Споделена история от Секс и интимност

Колко от вас са опитали масаж на простатата?
Преди време приятелката ми ме попита/почти невинно:)/ 'Абе ти чувал ли си за масаж на простатата"? Хлъцнах! Наистина не бях. Честно казано зарових се в нета за "просвещение". И пак честно казано идеята, че ще ми влезе пръстче в дупето ме стресира малко. И още по-честно казано, мисълта започна да ме интригува. Само да подчертая-1000% съм хетеросексуален-само мисълта да се докосна до мъж ме кара да настртъхвам. Та... една вечер/признавам беше ми нужен алкохол/ тя започна да ми прави масаж на гърба/уж/ и... тя работата ясна. От тогава го правим често. На мен ми е супер а на нея и е страшно възбуждащо. Интересно ми е, има ли и други като нас.

Коментари

51-64 от 64

59.   Стига сте се въртяли като мачка около гореща каша. Повече от ясно е, че масаж на простатата става най-добре с жив пенис. Правили са ми го жени, правил съм си го и сам с вибратор и с най-различни предмети, но живото си е живо.

60.   Най-готиният масаж на простатата става с жив пениср зная го от опит.

61.   Всички, които са пробвали твърдят че най-хубавия масаж става с истински пенис. Но как да стане, като живия пенис върви с мъжко тяло, а то не ме влече.

62.   До 61, ами и мен не ми влече, затова не го употребявам. Номера е само масажа.

63.   Дааааа, приятно е, за мене поне е така...
При мене приятелката ми го направи - сложи ме по гръб на масата, където обичайно аз я слагам, вдигна ми кракара на раменете си... останалото, мисля, че не е нужно да се описва.
С друга не съм бил, така че няма как да опитам същото... навярно тази знае какво прави, защото нито за миг не ми беше некомфортно... усещането е многократно по-интензивно...
Не агитирам когото и да е, само споделям :)
М 50

65.   Хммм... сега прочетох тук какви ли не неща за масажирането на простатата :) Аз си го правя това сам, всеки ден когато мастурбирам сутрин, по време на цялата мастурбация средният пръст ми е в дупето и го свивам от време на време в посока към корема, тогава опира до простатата и всъщност това е масажът, но натискам сериозно и по навътре само накрая когато искам да се изпразня и се получава страхотен оргазъм, много силен и всичко вътре започва да пулсира за около 10-15 секунди, само от това че можеш да достигнеш дължината на женския оргазъм, можете да си направите извод, че е ФАКТ неоспорим, че стимулирането на простата е УНИКАЛНО УДОВОЛСТВИЕ! А да не говорим да седнеш върху пръста си или изкуствен пенис когато е целият вътре и да се мърдаш напред- назад, ефекта е същият, опора там и се получава стимулиране на простатата и мощно празнене :) Който не го е опитвал не знае нищо за страхотните оргазми :) ПРЕПОРЪЧВАМ ГО! И на жена съм го правил на G точката, абсолютно по същия начин се прави и удоволствието по лицето и е НЕОПИСУЕМО по време на оргазма и, получава се страхотно изпразване и после и трябват няколко минути да се успокои за да повтори. С удоволствие бих го повторил пак с някоя кака, взаимно Тя на мен и аз на нея, така че ако има желаещи, да ми пишат на s.........................

66.   На 36 сам сега, веднъж с първата ми сериозна предателка/гадже/преди 16 години нещо на моменти се притеснявах от начало трудно ми ставаше някои пат бързо свършвах абе бях срамежлив пък и тя така. една вечер си лягаме и тя ми духа/минет/по едно време ми вдигна краката с раце в страни и взе да ми лиже ануса, поскаше език около него и леко вътре взе да влиза с език, мале за секунди се втвърдих и се чукахме много яко после. после задобрях в секса и го правихме по 2-3 часа. пробвал сам и да си вкарвам пръст и ли малак предмет хубаво е. проблема е че сегашната ми жена не ще да чуе за такива неща. как да и кажа веднага се муси и неще, бика ти си луд.

67.   Аз пък много силно го искам ,но пустата жена не желае да опитаме. Пробвах с един стимулатор,но без ефект,ако кажете с какво друго може да се достигне до този оргазъм ще съм благодарен. Ех как не попаднах на жена дето да иска... М 30

68.   може ли някой да препоръча масажно студио в София, където да получа професионален такъв от жена?
Благодаря

71.   Искам да ви попитам за мнение относно масаж с вибратор за п точката. Купих си такъв за 50ина лв, за трети път в рамките на една година пробвам да стимулирам простатата, но не се получава. Всичко правя както чета навсякъде. Усамотявам си се за дълго време, бавно процедирам със всичко, успявам да го задържа в мен за около 20ина минути, но дългочаканото удоволствие и разтърсващ оргазъм така и така не стига. Моля споделете, ако нещо пропускам или изпиталите го да кажат след колко опити и време са го постигнали, техника, за колко минуъи идва и т. н. Благодаря и да отбележа М29 хетеро, наистина нямам би наклонности, просто четох за него и искам да го изпитам.

72.   Искам да ви попитам за мнение относно масаж с вибратор за п точката. Купих си такъв за 50ина лв, за трети път в рамките на една година пробвам да стимулирам простатата, но не се получава. Всичко правя както чета навсякъде. Усамотявам си се за дълго време, бавно процедирам със всичко, успявам да го задържа в мен за около 20ина минути, но дългочаканото удоволствие и разтърсващ оргазъм така и така не стига. Моля споделете, ако нещо пропускам или изпиталите го да кажат след колко опити и време са го постигнали, техника, за колко минуъи идва и т. н. Благодаря и да отбележа М29 хетеро, наистина нямам би наклонности, просто четох за него и искам да го изпитам.

75.   Аз съм хетеро, пробвах миналата седмица за първи път да достигна простатен оргазъм. Отне ми около два часа и беше приятно усещане. На моменти преди да свършиш усещаш, че ти се пишка и после лек гъдел. Така 2- 3 пъти се случи и накрая вкарах още едно пръстче с малко повече либрикант отпуснах мускулите и така стигнах по- лесно до стимулация. След няколко минутки свърших. Бях легнал на възглавница на 4 крака. Нацапах малко, но усещането беше приятно.

76.   И аз много искам да го направя на един мъж. Но той се дърпа. С ръкавици. Нямам дълги нокти. Лубрикант
Искам да доставя удоволствие
Ж. 45

77.   До 76. Аз няма да се дърпам.

51-64 от 64