Споделена история от Секс и интимност

Подутина НАД пениса
Здравейте.
Аз съм момче на 14 години. От 2-3 дни забелязвам малка подутина над пениса (не на самия пенис, а малко по-нагоре - към корема). Общо взето областта която бръсна най-често. На пипане е като бучка. В началото малко болеше при натиск, сега вече не толкова. При ерекция става по-голяма, а когато пенисът ми е в нормално състояние - по-малка. Досега не ми се беше случвало. Ако знаете какво става моля споделете защото идея си нямам трябва ли да бягам на лекар.

Коментари

1.   Споко, най-вероятно е подкожен косъм или гнойна пъпка, с времето ще ти мине, но ако е подкожен косъм и продължи пак да те боли, ще трябва с игличка да извадиш косъмчето. Като се бръснеш не удрай контра а по посока на косъма

2.   От автора:
Не е косъм, а нещо като бучка. Винаги се бръсна по посока на косъма и предполагам, че не съм се изразил точно. Малко над самия пенис близо до основата му ако не и в самата основа.

3.   Задължително иди на лекар. Не искам да те плаша, но иди.

4.   не искам да те плаша но брат ми имше нещо подобно ходха на лекар оказа е херния, отиди на лекар

5.   Лекар, добре. Но какъв? Уролог?

7.   Сподели с вашите, няма какво да те е срам. Просто те е грижа за здравето ти. Даже трябва да се гордеят, че забелязваш. Това, че е в срамната област не трябва да те притеснява. Всички си ги имаме тези неща. Ако те е срам от ваще кажи им: Имам някаква подутина в долната част на корема и не знам каква е. Не знам ваще дали са щирокоскроени :D. Но по дявалите става дума за здравето на сина им.

8.   Споделил съм :D

Автора

9.   Аз преди време имах и ми мина , наскоро пак ми излезна и ми излезна 1 ден след като се бръснах и мисля, че е от това .. Ако някой знае нещо повече , ще бъда благодарен ако сподели