Споделена история от Секс и интимност

Сексуална незадоволеност
Здравейте!
Моля за съвет, защото вече не знам какво да направя. Имам приятел от 3 години, а той свършва прекалено бързо и така аз оставам незадоволена. Проблема е, че си намерих любовник, който пък изобщо не може да свърши :( С него правим секс по цял ден поне 7 часа с почивки от по 10 минути най-много. И накрая аз пак съм незадоволена, а той също не е свършил. Само мисълта за него ме побърква. Едвам издържам. А като сме заедно ни е много приятно, но все не стига. Не мога да му се наситя, после имаме и двамата мускулна треска с дни. Дали да отида при някой специалист, защото това не е нормално според мен. А аз не мога да изпитам истинско удоволствие докато той не свърши и по този начин винаги няма да ми стига. А да намеря друг любовник не става, защото сегашния все едно ми е направил магия и не мога да си представя някой друг. Започнах даже да халюцинирам. Затварям очи и когато ги отворя той пак е пред мен, а знам, че това е само халюцинация. Не знам как така досега не се е уплашил от мен.

А аз не мога все така денонощно да си мисля за него и да се измъчвам, а в същото време да се крия от приятеля си да не разбере нещо.
Моля дайте съвет!

Коментари

1.   Пробвай с двама мъже едновременно, единият щом свърши другия да продължи.

2.   Накарай приятеля си да взема виагра за да издържи повече. Или поговори с него за този проблем. Можеш да свършип и по друг начин с един от двамата- френска любов например, много жени изпитват оргазъм от нея. Има начини. Вибраторът, също е вариант.;) Но любовникът ти нали държи по 7 часа , как не си задоволена бе ;)))

3.   Авторката: И аз това се чудя. На 25 години съм и досега не ми се е случвало такова нещо. Мерси за съветите, но не мисля, че мога да съм с двама едновремено като желая само един (любовника). Сигурно ни трябват повече от 7 часа а няма как да стане. След деня в който сме заедно обикновено има 1 ден почивка, защото сме като разглобени и нямаме сила за нищо. Повече време няма да издържим.

4.   Здр ами по добре оставяй приятеля си и вари при любовника така ще има те време за всичко

5.   Като желаеш само един (любовника), какво още търсиш при приятеля си и защо го мамиш? Чувството съвест не ти ли е познато? Сори за директността. Колкото до секс-маратона без оргазъм, мисля, че е нужна консултация със специалист. Хайде със здраве.

6.   Приятелят ми наистина е много свястно момче. Там е работата, че той заряза всичко и роднините си за да дойде при мен. Живеем заедно вече 3 години на семейни начала. Има си работа и вече живота му е тук. Немога просто ей така да му кажа чао отивай си. Но немога и да се мъча сама. Това е като някакъв наркотик като се пристрастиш знаеш, че е неправилно, но неможеш да престанеш. Чувствам се все едно съм женена за приятеля си от 100 години и вече съм оттекчена съпруга, която търси развлечение другаде и го е намерила, а съвеста е страшно нещо. Аз имам все пак съвест и точно тя ме изяжда отвътре.

8.   По добре да се възбудите малко повече и то даже на малко повече ами доста преди да започнете да правите секс по някога помага късмет ако ли не потърсете специалист

9.   Разбирам момичето напълно, защото и аз бях в нейната ситуация само дето с моя съм вече осем години. Три от тях имах любовник, с който вече не правим нищо, заради моята скапана съвест да не нараня приятеля си. Сега се чувствам доста зле. Когато правим секс той въобще не ме кефи, ама сама съм си виновна, затова по-добре помисли за раздяла.

10.   Ами ти си решаваш с кой да останеш, с този когото обичаш, има много начини един мъж да се научи да издържа повече, и много техники за да бъде задоволена жената, така че не мисля, че това е неразрешим проблем, стига да има желание, мъжът може да се научи. Има доста изписано по въпроса в нета. Поговори с него, и мисля, че можете да разрешите проблема, важното е мъжът да не се комплексира от това, и да разбере, че ти си с него и го подкрепяш. Желая ти успех скъпа. SLAI.