Споделена история от Тинейджърски

Заради това, че съм девствена не ме иска ли?
Здравейте, пише ви едно много тъжно, объркано и самотно момиче. На 17 съм след няколко месеца правя 18, чаровна, добродушна и... , не съм от надутите не съм и от спарените, оправна съм, умея да контактувам. От скоро време ходя на фитнес, с една моя приятелка, тренираме си, от време на време се и по заглеждаме, но това няма значение. Преди няколко дена разбрах че едно момче ме е харесало на
22/3 не зная някъде там ще го нарека А.
Приятелката ми си има приятел и той тренира там, и този ден бяхме 3 мата аз, приятелката ми и гаджето и. По едно време аз се отделих и въпросното момче отишло при тях, и ги питало дали съм разговорлива, че съм сладка и мъничка, (минъонче) и е питал дали съм девствена и тя му казала че съм, и той се позамислил и казал тогава ще е малко трудно, защо ли се питам аз защото той иска да ме мине. Както и да е след това той се отегли и така, малко по късно той дойде при нас , говорехме общи неща аз усетих, че има нещо той само ме гледаше но не ме базикаше да кажете не напротив много мило учтиво, си говорехме, общи неща. И така аз не съм имала полов контакт с момче имала съм гаджета не са били много но е и било за кратко. А аз наистина искам гадже, но не искам да ме използва само за секса, вие как мислите дали няма да тръгне с мен защото съм девствена или това до някаква степен е добре, не знам всеки различно разсъждава

Коментари

1.   Авторке, не се занимавай точно с това момче. Просто не е нормално, някой вместо да пита за интересите ти, да пита за това дали си била девствена. Човекът просто иска секс от теб и не го крие. Харесват му физически жени като теб и толкова. Нито е говорил с теб, нито е излизал с теб, нито те познава като личност... но виж - огледал е тялото ти и се е осведомил за вагиналното ти състояние.
Съвет от мен - не се занимавай с хора от фитнеса. Да, лесно се стига до флирт там, но нагласата е физическа. Ходи на фитнес, за да спортуваш, но мъж си търси в училище, в универитета и т. н. Във фитнеса ще срещнеш само мъже за секс. Лошо няма, стига и твоите интереси да са в тази посока. На 18 г. си, лошо няма, но ако искаш нещо повече - това не е мъжът.

2.   Вслушай се в съветите на 1, много е прав/а. Няма логика някакъв си вместо да те заговори теб, да ходи да разпитва приятелите ти за теб и то не за друго, а дали си девствена, пък и коментарът му е красноречив. Тегли му една майна и толкоз. Така както се описа и аз те харесвам - симпатично миньонче, ама това достатъчно ли е според теб за каквото и да е било, освен за малко премятане между чаршафите?
Малка си на години и затова трябва да си опичаш акъла:)

от батко ти:)

3.   Как така наричате МОМЧЕ, мъж, който е поне на 23? ! Човекът иска здрав секс, не мили връзки и гаджета. Не се занимавай с него!!!

4.   Не се занимавай с него. А и той едва ли ще се занимава с теб, щом като е разбрал, че си девствена, смисъл такъв, искале само секс от теб, а ти си девствена, и явно или не може да те отвори, или ще му се стори прекалено дълго чакането, докато му пуснеш, ако евентуално тръгнете. Така че, ти не си виновна, че си девствена, няма нищо лошо в това, проблема си е негов, че си търси момиче, заради едното е*ане. Ако искаш да се възползва от теб, добре... ти си решаваш.

5.   АВТОРКАТА: И аз така си мисля, но исках да се допитам до вас, благодаря за мъдростите. А и в днешно време нали се сещате че повечето първо мислят за секс после идва обичта, е аз не съм от тези, не искам някаква сериозна връзка за женитба че да се пазя до първата нощ, просто искам да разбера човека до колко ме иска и дали ме иска само сексуално а дали се интересува от личността ми, както и да е благодаря много приятелчета.