Споделена история от Секс и интимност

Препоръчайте ми най-добрия лубрикант, в съотношение качество - цена!
Решихме да опитаме аналана любов, защо постоянното врънкане и опити ни изнервят и е време за тренировки.
Кой лубрикант отпуска най-много?

Коментари

1.   Аз препоръчвам „Дюрекс“, защото дозаторът е много практичен. Има и по-евтини, разбира се, но са в много неудобни туби и става мазало. Дюрекс са по-скъпи, но ги има навсякъде, има различни видове и се дозират добре. Отпускането иначе не зависи от лубриканта, а от упражненията. Лубрикантът е задължителен, защото анусът няма жлези

2.   Аз откакто е излезнал на бг пазар ползвам дурекс 2в1, лубрикант и масажен гел.... съотношението цена качество си е супер. Грамажа му е предостатъчен да не ти се свиди и да омажеш обилно. Опитвала съм го и на вкус е добре :)))))

3.   Отиваш в първата аптека и си купуваш масло от гроздови семки:) Не е скъпо а върши идеална работа:)

4.   То хубаво всички предлагате Дюрекс (аз също го предпочитам по ред причини) но специално за анален секс не ти препоръчвам обикновен лубрикант, а такъв с отпускащо действие. Има и спрейове със същата цел. Продават ги в секс шоповете, а можеш да поръчаш и по интернет. Цената им е по-висока от тази на обикновените лубриканти, но си заслужава.

5.   То идеята на "аналната любов" не е да дадеш на този, който врънка, а да искате и двамата и да е хубаво и взаимно. Плюс това дупето ти ще се отпусне и после ще носиш памперс цял живот. Честито.

6.   Плюнка!

7.   Кой ви врънка и на колко години си щом задаваш подобен въпрос?

8.   Номер 5 е прав.. всички си мислим "анална" ууу -ааа.. ама после последиците са убииствени.. интересувай се и почети после го прави...

9.   Авторката. Аз съм на 15, сестра ми на 16. Спестихме от закуски и си закупихме общо дилдо по интернет, за да не се излагаме и да не изглеждаме смешно пред приятелите си. Те ни врънкат за анален секс, заради нашата сигурност, за да не забременеем докато сме млади още.

11.   Лъжат ви, и след анален секс е възможно да забременеете!!!
Не си давайте да ви разпорват газвете още от малки, ще съжалявате!
Ваня 50г.

12.   Авторката. И как ще забременеем при положение че ануса няма нищо общо с детеродните органи? !!
Що за глупости ваня, на 50г... засрами се!

17.   Биофреш глицеринов крем за ръце жожоба или алое вера

за 1 лев е

жожобата отпуска

алое верата еластичност и защита на кожата

Основна съставка на водните лубриканти за секс е глицерина за смазване служи.

-------

Пробвайте крема за анален секс и е евтин! Има го в козметичните магазини.

18.   Вагинална слуз или бебешкото олио на Джонсън

19.   Как така общо дилдо? Това не е ли малко нехигиенично...

А те приятелите ви едва ли за вашата сигурност мислят, по-скоро гледат да си направят кефа, че и дасе изфукат после как са ви разпорили отзад...

20.   След като толкова много ви мрънкат явно не държат мн на вас... не смятам, че си заслужава...:)

MJ

21.   Ако ще е само защото ви мрънкат - не го правете, дявол го взел...

Но ако играта с дилдото ви допада достатъчно, за да се пробвате с истинското нещо - то успех ви в начинанието. :)

От техническа гледна точка мога да ви посъветвам следното:

Durex play feel (стандартният) върши идеална работа за целта.

Независимо, че няма опасност от забременяване, употребата на презервативи е силно желателна (да не кажа задължителна) - венерически болести се предават и от анален секс, а в допълнение - гладките презервативи улесняват проникването.

Между другото употребата на общо дилдо е силно нехгиенична, но ако нямате парички за второ, то може би ще е добра идея да ползвате с кондоми и него.

Успех!

22.   Не е необходим лубрикант, просто гаджето ви трябва да обича ануса ти, да го ближе и смучи дълго време, да го чука като си пъха езика. Най-якия секс е аналния, особено ако ти галят клитора през това време, не се колебайте да го правите, оргазмите са страхотни (стимулира се задната горна част на влагалището през стените)! Като си разработите дупетета, ще можете и да мастурбирате с ръка вътре, невероятно е усещането да побираш големи предмети в дупето си и то да може да зее широко разтворено! Не ги слушайте тея глупости, че трябвало памперси и т. н., анусът е мускул, той се свива и разтяга, като се разработва постепенно. Трябва практика. Жените които не харесват аналния секс просто не са правили правилно и не искат да се отпуснат.