Споделена история от Секс и интимност

Нимфоманията ми излиза извън контрол
На 20 години съм, и съм нимфоманка.
Всичко започна преди година и два месеца, когато си намерих ново гадже, с което за пръв път видях какво е редовен секс ( преди го бях правила не повече от 50 пъти, и не е бил редовен секса, а за пръв път го направих на 15 ), и то доста редовен, всеки ден без неделя, много рядко и без понеделник, тоест 6 пъти в седмицата. Случиха се едни работи лятото, поради които правехме секс много рядко, 1-2 пъти за 2 седмици ( това от юли до към октомври-ноември ), и сега когато нещата се оправиха, аз искам всеки ден секс, а той иска 1 път на 3 дни. Уж решихме компромис през ден да го правим, но пак не моменти ми се дърпа и иска през 2 дни, а аз не издържам без секс. Винаги аз съм инициатора за секс ( в началото на връзката ни не беше така, но напоследък все аз ). Той ми казва, че съм болен мозък, как съм можела толкова често да искам секс и тн. И като цяло от секса започват и проблеми във връзката, а го обичам, не е като да ми е все едно за него.
Моля ви за съвет и помощ какво да правя.

Коментари

1.   Не си нимфоманка, просто не си попаднала на точния мъж, което е жалко на тези години. Мъжът ми е на 50 г., а правим всеки ден секс, понякога повтраряме (сутрин и вечер). Потърси си мъж, който е сексуален като теб. Веднъж на 3 дни може би е приемливо за някои, но явно не си сред тях. Нимфоманията е да искаш секс непрекъснато. Един път на ден си е човешко и нормално

3.   Дай, Боже, всекиму такива жени. Хектор

4.   като за начало си прзнай че си мъж и че това е проблема с приятелката ти която не иска толкова много секс :)

5.   Авторката: Номер 1 Благодаря ти за мнението и съвета, но няма как да сменя мъжа, след като обичам приятелят си.
Номер 4 жена съм, а ти май си трол ;)

6.   към 4 защо трябва да е мъж? Аз имах 25 годишен брак в който бившият ми на харесваше секс, т. е. секса не бил важен за него. Има такива мъже, които не правят секс. Подкрепям №1, намери си някой, който да е като теб иначе ще страдаш и се надяваш на промяна, която няма от къде да дойде... Успех

7.   До номер 4: Айде престанете вече с тези глупости, мъж съм, жена съм, личи си, че авторът е от женски пол. Какво се чудите толкова, в днешно време ЖЕНИТЕ са тези, които повече жадуват секса.
Към авторката: Авторке, ти трябва да си осъзнала, че и най-красивата жена, която стои до един мъж му омръзва рано или късно. Когато партньорите са дълго време заедно, страстта се губи неизменно. На днешните мъже им е по-лесно да карат на порно всеки ден и 1-2 пъти в седмицата секс, отколкото да се трудят неуморно всеки ден. Това е нормално, на всеки се случва, не се притеснявай. По-скоро недей да му правиш проблем, че сексът ви е разреден, защото това ще го отблъсне още повече. Спри да му натякваш и да изискваш от него и желанието му само ще се появи. Вечер лягай по-разсъблечена, карай го да ти прави масажи с различни ароматни масла по твой избор, мажи се сама пред него нарочно, има много начини да предизвикаш интереса на едно такова същество наречено "мъж" :) Друг вариант е да се правиш на недостъпна когато той си иска, така желанието му ще се усили. Много успешна тактика е да мастурбираш пред него. Прави го така все едно го няма, все едно не го виждаш, да видим няма ли да подейства това на либидото му. Според мен в днешно време прекаленото стрес и лесния достъп до интернет порно карат мъжете да не се "искат секс". При мен е подобна ситуацията, както при теб и гореописаните тактики ми носят успех до този момент. Най-важното е да НЕ МУ натякваш, че сексът ви е рядкост - замисли се, всяко нещо е преходно. Преди сте го правили по няколко пъти на ден, но ти толкова силно ли го обичаше, както сега? Нима и той е държал толкова на теб, както сега? Желая ти късмет и не се притеснявай! Катрин

8.   Не си нимфоманка. Просто си млада, при младите е нормално да искат всеки ден секс, хормоните им бушуват. Проблемите в една връзка започват да си личат най-напред от секса. Трябва да си намериш приятел с твоята сексуалност, иначе със сегашният нямате бъдеще. Любовта е до време, след няколко години ти ще продължаваш да искаш, а приятелят ти ще иска все по-рядко, ще започнеш да изневеряваш, а изневярата вероятно е най-прекият път към раздялата. Има малка вероятност след първото ти раждане да се нормализират нивата на хормоните, но много малка, обикновено след раждането нещата със секса се влошават още повече, а раздялата след дете става още по-сложна. Нямате дългосрочно бъдеще, изкарай така още 2 години да се уталожи 'любовта', изживей си тръпката, па след това си търси друг. Успех.

10.   Не си нимфоманка, авторке. Знаеш ли какво е да правиш секс поне по 3-4 пъти на ден, всеки ден? Тогава ми говори за нимфомания :)

11.   И аз съм съгласна с номер 1. Наистина не си попаднала на точния мъж. Не казвам, че е лош или нещо такова, просто сте с различна сексуалност. За съжаление и аз съм като теб, само където положението при мен е още по отчайващо. Моя ако се сети повече от веднъж, два пъти в месеца, че има жена до него ще е чудо. Все уморен бил, все работил много, натоварил се бил в залата... Моя съвет е като не ти два достатъчно секс, търси си го другаде :)

12.   Намери си приятел за секс... а с гаджето ти се обичайте пак...

13.   Аве хора неразбрахте ли че такова нещо като нимфомания няма. Това е някакво фсихическо определяне на емоционалното ви състояние. Когато на човек липсва нещо в емоционален аспекст започва да си го изкарва във вид на секс, защото само тогава се чувства достатъчно желан. Аз самата преди 3 години вярвах, че съм нимфоманка до момента в който не осъзнах какво е истински да обичаш някого и да те обичат истински. Аз самата правех много, ама много секс, но разбрах, че на мен ми е липсвало това да обичам някой. Секса вярно само по себе си е едно голямо удоволствие, но когато е наистина качествен секса и секс с истински чувства нимфоманията изчезва и всичко се нормализира с редовния секс веднъж, два пъти на ден, но не е както преди желанието ви по 5-6 пъти на ден.
Всички които си мислят, че са нимфомани да се замислят какво всъщност ви липсва във връзката с отсрешния човек.

14.   Обръщам се към всички, които всъщност не знаят какво точно представлява нимфоманията. Това не означава чест секс или желание за такъв. Означава, че при всяка честота или вид секс, жената по никакъв начин не получава удоволствие, не само че не стига до оргазъм. Това, което пише авторката няма нищо общо с нимфоманията, не и на този етап и възраст. Тя все още не се е развила като организъм и няма опитен партньор, за да твърди подобно нещо. Нимфоманията може да се определи и докаже единствено от лекар - сексолог-психотерапевт. Така че, спокойно, не си нимфоманка, колкото и да ти се иска :D

15.   № 8, тъй като съм жена на 43, с 17 годишен брак искам да те поздравя за добре написания пост, но с една поправка. Не карай младите момичета да си мислят, че раждането "разваля" секса. При мен/нас/ стана тъкмо обратното. Всичко е въпрос на психика и дали жената ще изглежда добре по време на бременност и след това или не. Ще привлича ли мъжа си или не. Но, за едно си права - дори да има някакви моменти на почивка между двамата, много е важно как партньорите ще си паднат сексуално, защото това се запазва и занапред в една връзка, въпреки възрастта и годините. Ако те са на еднакво енергийно ниво и не само желанието, но и способността и на двамата за секс е много близка или направо еднаква, то тогава всички останали проблеми остават назад и двойката просъществува. Не са ли настроени на една вълна сексуално още в началото, дори да има брак и уж любов, рано или късно един от двамата си тръгва от връзката. Много хора казват, че проблемите в секса идват от психологически проблеми и там е коренът. Но аз твърдя, че проблемите в секса могат да идват на чисто енергийно ниво и съдържание на определени елементи в организма на всеки от нас. Понякога хората се разделят като чувства, но тъй наречената химия остава между двамата с години и тя е специфична и различна за всяка отделна двойка. Мога само да пожелая на всеки от вас да срещне правилния партньор в живота не само за обич, но и за секс.
И моля ви, недейте на 20 години да твърдите, че обичате. Човек обича родителите, децата и приятелите си. Останалато е глуха романтика и губене на време. Още повече пък на 20 години! Дори не си опитала всички храни насвета, а ти говориш за секс, че и диагнози си слагаш! По-спокойно. Има време да опиташ от всичко.

16.   Номер 15, пишеш много хубави и вярни неща, но не си съвсем права. Аз се запознах с мъжа си на 19 г. и от първия ден знаех, че го обичам. Днес съм на 33 г. и сексът дори е по-добър!
Майка ми е напълняла при моето раждане с 20 кг. и никога не ги е свалила. Сигурна съм, че и днес родителите ми имат хубав и редовен секс. Просто си личи една жена, която е задоволена и щастлива.
За останалото съм напълно съгласна!

18.   Само за Протокола...

НИМФОМАНИЯТА е състояние, при което човек изпитва непрестанна нужда от секс НО с различни партньори. Нимфоманите рядко повтарят да бъдат с един и същ човек. Или дори и обвързани/семейни, те не престават да бъдат привличани от други.
Четете малко поне.

До авторката - НЕ, НЕ СИ нимфоманка. Просто си по-сексуалната от двама ви.

ЕднаЖена.

19.   Съгласен с 18. М 36. Така е, авторке. Просто си млада. И ние сме били на тези години