави сам... Ама аз не виждам какъв е проблемът да го прави сам? Сега ако ми кажеш, че и това го броиш за изневяра... Напълно нормално е мъж да мастурбира!
Аз лично съм имал период, в който не съм мастурбирал по 5-6 дни примерно (различни причини), но после вече тялото си иска своето ;)

3.   Да, ако работи в Сибир!

5.   Възможно е, но е малко вероятно. Ти си притеснена да не му се пръсне нещо или какво?

6.   НЕ не е възможно или се самозадоволява или някой/някоя го задоволява... в твоя случай по добре да е първото, но няма как да не бие смока по главата щото ще ходи на палатка по улиците! ти за 40 години не разбрали поне как действа патката?

7.   Максимум няколко месеца без секс иначе може да прибегне до други услуги. Иначе на мен рекорда без самозадоволяване ми е 8 дена, повече не се издържа а приятели са споделяли, че са стигали до 30 дена без празнене.

8.   М39. Щом питаш - НЕ! Не в възможно! Души еднооката змия поне на няколко дни, докато не падне нещо сгодно. Извинявай, но ти какво очакваш да ти каже - че е на път да осъществи всичките си сексуални фантазии от студентските си години? Съжалявам, ако не те устройва. Ако ще седи по-дълго, помисли за заместител.

9.   Възможно е само ако се занимава с духовни практики, което силно ме съмнява. Това при положение, че е здрав. Защото, ако има проблеми в това отношение, естествено, че нищо няма да прави. А ако го прави сам, тебе какво те бърка? Същото предполагам се отнася и до теб. Ти как се справяш?

ж 44, макар че въпросът ти е отправен към мъжете

10.   Първото може да е истина, второто не е.

11.   Факти: Като гледам годините ти.... се досещам за неговите... даже може да не му и става... а ти с глупости занимаваш младата и енергична аудитория!

12.   Еми аз пък да ти кажа друго. Познавам един мъж, който от близо осем години скита по чужбина и има деца и жена в България. Човека ми се похвали, че откакто е в чужбина изневерява на жена си и се гордее с ТОВА-"Имам право, тъй като аз съм мъж и изксрвам пари". Дали твоя мъж ти изневерява? Ми има едно 80% отговор да. Един мъж никога не би казал на жена си какво прави, а и винаги бъди сигурна, че ако иска чуждо веднага би могъл да си намери, защото навсякъде е пълно с българи и навсякъде има курви. Човека направо си каза... Как да не устои на онея млади български момиченца, които продават плътта си за по 30€. Ти вече ще си решиш какъв е мъжа ти и дали ще му вярваш. Да не помислиш, че пиша врели и некипели ще ти кажа, че съм жена и, че кажи речи при всички мъжки индивиди съм го забелязала.

13.   "Казва ми че не ми изневерява, и че не го прави сам. " WTF?

15.   Възможно е. Вероятно е скапан от работа в комбинация със стрес, годините и евентуални смущения в простатата, хемородиди или други заболявания. Освен това всички коментирали пренебрегват полюциите, които са регулиращ механизъм в организмът и човек да си изразходава сексуалната енергия без да го прави по съзнателни начини. Работил съм в чужбина с други българи строители и от време навреме някой пускаше мухата да сме ходили на публичен дом. Някои отказваха, други като мен се оставяхя да ги завлекат, а най-интересното беше, че от цялата компания само един ползваше услугите на проститутка. :D Другите само оглеждахме курвите. Явно всеки си имаше причина да не се занимава с такива.

16.   Аз не съм маструбирал най много 30 дена. А рекорда за един ден ми е 5 пъти. Един приятел ми беше казвал, че веднъж маструбирал 12 пъти за един ден!

17.   Аз никога не съм изневерявал, имали сме периоди от по 4-5 месеца и никога не съм лъгал жена си. Това в продължение на 5 години. Не мисля че е проблем ако се самозадоволява човек.

18.   Без да се празни един мъж може да издържи различно. Дори да не се самозадоволява почти сигурно след дълъг период (за някои от седмици без празнене за други до месеци) ще получи полюция, като тя се дължи обикновено на еротични сънища. Патката си иска своето, но не е задължително да ти изневерява. Лично аз съм издържал и 2 месеца без да се празня, но след това не се трае!

19.   Същото все едно да кажеш за теб, че нищо неправиш след като си сама, :) пък ако се чустваш самотна викай няма да му кажа :)

20.   Доста странен въпрос. Ако мъжа ти не е болен или не се празни нощем на сън -- няма начин да е истина. Освен ако не взима прозак или подобни антидепресивни.

А от твоя страна за задаваш такива въпроси е тъпо. Той или има сексуални контакти с жени или не. Но няма да тръгне да коментира с теб ако не е нещо наистина сериозно. А дали маструбира си е негова работа след като не сте заедно.

Ако искаш да имате някакви сексуални отношения -- ами ако е истина че не прави нищо -- използвай скайп и се възбуждайте взаимно.

22.   Не е.

23.   Едва ли не мастурбира. Всики мъж си намира начин да се изхвърли. Така ни е заложено инстинктивно от природата, но ти защо си против това той да мастурбира?

24.   Аз не съм протива да мастурбира, просто той ми сподели че не го прави... и това ми се стори странно.

25.   Аз съм пробвал да не маструрбирам, когато съм оставал на сухо. Не по-късно от петия ден имам сексуален сън и полюция, свързана с пране посред нощ, миене и едно много тъжно усещане за самотност. Работата е в това, че едва ли можеш да имаш две последователни полюции, мозъкът и мисленето почват да се видоизменят и все повече жени започват все повече да ти харесват. Ама без майтап, съвсем искрено си ти харесват! Така възниква интересен парадокс - ако държиш на жената, която е далече, по-добре удари една чикия и дръж съзнанието си освободено, защото иначе има съвсем реален риск да литнеш по някоя кифла, която да се чудиш после как е влязла в живота ти.

26.   За другите мъже не знам, за мен "тавана" е две седмици. Изобщо не мога да повярвам, че мъж може да не си свърши с месеци. Най-вероятно го прави ама го е срам да ти каже.

27.   Щом авторката е на 40, мъжът й най-вероятно е поне на толкова, а може и по-възрастен. Тук пишат повече млади хора, които са по-активни сексуално, и все пак един мъж на 40 и няколко години би трябвало да изпитва нормално сексуално желание, затова предполагам, че го прави сам, но му е неудобно да признае пред жена си, може би заради страх, че тя ще се почувства неприятно, или пък просто от неудобство.

28.   27, много грешиш. Моят мъж е на близо 50 г. и не може да изтрае повече от 2 дни без да почне да нервничи. Който си е свикнал на редовен секс, трудно ще изкара дори 2 седмици.

29.   Аз съм 26-ти. И съм на 52. Работата ми е такава, че често пътувам и това е от 15 г. вече. Та... разлика има... единствено и само в "честотата" на "дългия" душ:)) Преди беше почти всеки ден. Сега.. по-рядко - все пак годините си казват своето:) Зависи и от това, колко си изнервен, колко уморен и т. н. Ама казвам ти го като мъж - без свършване, повече от две седмици... е те такова животно нема. И мен ако питаш не му задавай въпроси. Той сам ще то каже... малко преди да си свършите, когато си дойде. Не си мисли глупости, напук на всички приказки, че мъжете сме животни предпочитаме да го правим сами отколкото да отидем по курви:) Късмет!

30.   29 - може да си прав, но авторката дори не дава на мъжа си да мастурбира май. Съгласи се, че не е честно за един мъж в разцвета на силите си да стои на сухо. Мъжът ми често е в чужбина по проекти, но гледам да го предразположа по скайп например. Той преди е бил с жена, която му е забранявала порно, мастурбация, дори Плеибой да гледа и му е доста трудно сега да си обърне внимание. Не са рядкост подобни жени, особено над средна възраст. Мисля, че авторката е жестока, ако не дава на мъжа си да се самозадоволява, особено, когато е сам някъде, за да изкарва пари за семейството си.

31.   Доколкото разбирам, коментар 24 е от самата авторка и тя не казва, че е против, а дори че й е странно, че не го прави.

32.   До 30. 29 съм - според това което е написала авторката не мога да преценя дали му забранява или не. Всъщност е все тази. На напращяла пишка и наболяващи топки никакви забрани не важат!! :) Всяка що-годе интелигентна жена трябва да е наясно, че мъжа и си свършва от време на време когато няма други ласки. А лично мое мнение е, че и мъжете и жените се отдават на този вид занимание включително и когато имат редовен секс в къщи:) Що се отнася до скайпа... едва ли има някой които да е чужбина и да го ползва само за да види как са децата. :) А и нали не искаш да ме убедиш, че докато го "предразполагаш" на скайпа ти готвиш манджата в това време??? :)))

33.   Маце, мъжът или чука друга, или лющи чекии, но го е срам да ти каже! Моята като е в ченструация я карам да ми прами чекии, не че сам не мога, но така е по-възбуждащо!

34.   На твоята възраст съм и се сблъсках с подобен "проблем". Най-напред да кажа на №11 ли беше, че мъжете и жените правят секс на40, не по-различен от този на 25 или 30. На мъжете си им става чудесно и на 40 и на 50-55, за по-нататък не знам от опит.

Искам да ти кажа, че много хора от нашето поколение, вкл. и мъжете, се срамуват да признаят, че мастурбират, още повече пред половинките си. Никой мъж няма да признае, че е изневерявал, докато е на работа в чужбина. Там може да го прави срещу пари /не е много скъпо/ с проститутка, има много възможности за това. Не знам точно какво работи съпруга ти, но е твърде възможно умората и отговорността, концентрацията по време на работа и силната носталгия по родината и семейството /колкото си по-възрастен толкова е по-силна/ наистина да са причина той да не е правил нищо с друга. Не е чак толкова невероятно. Възможно е да е мастурбирал веднъж или два пъти. Да, физически е възможно. Мъжете намаляват мастурбациите с възрастта, успокояват се.
Искам просто да ти кажа да не се тревожиш, познавам мъже, мои приятели, които са били "в почивка" от секс по 3-4 месеца и наистина не са изневерявали, дори да са имали възможност. Приеми го, успокой се и не го разпитвай, наслаждавай се на времето ви заедно. Твърде е вероятно този човек да ти е верен, дори не заради теб, а заради самия себе си, както искаш го разбирай. Обичай го и му вярвай, не се самоизмъчвай. Кажи му, че и да е имало нещо, ще го приемеш, усмихни се и забрави мрачните мисли. В никакъв случай не се подлъгвай по коментари на 25годишни неопитни хора в отношенията, за които всичко е секс и пак секс. Понякога и сексът отстъпва, колкото и невероятно да звучи. Опитвам се да ти кажа да му вярваш, защото това, което ти е казал е напълно реална ситуация в живота, колкото и невярваща да си. Просто се успокой:)
ж42г

35.   Въпросът нито е странен, нито е чуден. Тук не говорим само за секс и празнене, въпреки, че така е зададен въпросът. Искам да обърна внимание на авторката на отговора на № 15. Да, възможно е мъж да не изневери, дори да е между 20 чисто голи проститутки, една от друга по-хубави. Нагледа се, надърви се, НО... има едно но.... си го направи после насаме. Пожелавам ти от сърце твоят мъж да си го прави сам, дори да не признава, в което няма абсолютно нищо лошо, така ще е по-спокоен и ще се размине само с гледането. Не би трябвало да те тревожи мастурбацията, защо дори това си го питала, не разбирам? Ако ти е изневерил, няма начин да си признае, каквото и да става, особено ако те обича и държи на теб, няма начин да си каже. Стига да няма някаква причина за отмъщение или нещо такова. Не разчитай, че ще си признае изневяра и по-добре не го питай.

36.   За портокола: ако не се изпразня повече от 4 дена кайсийките ми почват да ме болят,и дори ластика от боксерките ми причинява болка та дали с моя помощ дали с женска намеса освобождавам напрежението :)