Споделена история от Секс и интимност

Защо така се получава?
Здравейте.
Аз съм момиче на 20 години.
Имам проблем с приятеля ми, който е на 25. Проблемът ни е че нещо не ни се получава в леглото. Заедно сме от 6 месеца. В началото беше горе доло добре, но постепенно спрях да искам да правим секс. Живеем заедно от 3 месеца, от които сме правили секс не повече от 5 пъти. Просто не ми се прави. Преди него имах 3 годишна връзка и ми трябваше 1 година да я превъзмогна. Уж се получи, но в сегашния ми приятел пак виждам стария. Явно не съм го забравила напълно, макар да е минало толкова време. Наистина го обичах много. И с него всичко беше наред и в леглото не съм имала оплаквания
. А с това момче.... не стига че нямам желание, ами когато и да се пробваме да правим секс, все не се получава. Аз губя интерес и ми е едно такова тъпо... и прекратявам всичко и искам да спя. Той е спал с около 20 момичета, а аз с 2 момчета. Имам чувството, че е обратно. Аз поемам инициативата за каквото и да било. А не той като мъж да каже, хайде сега така... и така... и това... все пак е по-опитен. Опитвали сме да говорим. Обясних му, че не ми е хубаво, че не прави нищо с което да ме възбуди и да поддържа тази възбуда. И остава само с говоренето. Обичам го, искам да съм с него, но докога ще ми е толкова трудно. Вместо да правим секс постоянно, ние правим един път в месеца... Изобщо не е нормално. Нямам я тази тръпка, Имам чувството, че сме някакви непознати, които се мъчат да правят секс. А другите около мен говорят, колко било хубаво, колко оргазма получили, а аз не знам какво е това... направо ми се реве. Искам да усетя какво е наистина да правиш секс, да получиш оргазъм, дори и да не получиш, поне да ти е хубаво, а не да ми омръзва след петата минута. И като знам, че трябва да правим секс като се прибера от работа, цял ден се подготвям психически.
Не знам на какво се дължи това. Гадно се чувстваме и двамата. Дали е от мен или от него... но най-вероятно и от двамата.... но какво да направя?

Коментари

1.   „Искам да усетя какво е наистина да правиш секс, да получиш оргазъм, дори и да не получиш, поне да ти е хубаво, “
Браво за нагласата, авторке!
Колкото до момчето - не бъди толкова найвна, съвсем възможно е да си му първата или втората жена. Мъжете преувеличават силно броиките си, особено ако се чувстват несигурни в леглото. Ако си му казала, че си имала 2-ма преди него, а той е бил девствен да кажем, какво мислиш - ще ти каже ли?
Ако момчето може да постигне ерекция и да я задържи, имаш добър инструмент на първо време за работа!
Не преставай да му натякваш, колко го желаеш и колко ти харесва секса с него. Така ще му дадеш самочувствие и ще го накараш да се отпусне. Гледайте порно и нека той ти каже, какво му харесва, какво би искал да направи с теб. И без това поемаш инициативата - масажирай го хубавичко с масажно масло, не забравяй и члена му. Достави му удоволствие, представи си, че си най-добрата наложница, а той е твоя султан. Накарай го да се отпусне, да придобие самочувствие като любовник. Само можеш да спечелиш. Другият път нека той те масажира, покажи му местенцата си, как да те докосва, къде са ерогенните ти зони. Не е нужно да правите секс! Напротив - уговорете се, че няма да има секс предварително. Така отнемаш от натиска, от страха му. За един мъж е убийствено да бъде лош любовник, той това го знае. Малко по малко му оставяй повече инициатива...ако го обичаш, желаеш, ще успееш. Ако ли не - няма какво да губиш, винаги можеш да продължиш напред.

2.   Благодаря ти, изключително много номер 1. Ще следвам съвета ти, пък каквото стане.

3.   Щом не ви се получава, разделете се. Не казвам веднага... просто поговори с него този път сериозно. Кажи му, че е пълен егоист и не се справя.