Споделена история от Секс и интимност

Има ли мъж, който не обича да му духат?
Снощи с приятелката ми четохме темата за жените, които не обичали да ги лижат и покрай това изпаднахме в спор "Има ли мъже, които не обичат да им правят свирки? "

Аз като мъж съм твърдо убеден, че няма такива мъже, но тя твърди, че имало. Затова решихме да приключим спора като попитаме хората в spodeli. net

Коментари

51-57 от 57

54.   М20
Според мен рано или късно, на всяка жена и харесва да я лижат и на всеки мъж му харесва да му духат, зависи от партньорите. Аз лично обичам свирките страшно много, повече отколкото секса дори. Може би за вас съм странен, но от както се помня и от както почнах да гледам порно, само това ме възбужда до страшно голяма степен, да не споменавам и deepthroat-a.. Самата жена, която го прави това за мен, я виждам, не като унижение, а като желание да ми достави удоволствие. За мен това, че ми духа, значи и че ме приема психолочески(че не я е гнус от мен), че не я е срам, че ми се е отдала емоционално, че я кефи как изпадам в еуфория.. След това бих направил всичко, за да и върна услугата :)

55.   Всички мъже дето не харесват свирките са имали или имат некадърни жени, няма мъж ако жената умее и то стахотно свирките, некадъноста на эеите е причината, жена е гола вода в тонва отношение и за това съм си отказал отдавна, друг е въпроса защо жените не гледт малко порно и да си научат как се прави стахотни свирки.
Всичко зависи от обичта, обича ли те ще гледа и ще учи и ще тренира с теб до като стане перфектна.

56.   Темата е доста стара, но просто не мога да не забележа как има няколко човека, които са написали, че не им харесва, а надолу хората продължават да се изказват, че според тях няма някой, който да не обича... За какво ли пишем мнения, като не се четат :)

57.   Имаааа имааааа... Получава се така, че са попаднали първия път на разни индиянки, които са им ръфали х-я все едно е варена царевица.... а дай го пак даго ръфат.

58.   моята какво дърво беше в началото, за малко да ме откаже и ми се бяха изтрили спомените какво е хубава свирка, но в последствие взе, че се научи и вече определено ми харесва, в началото ако не знаех, че е била с други, щях да си помисля, че го прави за първи път, а то си трябва отпускане, чувства и прочие за да даде от себе си, направо ми го ръфаше и болеше :D а сега.. няма да коментирам, добра е :)

59.   Да твърдиш че няма мъже които не харесват свирки е същото като да твърдиш че няма мъже които да не харесват спагети - има и още как!

60.   Аз лично не обичам свирките и не ми е толкова хубаво и после това, че трябва да целувам гаджето си след като е била там. Много ме погнусява мое лично мнение.

51-57 от 57