Споделена история от Секс и интимност

Възбужда ме изнасилване
Здравейте, аз съм момиче на 18год и искам да споделя проблема си... Откакто съм започнала да водя сексуален живот, даже и по от рано ме възбужда изнасилването (знам, че може би е извратено, но съм срещала в интернет и др хора с този проблем). Възбужда ме да се дърпам на момчето, обаче да усещам как той е по силен от мен и да нямам друг избор.

Само моля не ме укрепвайте, ако има и някой друг такъв тук нека пише...

Коментари

1.   Супер много ме възбужда и мен, а съм девствена!

2.   Пак ли ти, приятелю.. не се връзвайте да си разказвате фантазиите на този ч*к*дж*я...

3.   И аз съм маниак на тема изнасилване, доста често и гледам такова порно със изнасилване.
Няма нищо страшно, предполагам че скоро ще отмине.
Бих ти пратил 1-2 порно саита със изнасилвания, но не мисля че модераторите ще позволят. :D

момче, 16 години...

4.   Същата съм и аз. Доскоро мислех, че съм извратена и луда, докато не разбрах, че има и други хора като мен... Както каза и ти, обичам да чувствам силата у другия пол и това ме възбужда...

5.   Бившия ми също беше така. Но добре, че се разделихме преди да правя секс с него :D Иначе и на мен през ума ми е минавало, но по-скоро ми е безразлично. Мисля, че е нормално. Все пак затова се казваш ФЕТИШИ, нали така.

6.   Аз имам същите фантазии и мисля, че не е проблем. Всеки го възбуждат различни неща понякога и доста странни(това не е). Това не бива да те притеснява!

7.   Не е проблем, просто фетиш. Аз също имам такъв фетиш, но само когато мастурбирам гледам подобен тип порно. Обичам да усещам как той е по-силният и аз съм в ръцете му, но досега не съм го споделяла на приятеля си. Би могло да се разиграе като роля по време на секс, но се замислям, че ако това ми се случи наистина, не си го пожелавам нито на мен, нито на който и да било, няма да бъда никак възбудена (логично, както и да е). Но ако намериш партньор, на когото можеш да споделиш тези си предпочитания и той няма нищо против да ги изпълни, в кръга на актьорското майсторство, ще е напълно нормално и приятно преживяване. Не се безпокой, нямаш представа някои хора какви извратени неща харесват.
Ж20

8.   То това го има в главата на почти всяко момиче, така че изобщо не мисли, че си единствената. Пък и на момчетата им е много по-хубаво, когато момичето се дърпа и я обладава със сила. Така че както виждаш всичко е взаимно, всеки си има фантазии. Колко хубаво би било ако фантазиите ни се сбъдваха по-често, нали?

9.   Няма какво да те упрекваме и аз съм същата... Всъщност го смятам за проблем, знаех, че не съм единствена, но го смятах за извратено..

We aim to please

10.   Това всъщност няма да е изнасилване, защото при изнасилването не го искаш, а в случая ти желаеш да правите секс.

11.   Оо , и аз съм така , споко ! От както съм научила какво значи изнасилване , все си мисля за това и съм си представяла много пъти , че нещо подобно се случва на мен. Разбира се не от някакви си педофили и т.н. , а и не искам да ми се случи наистина , но съм си го представяла.
И аз обичам да се дърпам на момчето понякога и да го дразня , по тоя начин си го прося и накрая все пак се давам.
Не си единствена , спокойно !

13.   Това ви е останало от гените още от турско робство момичета.

14.   13, отлична логика, по гените и това се предавало. Чудесно откритие! Пусни го в някое научно списание :Х

15.   Недейте да преувеличавате. Не си пожелавайте най-лошото, не си го пожелавайте.

17.   искам да ти кажа че и аз съм с този проблем.. :) и няма нищо лошо в това :)

18.   Объркани тинейджърски мераци. Принципно е нормално бушуващите хормони да извикват в неузрелите ви тиквички подобни недомислени фантазии. Лошо е обаче публичното им споделяне, тъй като някой още по-малоумен зорлия може да го възприеме като знак за действие. Определено не си давате сметка, че "той" по-скоро ще някой аутсайдер, грозен, гнусен с буквално животински страсти и нищо човешко в себе си... Вероятно се прокрадва нотка на мазохизъм в сексуалността ви, което по принцип не нещо фатално, но в никакъв случай не се покрива с изнасилване. За последното се говори, когато се е случило против всякакво ваше желание, воля, на отвратително място, при отвратителни условия, с отвратителен човек. Фантазии за леко "мазо" с желан човек - това е друго. Деца, не давайте хляб на болни мозъци!

19.   Леле, номер 3, гледай само да не се превърнеш в сексуален престъпник. А номер 13, коментарът ти ме уби. По твоята логика излиза че от робството е останала и слабохарактерността на българските мъже. И че те не реагират на безобразията в бг, , както навремето са спазвали поговорката: покорна глава сабя не я сече.. А колкото до авторката и коментаторките... На едно мнение съм с номер 10. Самата дума "насилване " означава че действието е извършено със сила, против желанието. Значи ако ви изнасилят, вие ще сте жертви. И това вашето е сексуална фантазия или извратена мания? И кое в изнасилването ви допада :болката, която се изпитва, чувството че сте подчинени? И дали всъщност ви харесва мръснишкия, груб секс, а не насилването?

20.   "Гладна кокошка, просо сънува! ". :D

21.   хахаха.. не си единствена! Обичам когато се дърпам от него той да ме целува много страстно.. или както ти викаш изнасилване.. само като се сетя за изнасилване ии.... хаха! В край на сметка момичетата като се дърпат не значи че не искат! ;)

22.   Мен всякакъв вид изнасилвания ме кефят яко - Мъж да изнасилва Жена; Жена да изнасилва Жена ; Мъж да изнасилва Мъж; Жена да изнасилва Мъж. Просто ми е фетиш! Аз съм БИСЕКСУАЛНА, но не бих се изкефила да ме изнасилят или аз да изнасилвам някого - просто това е гадно спрямо човека. Все пак нека си остане само фантазия, защото наистина би било много неприятно. Защото изнасилванията не са като по филмите, а напротив - ако те изнасили ще бъде някой гнусняк или педофил.

23.   Аз не искам да ми се случва, но обичам да съм "жертвата". С един бивш приятел сме си играли на изнасилване, но това е само игра. Ясно е, че не е насииле, щом и двамата го искаме. Но това е само фантазия.

24.   Мен преди 20 г. ме изнасилиха трима и мога да те уверя, че не знаеш какво говориш. Ако ти е само в материала за мастурбиране споко, но се моли да не стане действителност. Цял живот ще се будиш от кошмара.

25.   Е и? Какво толкова? Явно искаш да усещаш до максимум, че мъжът е по-силния, че той те иска, че ще те вземе, че ще те обладае и т. н. Също както мъжът иска пък жената да е мила, нежна, чувствителна и т. н. Силният пол, слабият пол. Здравите му силни ръце, властните маниери и пр. Ти просто искаш да го усещаш, по малко по-екстеремен начин. Ще мине време, ще те налегнат други грижи, ще срещнеш други мъже, ще се наситиш на този начин на правене на секс.

26.   Добре де, щом ви харесва, разиграйте си го. Не е нужно да стане наистина.

27.   Това определено и аз си мечтая да ми се случи, но с някой симпатичен мъж...

28.   Изнасилване не е правилната дума!

Трябваше да кажеш, че си падаш по-грубия секс!

Двете неща са съвсем различни работи!!!

29.   "Ще ти бая, баба, ама гледай да не те среща все пак мечката. "
Точно за тая приказка се сетих като ви четох.
Мили, момичета молете се да остане само фантазия, че в противен случай горко ви.
И не, не мисля че е извратено, по скоро мисля, че нямате идея какво е това. Представи си непознат, в повечето случаи и грозен, понякога и мръсен, брутално те пребива и те ч**а където завари, ама няма не искам, ама не давам, ама боли ме. Тях не ги интересува това. Накратко това е изнасилването, дали искате да ви се случи?
Маги

30.   Момиче на 19. и аз си мечтая за изнасилване, но не от мъж а от жена... и не говоря за разни лесбийски лиготии а направо да ме скъса. Ако ти се мислиш за извратена представи си какво ми е на мен. Чувствам се като голяма откачалка. И на всичкото отгоре попринцип си харесвам мъже

31.   Номер 30, изобщо не си откачалка. Ако потърсиш психолог, ще ти помогне да разбереш, къде е проблема при теб. Такива проблеми винаги се коренят в най-ранното детство на човека, но ти съзнателно не можеш сама да намериш причината. Чрез психоанализата заедно с лекаря ще намерите решение и ще видиш, че ще се излекуваш, особено ако страдаш от някакви нервни изблици, фобии и т. н., които са резултат от подтиснатото ти либидо.
Иначе желанието ти не е нито извратено, нито ненормално - човешко е.

32.   И нека психолозите тук да обобщят-какво значи да искаш да те изнасилят? Нещо заради детството? Едипов комплекс?

И аз искам, впрочем.
Чакам си присъдата на Маги, Плам и другите вихрещи се особи тук
Ж30

33.   ж30 - не става дума за Едипов комплекс. Ако искаш да разбереш, обърни се към психоаналитик.
Жокер - чети за сексуалната регресия в предгениталния стадии
Не е иначе болест да имаш такива фантазии, нормално си е. Всички сме минали през определени фази в развитието си и имаме някакви проблеми. Не е проблем, ако всичко е в граници, фантазиите са нещо нормално. Проблем става, когато например почнеш да си измисляш, че баща ти или друг мъж те е изнасилил, почнеш да трепериш и викаш без помощ, имаш симптоми на страхова невроза, на хистерии, безсъние и тикове. Тогава се лекува човек. Който има разни фантазии, практикува някакви нестандартни неща в леглото, позволени от закона - няма проблем, но ако иска да знае за генезиса на либидото си, може да потърси психоаналитик.

34.   Номер 32, щом си жена не може да страдаш от Едипов комплекс, мила. Виж от коплекса на Електра по може. Да ти обяснявам ли или ти си умна жена и сама ще се сетиш? А иначе ако си мислиш, че си болна потърси си специалист. Ако исках да давам присъди, нямаше да уча психология, а право.
Маги

35.   Номер 32, щом си жена не може да страдаш от Едипов комплекс, мила. Виж от коплекса на Електра по може. Да ти обяснявам ли или ти си умна жена и сама ще се сетиш? А иначе ако си мислиш, че си болна потърси си специалист. Ако исках да давам присъди, нямаше да уча психология, а право.
Маги

38.   номер 32 -ако мислиш че не си добре -потърси психолог-тука няма психолози в този сайт-момиче на 19 г

39.   До голяма степен филмите са размили разликата между изнасилване и по-хард секс, а такава ОПРЕДЕЛЕНО ИМА.

Всъщност на почти всички хора им харесва насилието - било то да го получават или упражняват. Но не наистина, а по-скоро наужким - като сексуална игра и това е нормално, наистина.

Но ИСТИНСКО ИЗНАСИЛВАНЕ едва ли някой би искал да изпита. Това няма НИЩО ОБЩО със секса - изнасилвачите изнасилват, защото им харесват да измъчват жертвите си, да ги нараняват, а не толкова да получават сексуална наслада.

Така че нормално е да ви харесва по-грубият секс, не е странно. Но е МНОГО РАЗЛИЧНО от изнасилване.

Просто в представите то изглежда възбуждащо и приятно, но наистина не би било такова.

41.   Ми, то и аз харесвам да се дърпам на момчето, в което съм избрала да спя и да усещам, че той е по-мощен от мен, ама е друго някакъв дърт, мазен чикиджия да те хване на улицата по тъмно и да те изнасили. Това си е неприятно вече. Така, че споко, а и аз съм от извратените..

44.   Искате да кажете грубия секс ,а не изнасилване. Едва ли някой би поискал изнасилване. Едва ли си представяте изнасилване с някой психопат , грозен, и т.н. А по скоро в вашата фантазия си представяте с някой красив и нормален човек и това подтиква вашето желание :)

46.   Изнасилване е доста грубо и гнусно казано. Човек да стори нещо подобно с теб против волята ти.. не е хубаво, знам го от личен опит. Съгласна съм с номер 44!

49.   А, това си е доста често срещан женски фетиш. Спокойно! Щом всичко е в рамките на фантазията и си ги осъществявате само двамата, няма страшно. Обаче със сигурност не ти пожелавам да те насили непознат! повярвай ми, това няма нищо общо с твоята фантазия! А иначе с гаджето даже може да си играете ролеви игри свързани с "изнасилване". Щом грубият секс ти харесва, ми лошо няма. Забавлявай се!