Споделена история от Секс и интимност

Много ми закъснява
Здравейте!!! Извинявам се ако мястото на историята ми не е тук, но не можех да преценя към коя категория спада ( дали към " Здраве " или към " Секс и интимност " Извинете ме за което : ) : ) : ).... Аз съм на 16 години. За пръв път ми дойде преди 3 години. През това време се случваше да не ми е редовен цикъла ( или подраняваше с 1-2 дена, или закъсняваше 2-3 ), но този път е малко по-сериозно. Трябваше да ми дойде на 15-ти февруари. Седмица преди тази дата, се разболях ( главоболие, температура, хрема, кашлица, също така апетита ми отслабна и не хапвах нищо, бях само на течности ). Въпроса ми е, дали това може да е причината за закъснението на цикъла ми този път и защо той липсва толкова дълго време? .... Трябва да добавя също, че на 20-ти февруари го направих със гаджето ми, ИЗПОЛЗВАХМЕ кондом, той дори не свърши. Та, така, дали закъснението се дължи на грипа или може би има нещо друго ( ако ме разбирате )... Но не мисля, че е второто, защото както казах, използвахме кондом и гаджето ми дори не свърши.. Благодаря ВИ предварително! Надявам се да успеете да ме посъветвате нещо :)

Коментари

1.   Закъсняването се дължи на възрастта ти - нормално е да не ти е редовен цикълът на 16 г. Продължавайте да ползвате кондоми и съвсем нормално може момчето да си свършва. Ако искаш да се успокоиш, направи си тест за бременност, но ще е отрицателен. Аз ползвам от 10 г. кондоми и съм много доволна. Не съм забременявала и нямам аборти, здрава съм гинекологично и изобщо - най-доброто за жената. Кондомите са много сигурен метод, не слушай тези, на които уж се бил спукал - те само на картинка са гледали кондомите. Умната

2.   Ами щом имаш цикъл от толкова скоро е съвсем нормално.. мен първите 2-3 години ми беше много объркан... случвало се изобщо да не ми дойде някой месец... тааа няма от какво да се притесняваш.. :)

3.   е щом не е свършил как по точно мислиш че си бременна от какво можеби от въздуха

4.   Благодаря на 1 и 2 : ).. Относно 3, исках да съм сигурна. Все пак съм нова във сферата за любовния живот : )
от Авторката