Споделена история от Секс и интимност

Изневерих на съпруга си ?
Аз сам на 26 години, женена сам от 6 години сас моят съпруг, Всичко останало ни върви горе долу добре, но само в секса не. От както съм женена за него нито един път не съм свършила докато правим секс. А и той постояно бърза да го правим и други неща не сме опитвали. Изневерих му с друг и при него нито един пат не сварших. Дали проблема не е в мен? Защо не мога да свършвам. Сега пак съм си със съпруга си и пак си е по старо му. А когато го питам дали иска да опитаме нещо различно той не желае. Никога не ме е лизал нито пак ме е опипвал нищо само сме правили секс без други неща. Ако някои може да ме посъветва щте му бъда благодарна.

Коментари

1.   Проблема е в него... накарай го да си "играе" с теб, да те лиже, да те целува, да те гали там долу, докато те е•е си масажирай клиторчето и такива работи, трябва да има повече игра за по-голяма наслада! :)

2.   С извинение, но съпругът ти е дърво, ама от най-големите.

3.   Значи ти е криво, че не си свършила, а не че си изневерила? Пази Боже...

4.   Проблема не е в теб ако си свършвала преди брака.
Проблема е в нагласата на двама ви към секса.
А може би просто честотата, с която го правите е голяма. Просто трябва повече хормони. Опитай се да го съблазниш и му откажи в последния момент. След това ще е нервиран, но виж дали има промяна в секса на следващия ден.
След това като не му даваш един два дни. Не му пускай по начина по който той иска да го прави, само по начина по който ти искаш. Но малко по малко.

5.   С този човек (съпруга ти) няма как да се получи щом е такова дърво. С други няма как да разбереш докато не опиташ достатъчно. Съжалявам за съвета, но ако нямате деца с мъжа ти ще е най-добре за теб да го разкараш. Нека си търси някоя сектантка, която го прави само на тъмно в една и съща поза. Тя сигурно ще е доволна. Просто се чудя как си изгубила цели 6 години от най-хубавите ти години, в които би трябвало най-вече да се наслаждаваш на удоволствието от секса. Голяма грешка!

6.   Много си зле а това с изневярата няма да го коментирам - ужас. Толкова ли не може да се досетиш следващия път като почне да те мужша ако не те лизне отдолу да му кажем нещо - ми неискааам ми боли ме главатааа, ми пак ми дойдеее баси. Имаш воля да се ебеш като замаяна с всеки ама със собствения си мъж да поговориш нямаш. Пази боже от такава жена.

7.   Неее не е в теб, как ще е в теб, трябва да преспиш с още няколко, виж във входа как са нещата и като го няма твоя ги покани всички мъже на кафе да те изчукат като най тъпото парче и мисля че много ще помогне. Не само за свършването ти но и за нравственото ти израстване...

9.   научи се да пишеш, оттам да четеш, оттам купи си някоя книга за женския оргазъм. Може да я дадеш и на приятеля си ако и той може да чете

10.   Не ти е проблема свършването. На моята всеки път и правя масаж, лизане, стимулация с пръст, след това стандартно, понякога анално, с вибратор и т. н. рядкост е да не свърши. И пак съм с рога. Няма оправия.

11.   Пробвай с мен и ще откриеш 9-те разлики :)))

12.   Оле, че с такъв мъж как ще свършиш? То е ясно, че няма как. Не е само лизането, а има толкова много начини да те предразположи. Ами щом направо казваш, а той не поема за съжаление няма да приеме съвет примерно да попрочете това-онова, да погледне някое филмче /не порно, има еротични, да види как се прави любов/. А сама свършваш ли? Ако е така то изобщо причинатане е в партньорите ти. С любовник също не става веднага Трябва да е опитен, да имаш ако не чувства то поне много да го харесваш и искаш и да мине време. За съжаление нищо не ми идва наум, освен пак да предизвикаш разговор или направо да ме дадеш нещо да прочете, та да види, че не си единствената жена дето от едните движения наприд-назад или навътре-навън все тая, да свършиш.

13.   Не заслужаваш нищо ;) Човек който мисли само и единствено за собственото си удоволствие... неблагодарна си... ти си с 0% достойнство...

14.   И на двамата не им пука за теб, затова, но внимавай, намериш ли любовник, който да те задоволи, може да си развалиш семейството.

15.   Изневерила си на съпруга си. И какво толкова? Нито си първата, нито ще си последната. Хората изневеряват. Не е хубаво, но така си върви живота. Ако не ти харесва този начин на живот, намери сили и се разведи. Аз като се огледам около себе си, все верни съпрузи и съпруги виждам. Поне в официални разговори и събития. Може би затова не мога да си обясня това, на което съм свидетел и слушател, когато ситуацията на е чак толкова официална. Как например аз лично "спя" с една от най-верните и любящи съпруги? Когато сме тримата с мъжа й, като я гледам и слушам се чудя, да плача ли, да се смея ли. И защо ми се налага от време на време да давам ключове от помещение, на едни от най-верните и любящи съпрузи. И защо от време на време заварвам в тази квартира любящите съпрузи с любящи съпруги.

16.   Никога не те е пипал и лизал отдолу? Как си го допуснала това бе жена :(, как така сте женени, а мъжа ти не е интимен с теб, само с целувки не става!

17.   При гореописания проблем най-доброто което можеш да направиш е да започнеш уроци по български език

18.   Първо се ограмоти да пишеш правилно, после говори за секс