Споделена история от Секс и интимност

Помогнете
Здравейте на всички!
Директно към проблема: Когато с приятеля ми правим секс и аз съм отгоре на него абсолютно винаги му пада каквото и да правя... Питах го дали съм широка отдолу, защото това може да е причината, но той каза че съм му точно по мярка. Някакви съвети какво мога да направя относно това? Ще ви бъда много благодарна.

P. S. Той неведнъж ми е казвал, че много се възбужда когато аз съм отгоре и се вижда, че му е готино, но започвам да си мисля, че само симулира удоволствие...

Коментари

1.   След като му пада, когато си отгоре, то несъмнено той те лъже, че му е хубаво! Не може да му е хубаво, когато си отгоре, да се възбужда, и в същото време да му пада. Защото, ако той се възбужда, когато си отгоре(както той казва), то тогава няма начин просто ей така да му пада. Сигурно той те лъже, няма друг начин. Можеш само да поговориш с него по този въпрос и ако мислиш, че той те лъже, това ще е знак, че той не е любовта на живота ти.

3.   Абе №1, каква любов на живота, тук става въпрос за секс. Можеш да правиш хубав секс не непременно с любовта на живота ти, стига с тези детинщини. Авторке, просто спри да го правиш отгоре и кажи дали това е твоето желание? Ти ли си тази, която иска отгоре? Защото при мен е обратното. Той иска, на мен по една причина ми е трудно и след няколко секунди просто вече не ми се прави секс. Затова ако ти си инициаторката, просто остави за известно време този начин и тази поза. Технически е възможно да губиш ритъма на търкане на члена /няма нищо общо широка-тясна/ или да влизаш в твоя собствен ритъм /което се предполага, че правим когато сме отгоре/, а това да не му е точно добре на него. Оттук идва разминаването според мен. Позата отгоре за жената е много лесна, но само като гледаш отстрани. Всъщност се иска доста опит в това и малко жени го могат, дори тези, които си вярват, че са добри. Позата отгоре не е за аматьори.
Смяташ ли, че позата е причината да му спада? По друг начин като го правите, всичко наред ли е? Ако го правиш с ръка и уста, същото ли е? Пробвай по тези два начина и наблюдавай неговия ритъм, това ще ти подскаже доста неща. Успех!

4.   Авторке, дали си тясна или широка /раждала ли си по естествен път? значи няма начин да си толкова широка/ няма особено значение ако мъжът е силно възбуден. Ако си гледала как мъж се самозадоволява, ще видиш, че те не стискат силно члена и не го "мачкат"или дърпат, както много жени си мислят, гледайки порно, т. е. нямат чак такова плътно прилепване до ръката, че ако си по-широка това да пречи. Понякога ти се струва, че едвам го докосват и пак са възбудени и стигат до края. Всичко е въпрос на техника и опит, ако говорим за тясна-широка. Ако има психологическа причина, тогава би трябвало да я знаеш или да говорите, зависи от колко време сте заедно и какви точно са отношенията ви.

5.   Да кажа и едно мъжко мнение, че дотук само жени, които дават окончателни мнения без да знаят какво става. Особено номер 1.
Аз съм мъж на 32. И при мен се е случвало точно като при твоя човек. Аз много обичам жената да е отгоре. Приятни са ми и гледката и усещанията. Понякога обаче ми пада. Не сащото ми е неприятно. Просто движенията на жената, когато е отгоре, са бавни и не много интензивни. Понякога, особено в началото на акта, пениса има нужда от по активна стимулация, за да стои твърд, а това се получава трудно когато жената е отгоре. Поне така е при мен, не знам как е при половите атлети.
Мисля, че има лек, и при мен той е следния: избери подходящия момент. Някой път, когато не сте правили секс твърде скоро, така че да е набрал малко повече желание, се качи отгоре му към края на акта. Така не е вероятно да му падне.

И - вярвай му ако казва, че му харесва :) Вярвай повече на него, отколкото на анонимните писачи тук, вкючително и на мен.

6.   СТ1: От личен опит мога само да кажа само по полека с инструмента на момчето забелязал съм че много се увличате по някой път и се стига до некомфортни ситуации затова по лекичко давай.

7.   Мъжко мнение - позата е супер, но и аз съм имал моменти когато хидравликата пада, не означава че не съм възбуден или не ми е приятно просто когато органа е голям, и налягането на кръвта трудно да се поддържа в тая горна точка (главата).

8.   И на моя му харесва да съм му отгоре :-)
И на мен :-) <3
Не му пада, но като усетя, че намалява твърдостта му, аз му бия една... ръчна и пак става дърво :-)
На него обаче му е кеф да го правим бавно, защото не бързаме за никъде.
Когато сме на работа обаче гледаме по-на бързо, че да не закъснеем, а и баня, и т. н...

Харесва му - ако не те харесваше - изобщо нямаше да го вдигне, камоли да те шофира :-)

Ема 24 г.

9.   И на мен ми е адски трудно да съм отгоре , не се справям ... Не знам цаката ли не хващам или просто адски много мразя да съм отгоре

10.   Сигурно докато си отгоре му напомняш за някоя бивша дето само там е била. Дълбока травма и спомени водят моментално до слаба ерекция. Това той няма как да ти го каже.

11.   Айде, стига глупости - ще му пада, защото си широка!
От това дали си широка или тясна може да повлияе по-скоро на бързината на свършване.
Ако той няма проблем, би трябвало да се надървя само при вида на голото ти тяло и докосването, да не говорим когато усеща по пениса топлината и влагата на вагината ти, пък била тя и евентуално малко по-широка.
Мъж съм, ама наблюдавам много крайности в отношението към мъжете. Едни искат да е умен, амбициозен, красив, богат, да намрази майка си след сватбата, да гледа децата от предните бракове, да клати поне час, да прощава изневерите.
Другите пък са тръгнали да глезят половинките си, които се отнасят с тях като парцали - някакви търтеи, на които им търпят свинщините, сакън да не пропуснат да им направят свирка, нищо че е немит, вагината винаги да му е тясна, да не го разсърдим като е пил... говоря по принцип, конкретна тема само провокира обобщението