От доста време насам не съм се влюбвал истински, но и желание за разврат нямам
Трябва да призная, че от доста време насам не съм се влюбвал истински. Но и желание за разврат нямам. Казано направо с всяка измината година все повече и повече искам сериозни връзки. Понякога и 10 години не са достатъчни да разбереш дали обичаш даден човек и дали изобщо испитваш нещо към него. Но не са и исключени възможности, където 2 седмици са достатъчни, за да го заобичаш... Ето аз съм един от тях...

Имах си приятелка -сериозна преди 3 години. Не се разбирахме особено добре заради кофти държанието и на двама ни. Все си прощавахме и знаех, че не ми стиска да я зягубя,за да не остана сам. Бяхме си верни, ала аз поне не испитвах почти нищо към нея и ми тежеше на съвеста, защото бях сигурен че тя е доста привързана към мен. Не исках да чакам и да лъжа повече. Исползвах един скадал и скъсахме. Тя трудно го приемаше доста време и много ми се сърди и до днес. Знаех, че постъпих правилно - не исках да я лъжа че я обичам.

Една одина по-късно си намерих страхотно момиче - умна и хубава. Не ни беше особено сериозна връзката ала поне и двама бяхме просто влюбени и искрени един към друг. Скъсахме поради семейни проблеми - вината бе моя, защото се държах като страхливо момче и така ми бе по-лесно вместо да се стегна и да оправя нещата. В същото време се влюбих истински. Тя беше от моя випуск и аз постоянно търчах след нея, но нямах смелост да и призная. Между нас щеше да се получи ако бях сериозен пред нея ала не се получаваше. Бях така силно влюбен, че незнаех как трябва да се държа. Постоянно се лигавех или се държах детински. Минаха 2 години-завършихме без да се получи нищо между нас ... А можеше уви.... И двамата заминахме да следваме в различни страни и повече не сме се видели...

Живях една година в чужбина и видях страшно много хубави жени, но аз исках само мойта стара несподелена любов. Не ми върви напоследък в любовта - сам съм ... Не съм отчаян или пък разочарован от живота, но знам че немога да я зябравя. И не ми обръщат особено внимание жените - поне "ЛЕКАТА" част от тях. Самоиронизирам се, че преди 3 години си имах сериозни гаджета, а сега, когато съм напълно сам и поотраснал си губя времето в някви сайтове за запознанства ...

Искам нова връзка. Имам нужда от нея . ..Незнам какво да правя и как да я намеря... Помогнете и ми дайте съвет как да я намеря ...

Благодаря Ви за прочита !!!

Коментари

1.   Здравей. Не е имало случай, в който да искам момиче и да не съм я получил. Проблемът ми е, че не искам връзка, в която ще се лъжем и ще си изневеряваме. За съжаление и аз не знам къде да намеря истинско момиче. Не мога да хвана някоя от улицата. Не искам да се занимавам с несериозни момичета. Ше следя темата ти и се надявам някой да даде добър съвет :).

2.   Има значение къди търсиш, ако чакаш иделната, то не забравяй, че иделни хора няма!

3.   Аз съм момиче. Мога спокойно да кажа,че съм в подобно положение. Не мога да се влюбя. Мъже покрай мен колкото искаш. Но я няма тръпката. Тази, която изпитвах към първата и втората ми голяма любов. Губя си времето и аз в разни сайтове за запознанство, но знам, че от там едва ли ще излезе нещо :( Така се получава за съжаление. Аз също си обичам едно момче от 7г. и още се виждаме, но всичко е само секс (и чувства има, но няма начин да сме заедно). Срещнах едно момче в един от тези сайтове, излязохме и много се харесахме. Всичко беше супер. Той красив и със страхотен характер. Изобщо всичко, за което една жена може да мечтае. Но... нямаше я тръпката. А той започна да се влюбва и аз реших, че не мога да го лъжа. Казах му всичко, което чувствам. За щастие запазихме отлично приятелство и продължаваме да си контактуваме. След време сигурно ще ме боли, защото рядко се срещат хора като него :( И все пак вярвам, че рано или късно и аз ще намеря човек, който да ме накара да се влюбя истински...

4.   ЗДРАВЕЙТЕ!

АЗ СЪМ НА СЪЩАТО ДЕРЕДЖЕ, ЗА РАЗЛИКА ОТ ВАС, ЧЕ СЪМ МОМИЧЕ.
ИМАМ ПРИЯТЕЛ ОТ 4 ГОДИНИ, НО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ГО ХВАНАХ, ЧЕ МИ ИЗНЕВЕРЯВА.
НЕЗНАМ ВСИЧКИТЕ МИ РАЗДЕЛИ СА ЗАРАДИ ИЗНЕВЕРИ.
ИМАМ ЧУВСТВОТО, ЧЕ ВСИЧКИ МЪЖЕ СТЕ ТАКИВА, НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕТЕ САМО С ЕДИН ЧОВЕК, ТОВА ВИ Е ЗАЛОЖЕНО ПО ПРИРОДА.

ЕДНА ЖЕНА ЖЕЛАЕ ДА БЪДЕ ОБИЧАНА!
ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА И ПЪТНИК, НАЛИ СТЕ ЧУЛИ ТАЗИ ПОГОВОРКА!
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ!

5.   Здравейте, аз съм номер1.

Номер4, не всички мъже са такива. На истина са рядкост, но има и различни. Аз специално сега си патя от това, че не съм като всички. Обичам момичето, с което съм, не съм си и помислял за друга изобщо и тя ми изневерява. Не зная къде мога да намеря момиче, което да е истинско, което както номер 3 е направила да ми каже как стоят нещата а не да не спира да ми обяснява колко много ме обича и как няма никой друг на света за нея. Реших да се регистрирам в някои сайтове, но там всички ми изглеждат като нея (лъжливи). Достатъчно е да видя как си правят устните по снимките (ако се сещате за какво говоря) и ми се отщява да имам какъвто и да е контакт с тези момичета. Отчаян съм. Къде изчезнаха добрите хора :(

6.   Иска ми се да си поговоря с Номер 1, само че не знам как точно да стане, тъй като тук ако дам e-mail, ще бъде изтрит. Искам само да ти кажа, че добри хора има. Лошото е, че повечето, които са наранени, после се озлобяват и загубват вяра в другите.

7.   аз съм номер 1. bezdaiskam@abv.bg

8.   Съвет от 15 годишно момиче: Вземи седни да научиш малко правописа викам аз.
иЗпитвам.