Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е от СПИН а искам да го направя с мъж
Така мисля да пробвам да го направя с мъж аз също съм такъв, не че съм гей или нещо просто искам да пробвам как е. Та имали някакъв начин да хвана спин ако ИЗПОЛЗВАМЕ все пак презарвативи?

Коментари

1.   Даа... въобще не си гей... пращиш от хетеросексуалност...

2.   Ти си безгранично прост. Първо, че си гей е повече от ясно. Второ каква е разликата между това да го правиш с мъж или с жена? Опасността е същата.

3.   Има малка разлика в това дали ще чукаш или теб ще те чукат, но в общи линии е все тая дали го правиш с мъж или с жена, СПИН-а дебне да те ебне.

4.   Просто помоли мъжът с който ще го правиш да се изследва. Няма да е лошо и ти да направиш същото. Така ще си убеден в здравословното му състояние. (А докато чакате изследванията може да се опознаете, ако искате, което е бонус.)

Много ме дразнят ниските сексуални познания на българите.
На Запад няма нищо по-нормално от това преди да спиш някой и двамата да се изследвате. А, ако някой откаже просто не му се "отваря парашута" (и има логика - ако е чист и нищо не крие защо да не си направи изследвания?). Тук се възприема като нещо срамно и обидно.
И за жалост повечето хора даже са на принципа "Това на мен не може да се случи, какви изследвания, какви пет лева!?".

Изследвайте се,бе, хора! Това е ДЪЛГ на абсолютно всички сексуално активни млади хора! И то го правете редовно - е така профилактично. Безплатно и анонимно е. По-добре да го правите и да няма нищо, отколкото да не го правите, а да има нещо.

А, автора, все пак може да използва презерватив дори и с "чист" партньор - от хигиенна гледна точка е хубаво и ще се предпазиш от евентуално получаване на гъбички, например.

-Gia

6.   Ами като ползваш презервативи при анален секс със жена много по-различно ли е от това с мъж като вземем предвид само задната част. Не мисля. Вече би трябвало да се сетиш за отговора. Късмет!

7.   Много интересна порода се е появила - не че съм гей, ама искам да пробвам. Е какъв си тогава?! Най-малкото би.

9.   Оф, не разбрахте ли, че бисексуални мъже НЯМА, има гейове. Единствените бисексуални същества са жените.