Споделена история от Тинейджърски

Срам в училище
Малко ме е срам така че ще помоля без подигравки!
Значи момиче на 15 съм и в училище по време на час така се случи че имахме контролно и аз... аз без да искам се.. изпуснах (не се смейте) в часа и някои хора май ме разбраха и започнаха да да се обръщат назад и да ме гледат направо умрях от срам щото така няколко пъти ми стана в часа и сега ме е срам да се върна в у-ще какво ли ще мислят за мен. :/ Не съм ходила на училище два дена, казах на съученичка приятелка да каже че съм болна:( На момиче случвало ли се е и подигравали ли са много после? Как ще ида не искам да се връщам:(

Коментари

1.   Пръднала си не се коси на всеки се случва а и понякога момиче да пръдне е възбуждащо.

2.   Ще го приживееш, няма как, трябва да ходиш на училище. Сигурно не е приятно да ти се случи, но има мн хора, на които са им се случвали още по-неприятни неща. Една моя съученичка повърна в час, беше ужасно, както се досещаш. Момчетата постоянно се оригват, п*рдят и така.. След около седмица-две съучениците ти ще забравят за случката.

3.   Смях се, наистина! :D Те са забравили! Другото е- може да ти лепнат прякор " Пръднята" или " Пръц, пръц " или може щом нещо им замирише да подозират теб. Не се притеснявай, човешко е! ;)

4.   Как така ЦЕЛИ два дена няма да ходиш на училище, само заради една огромна глупост? Малииии

Ранджан

5.   И на мен ми се е случвало, няма от какво да се притесняваш, ако е отминало следващия път гледай да се прикриваш.
Аз дори в 7-ми клас питах учителките ми "Мога ли да излезна да изпусна газовете" :D

6.   Голяма работа! Човешко е! Не се притеснявай ни най-малко! А и е глупаво да изпускаш учебен материал, само заради това... Има подигравчии и може да ти подмятат някоя шега... но ти не им обръщай внимание!!

7.   авторката: Благодаря много за коментарите ви, не очаквах такива и надявам се така мислят така и в клас.. не са разбрали всички, но се притеснявам ако някой каже на другтите и... :( все пак ме е срам да се върна, и днеска не ходих:( може би в понеделник? Очаквам още коментари

8.   Да не ходиш на чулище защото си пръднала е повече за подиграване!

9.   Абе я стига глупости! Няма от какво да се притесняваш! Миналата година едно момче от нашия клас го изпитаха на дъската и с него се случи същото нещо, а беше на дъската! Така, че има и по-зле от теб.

И аз преди 1-2 седмици бях на един рожден ден където бяха повечето ми съученици и стана гаф с алкохола. Не бях яла, прекалих и.. сещай се.. скъсах се да повръщам. Имаше клипове, снимки и всичко това и още си ги има подигравките, но.. като ми се подиграват и аз се смея с тях, не им отдавам кой знае какво внимание! Всичко е наред, спокойно! :)

10.   от авторката: На мен ако ми се случи пред дъската сигурно ще сменя училището! Доста пъти имам чувството, че точно там щe... :( Отивам днес на училище, по късно ще пиша какво е станало! Пишете още коментари

12.   не се притеснявай просто не им обръщай внимание , ако продължават да ти се подиграват се премести в друго училище .

13.   Т`ва е нормална телесна реакция. На една приятелка й се случи същото в седми клас в час на класния. Споко, не е нещо фатално! Има момичета, които се ч*кат с момчетата от цялото даскало, ч*кат се учители и всички знаят, ама никой не сме е нищо да им каже. Защо ли? Защото те демонстрират с държанието си, че не им пука какво мислят другите за тях.
Ти знаеш ли защо си се издала? Защото си гледала виновно и си показала, че си ти. Дръж се нормално както всеки ден, ако някой ти каже нещо, просто се засмей и толкова, но в никакъв случай не показвай, че умираш от срам, заради нещо подобно. Ако примерно някое момче те закачи, кажи му, че вземаш пример от него, щото сутрин го чуваш чак от тях как първи или нещо такова. :Д А ако е някое момиче, кажи и, че е такъв въздух под налягане и е невъзможно на нея да не й се случи същото. Ако някой приятел се пошегува, не бива да ти пука.
Смело момиче! Страхът ти пречи да живееш, знам го от опит! Отиваш на даскало и толкова!

14.   Добрият човек не държи лошото в себе си! Горе главата и давай смело напред!

15.   Спокойно всички са го правили ;)
Помня преди като бех в 5 клас, таман би звънеца и аз едно зверско се изпърдях и после те ме разбраха ама какво стана нищо? :D
То от мен всичко се очакваше, но в крайна сметка ще ти кажа, че това е нищо..

16.   И какво от това , като си се изпуснала?? Човешко е!
Те пък все едно не са хора и не пърдат -.- !?
Ходи си на училище и да не ти пука.
Бъди картоф! хДД

17.   от авторката: Благодаря много на всички, наистина очаквах подигравки и най-вече в училище, но сега пък ми е странно обратното! В училище нищо не са казали по случката от тогава.. и се притеснявам дали знаят или нарочно си мълчат.. или нищо не са разбрали и съм си въобразила че са разбрали не знам:(

18.   Я се стягай.. няма да ходи на училище.. По-хубаво ли е да те хване някаква болест на дебелото черво? Спокойствие там и да не ти пука..

19.   На се изпуснеш не е нещо ненормално :д споко. И на мен ми се е случвало. И аз много се стестих, но в момента се смея, като луда на себе си! Не си слагай такива неща на сърцето!!!

20.   не бива да се косиш толкова развирам те и аз пръднах в час и беше унизително и ми се подиграваха но аз бях позитивна и се смеех на шегите им весело ми беше че съм пръднала в час на всеки му се случва

21.   Сега ще ти кажа какво да направиш:следващият път, когато пръднеш и те ти се подиграват, им кажи:"А искаш ли следващият път да бъде в твоята уста? ! " и ще видиш как ще се споглеждат като насрани пипета.

23.   LOL, какво толкова те е срам? Просто е трябвало да обвиниш човека до теб, че е пръднал. Аз един път пръднах много силно в час и само се обръщам и казвам - "Иуу, Преславе! " И така се отървах и него го бъзикаха. XD

24.   И братовчедка ми веднъж се изпусна пред момчето което харесвам и срам ме хвана чак! Не е фатално, но е смешно, мъничко.