Споделена история от Секс и интимност

Тройката - еднократно удоволствие или за много пъти?
Искам да попитам мъжката ВЛЮБЕНА част тук - ако приятелката ви, която обичате повече от всичко, реши, че иска да ви подари тройка с нея и още едно момиче това OneNight experience (само за една нощ) ли искате да остане или искате да стане редовна практика?

Знам, че това е мечтата на всеки мъж, честно казано не бих приела за обидно, ако приятелят ми пожелае да го направим някой път (заради любопитството и на двама ни, а и заради осъществяването на една мъжка мечта), но ако иска това да се повтори, потрети и прочие, вече бих го приела лично - че иска отворена връзка, че иска да спи и с други и т. н. За мен сериозната връзка е само между двама души, затова нещо като тройката трябва да се направи само веднъж (най-много).

Как трябва да приеме едно момиче, ако момчето, с което ходят сериозно (на 21 години съм, той е на 24) реши, че тройката трябва да стане редовна или поне някога да се случва отново и отново? Означава ли това, че той не обича приятелката си и че не държи на нея? Какво всъщност означава?

Мислим за сватба с моя приятел и ако искам да направим нещо такова, искам то да е преди нея, но ако той пожелае да повторим, честно казано бих скъсала с него, заради убежденията си.

Коментари

1.   Авторке, тройката е надценена мъжка мечта и не е зле, че искаш да я осъществиш. Никой не може да прави ежедневно тройки, но защо не чат-пат.
Съветвам те обаче винаги да ползвате услугите на платени госпожици. Така не рискуваш, че някоя жена ще се намеси във връзката ти, а те са и професионалистки. Какво да ти кажа, не е кой знае, колко хубаво. Просто като жена не се чувстваш привлечена от другата жена, колкото и да е красива. Мъжът се радва повече да гледа и докосва двете жени сякаш, но все ще му се прави повече секс с теб и накрая третия си става излишен. Ако искаш да правиш такива неща, приготви 100-200 кинта, разрови се в нета и готово. Не очаквай обаче сексът на живота си, но поне приятелят ти ще се набара. Колкото до това, че само веднъж да станело - ами не подавай кокала на кучето, ако не искаш да му го даваш да яде. Няма да остане с единия път, но няма да стане и практика, условието е да ползвате платени услуги. Всичко останало ви прави и уязвими за слухове, а и няма да намерите нормална жена за тройка.

3.   как може да мислиш да се жениш за тва момче и в същия момент да кажеш, че ще го оставиш заради убежденията си???
деца на по 20 плюс години, живейте си живота и се забавлявайте, не сте узрели за брак, само ще страдате след време

4.   И вия ще се жените? Догодина макс - ви давам развод.

5.   Ние напраеихме тройка, но беше адски спонтанно. Приятелят ми знаеше, че от време на време се заглеждам по жени, но до там. Един ден просто се случи. Аз избрах мацката, а той дори не пожела да я чука... Днес помним това преживяване с усмивка, но аз лично втори път не бих го направила.

6.   Ако ти е приятно приятелят ти да лиже друга пред очите ти и тя да стене като богиня, давай. Още една забележка за "платените " госпожици - не почивай на информацията, че са професионалистки. Вече ги наемат от кол и въже, наркоманки, всякакви ги има. Дори нямаш гаранция, че няма да се лепне за приятеля ти за пари. Не прави грешката да я водиш на ваша територия, вкъщи. И моят съвет като жена, запозната с много такива мъжки "мечти" - по-добре го пусни него на две курви, а ти не се намесвай. Ще се побъркаш със сигурност, даже нямаш представа какво е.
Тройката е добър вариант за хора, които не са емоционално обвързани, послушай ме, момиче!

7.   Само ако той е навит да те види с друг мъж и да сте трима. Съмнявам се, че ще е готов. Ако ти се прави със жена - направи го, но без него. Ако искаш да му подариш сексуално приключение, заведи го в клуб и му плати удоволствието да е с две жени едновременно, но без теб. Не разбирам защо си причиняваш нещо подобно, предполагам, че си млада и зелена и нямаш идея за какво става въпрос дори. Съветът ми е да не правиш глупости от този сорт. Ако сексът между вас е толкова зле и имате нужда от такова шокиращо разнообразие, по-добре си купете играчки или го направете на снега посред зима в парка, ще е по-малко болезнено, уверявам те!

8.   Номер 1-много добре си го обяснил(а). Браво.
Ели.

9.   Аз като мъж ще ви споделя опита си. Тройката е супер преживяване. Най-добре е ако между тримата няма някакво обвързване - отиваш на диско запознаваш се с две момичета, правите тройка и толкоз. Ако обаче едно от момичетата ти е сериозна приятелка, си е и изпитание и трябва много да внимавате какво правите. Която и да е втората мацка не показвайте кой знае какво уважение към нея. Абсолютно забранено е да й се нахвърлите като гладно псе на кокал - после ще ядете и ще пиете за това.
Препоръчвам преди да го направите да определите някакви правила с половинката си. Примерно единствения път когато правихме тройка със сегашната ми приятелка, предварително се уговорихме, че аз няма да чукам другото момиче. Тя беше нейна приятелка. Аз чуках само моята мацка, а тя лижеше и задоволяваше другото момиче. Единствено в края преди да свърша, моята мацка подаде пениса ми към другото момиче за да ми духа - друг контакт с момичето нямах. По този начин и аз и приятелката ми и второто момиче останахме доволни от секса. Нямаше наранени, нямаше дразги, само приятни емоции.

10.   Аз като мъж ще ви споделя опита си. Тройката е супер преживяване. Най-добре е ако между тримата няма някакво обвързване - отиваш на диско запознаваш се с две момичета, правите тройка и толкоз. Ако обаче едно от момичетата ти е сериозна приятелка, си е и изпитание и трябва много да внимавате какво правите. Която и да е втората мацка не показвайте кой знае какво уважение към нея. Абсолютно забранено е да й се нахвърлите като гладно псе на кокал - после ще ядете и ще пиете за това.
Препоръчвам преди да го направите да определите някакви правила с половинката си. Примерно единствения път когато правихме тройка със сегашната ми приятелка, предварително се уговорихме, че аз няма да чукам другото момиче. Тя беше нейна приятелка. Аз чуках само моята мацка, а тя лижеше и задоволяваше другото момиче. Единствено в края преди да свърша, моята мацка подаде пениса ми към другото момиче за да ми духа - друг контакт с момичето нямах. По този начин и аз и приятелката ми и второто момиче останахме доволни от секса. Нямаше наранени, нямаше дразги, само приятни емоции.

11.   Аз всъщност пропуснах да отговоря на конкретния въпрос - според мен недей да подаряваш такова нещо на приятеля си, ако не си сигурна, че би понесла всичко, което той направи с другото момиче.

Едно е да го обсъдите предварително и да определите някакви граници, друго е да го поставиш изневиделица в ситуацията.

12.   Означава, че те обича и вярва във вашата връзка до толкова, че можете редовно да се радвате на живота без това да пречи на взаимоотношенията ви. Грешни са ти представите!

14.   Ами аз съм транс и съм участвал няколко пъти в тройка, като средата на сандвича. Как да го опиша, то си е предимно акробатика и много малко секс.

15.   Поредния пример, че всеки търси какво си няма. Аз също съм доста разкрепостен и идеята за всичко, което описваш меко казано ме влудява от възбуда. Но за жалост моята половинка не споделя фантазиите ми. Гадно е защото съм на кръстопът от 2 години и не знам какво да правя, нито със себе си, нито със връзката ми с това момиче. Обичам си го. Държа на него, но секса ни повече от година е под нулата. Аз съм на 35, а тя на 37, а вече дори не помня от кога не съм имал желание да я чукам. В началото правехме супер секс, както всички двойки в началото. Но нещата бързо придобиха еднообразен и сив вид за мен. Може би за около година и вече ми стана безинтересно и някак се наситих. Това, което тя ми споделя, е че нейното желание към мен не липсва, даже напротив. Но аз вече не успявам да се възбудя. Не мога да опиша какво ми е, и как се укорявам, задето приятелката ми е здраво-право хубаво и сексапилно момиче, а аз не задоволявам нуждите й от секс. А тя е във възраст, в която може би повече от всякога иска такъв. Дълго мислих за подхода си, защото не исках да я уплаша и да си отиде от мен. Подарих й вибратор и започнахме често да го включваме в игрите си. Признавам добре ни се получаваше и тя буквално превърташе от кеф от двойното проникване. Усетих надежда :) и адски яко се надървях само от една такава малка придобивка. Стана супер, че тя започна често да си го ползва и когато не съм си вкъщи. В крайна сметка успях да й призная за моите сексуални желания и фантазии. Започнах от много далече, за да стане плавно. Обясних й какво ме възбужда и как си представям че може да израсте връзката ни. Че искам да пробваме различни експерименти в секса, и й припомних колко добре ни се отрази последния такъв с вибратора в леглото. Не бих ограничил приятелката си в това, какво точно може и какво не може да опитаме. Исках просто да се чувства освободена и спокойна. Исках да я предразположа и да се освободи от задръжки. Предложих й да опитаме тройка с още един мъж или жена. Евентуално ако й хареса може с друга двойка да опитаме... А на по-високо ниво с мен и още двама мъже или.. въобще пълен кард-бланш на въображението исках да й предоставя. Намеквал съм й да пробва да отиде с друг мъж сама.. без мен - да опита как е да се чука с друг, при мисълта, че знам и съм ОК с това - даже напротив. Всичко! Искал съм да се пробва да се отпусне и "отключи" за такъв тип експерименти. Като през цялото време съм й повтарял да не се чувства длъжна за нищо и да помни, че аз го искам само ако и тя го иска. Молил съм я поне да пробваме и ако само за момент и мине през ума, че не й харесва - ставаме и си тръгваме. Обяснявал съм й как не искам да я загубя. Аз наистина не искам да съм с друго момиче. Просто се възбуждам и от други жени, както и да гледам как друг мъж я задоволява, и в това не виждам нищо лошо. Това е физиологична нужда и защо сме устроени така, ако е грешно? Защо трябва да си даваме глупави клетви един на друг за сексуална вярност. За мен по-важна е духовната ни връзка. Споделял съм й как мисълта че се обичаме няма да ми навреди, докато я гледам с друг. Напротив! Ще ми харесва, че не ме прави на глупак, да се чука зад гърба ми и да науча, от което после да ме боли. По-хубаво ли е да се лъжем един-друг и да ходим като хлапета да се крием и мамим един-друг, както правят може би 80 % от хората по Земята? Колко глупаво е да се заричаш в сексуална вярност. С прости логики съм и обяснявал как това е невъзможно. Това е все едно да се заречеш пред някой, че до края на живота си ще ядеш примерно да кажем само леща, или някакво друго ястие. И как се чувстваш измамник всеки път когато ти се дояде картофи или месо... Защо и кому е нужно питам аз? ! Това е просто невъзможно, или ако да кажем съществуват хора, които действително правят секс само с един партньор докато са обвързани, то представете си какви лишения и вътрешни мъки са това! Гаранция ли е това, че никога не са пожелали друг? Това, че ни се иска и правим секс с други в наше присъствие, няма да означава, че сме се изчерпали един към друг и не търсим поводи да си изневеряваме "легално", а даже напротив. Смятам това за едно по-високо ниво на доверие. Едно по-високо ниво на сексуална свързаност. Обясних й разбира се всички евентуални рискове от евентуален неуспех. Успокоих я, че никога, ама НИКОГА не бих я накарал да прави нещо против волята си. Даже напротив... това което би ме възбудило е точно самата идея, че й харесва тази мисъл. А не евентуално да го направи само "за да ми угоди на прищявка" Но.... уви! Без успех. Увърташе и често изместваше темата, докато в крайна сметка не се наложи очи в очи да ми обясни, защото и аз съм човек и имам право да знам. Обещах да не споменавам повече за това и от тогава съм като призрак. Не съм повдигал темата повече. Обещах! Но се затворих... Стана несъзнателно. Секса ни вече е... Нямам думи! С месеци не се случва. Аз й изневерявам. Гледам порно и мастурбирам когато я няма. Тя също предполагам. Отчуждихме се и не спирам да мисля затова постоянно. Имам нужда от промяна и съвети.... Мейла ми е mistar_2012@abv. bg Ще помоля само сериозни хора да ми пишат за себе си. Бих искал да обменим опит и впечатления. Не е изключено и да се запознаем на живо дори.. Просто не се издържа вече, а не знам как да постъпя и какво да направя. Отказах се от идеята за експерименти с нея. А чувствам като много тъпо ако поискам да се разделим заради това.... Ще се радвам да прочета мнения на хора с подобни проблеми, желания и изживявания. Благодаря ви че изчетохте историята ми. Стана ми една идея по-добре...