Споделена история от Секс и интимност

Дали ще ми е за последен път да правя секс?
Здравейте приятели. От много години сме женени и нещата вървят горе долу добре със моята съпруга. Правим секс редовно при всеки удобен случай. Много пъти сме приказвали със жена ми че искам да пробвам и отзад, но все си намира някакво оправдание била уморена щяло да боли хайде сама да пробвам че да го разкарам и все отлага. Преди няколко вечери реших пак да я питам за отзад и за мое учудване взе че се реши и ми вика хайде давай, направо неможах да повярвам на това което ми каза тя. Всичко мина горе долу успешно-като за първи път. На сутринта докато си пиехме кафето тя ми каза че е решила вече да го правим, но само отзад имал съм много да наваксвам и за това повече няма дами дава отпред във близките една две години, направо останах като гръмнат чак неповярвах какво чувам да казва и затова попитах отново но отговорът беше същият. На следващата вечер решихме пак да пробваме, малко след като започнах със играта за да разкарам мястото отзад тя се обърна и ми каза че сам голям мазохист. След това което чух да казва всичко свърши със играта и им казах че повече няма да я закачам за тази тема, но тя продължи да настоява. Не знам какво да правя, за отзад повече няма да пробвам но вече и отпред не иска да ми дава. Благодаря ви предварително за съветите които ще дадети.

Коментари

1.   И двамата с жена ти сте на път да съсипете брака си - единият от гордост, другият от нежелание да се съобрази с желанията на парньора си. Говори с жена си и ? се извини, че си я принудил да прави нещо, което не иска. Подари ? хубав подарък и я поглези с вечери, кино, излизания... Погрижи се за жена си с две думи и създай атмосфера за секс. Ще ? мине, но ти трябва да направиш първата стъпка и да се извиниш.

2.   Жена ти през цялото време ти говори на пук, толкова ли си тъп, че не можеш да разбереш? Нарочно ти е дала отзад, направила го е против волята си, и се е уверила, че не и харесва, а ти пак настояваш. Я ми кажи, какво би направил, ако беше на нейно място. Представи си, че жена ти има фетиш да чука мъже отзад, и те умолява за това, ти как би реагирал? Може да не реагираш по същият начин както жена ти, но като жена мога да ти кажа, че тя през цялото време ти говори на пук, ядосана ти е. Спри порното пич... не всички жени обичат да ги ч*кат отзаде, дори и порно актрисите, на които им плащат за това. А ти кво даваш на жена си? Нищо, само егоистичността си. Прояви малко разбиране и не се дръж като бебе.

3.   Жена ти е гадна комплексарка... Тя вместо да те нарежда, че ти не се справяш да се погледне тя, че само сумти и чака да я клатят, а тя нищо не прави....

4.   До номер 2. Извинявам се но явно несте прочели добре това което сам написал че имам забрана за отпред и можем да правим секс само отзад. А колкото до другото със каквото мога и колкото мога сам я задоволил със каквото е поискала. А колкото до порното-негледам такова, и първо гледам за семейството ми да има всичко а за мене ако остане.

5.   Аз съм жена и само при мисълта, че някой може да иска да ми го слага отзад, ми става лошо. Толкова се отвращавам от това някой да си го бутне в задника ми! Вероятно и жена ти е така.

10.   Моята жена също предимно иска да правим анален. Не че не иска и от пред, но аналния и харесва повече. Даже си прави устата за двойно проникване с някой друг, но това няма да стане. Лошото на аналния секс е, че трябва да слагаш презерватив, за да не се заразиш с разни чревни бактерии.

12.   Приличате на двойка тийнейджъри, не на съпрузи :)
Според мен, трябва да поговорите спокойно изобщо за отношенията ви по принцип и чак после за секса.
Аналният секс е нещо прекрасно, когато жената е възбудена на макс и мъжът е внимателен и нежен. Възможно е да и хареса, а после дълго да не иска да го прави, след време пак да иска едва ли не само отзад. Казвам го от собствен опит. Мисля, че и двамата не сте искрени, когато си говорите. Какво значи "дава" и "не дава", вие да не сте деца?
На първо място, намери случай да и кажеш, че и благодариш, че ти е позволила отзад, че се радваш, че и харесва, попитай я с какво усещането е по-различно и кое точно и е харесало, просто и дай възможност да споделя какво чувства в секса. После ти и кажи кое ти харесва отзад и защо. Покажи и, че я обичаш, че я приемаш и въобще кажи и някоя друга мила дума, вместо да пишеш тук. Това са ваши отношения и вие си ги познавате най-добре. Просто трябва да бъдете искрени един с друг за тези неща, а то за много от нас си е трудно. Дайте си възможност!

13.   След като прочетох куп просташки коментари и обиди към автора и съпругата му, искам да кажа няколко неща. Най-напред, хора, които нямат дългогодишен брак /означава над 10 години/ изобщо да не се включват и да определят кой е комплексар и кой какво чувства в тази история. Аз ще споделя единствено личното си преживяване и се надявам, че така ще помогна малко. За първи път правих анален секс през втория си брак и то на осмата или деветата година от него. В момента съм 17 години вече щастливо омъжена за същия човек. За анален секс стана дума, когато спахме в началото, аз отказах, защото бях шокирана едва ли не. Тогава съм била на 26-28 години, нераждала. След няколко хубави години заедно, се случи така, че близо месец бяхме разделени и не бяхме правили секс. Когато той се прибра, детето беше у баба си и започнахме. Някъде по средата на любовната игра, той ме попита съвсем тихо дали искам да пробваме и аз, без много да му мисля /бях невероятно възбудена/, се съгласих. Няма такова преживяване! Никога не съм очаквала, че това може да ми хареса и искам да кажа тук, че без предварителна подготовка като клизма, всичко беше наред. Не говорихме за това веднага, но след няколко дни. В началото бях объркана, какво правя, редно ли е. Все пак ние сме от по-старото поколение, а и дългите години в брака.... Сякаш не знаех дали не искам да го правим само така, наистина има такъв момент, просто защото е колкото объркващо, толкова и хубаво. Предполагам, че нещо такова изживява съпругата ти и според мен трябва просто да бъдеш мил с нея и да поговорите. Не смятам, че това е край на секса между вас, смятам, че е начало на различни отношения в секса и то, по-хубави дори. Просто всяко начало е трудно, трябват усилия, разговори.
Понякога и хубавото преживяване носи доста стрес, да го приемеш, да го осъзнаеш, да го разбереш. Аналния секс е вече в нашето "меню" и се радвам, че го открих с любим човек. Всеки, който се възмущава и гнуси, просто няма този късмет и го съжалявам, просто пропуска нещо вълшебно.

14.   Просто жената манипулира. Трябваше да й кажеш ОК, наистина имам да наваксвам и карай само отзад. И след 2 месеца пиши пак.

15.   Е, авторе, кажи какво стана, де? Оправихте ли се с жена ти или още отношенията ви са обтегнати?

18.   Стара е темата, но искам да ви кажа, че моята жена имаше период, между 33 г. и 36 г., когато беше пощуряла за анален секс. Преди това сме го правили, но рядко. За това я питах какво става. А тя ми отговори, че не знае. Думите и бяха: ако искаш вярвай, дупето ме сърби за секс. Не знам защо, не ме питай. И след този период продължихме да го правим, но не толкова често. Изглежда е истина, че жените изпадат в такъв период.

19.   Никога не съм проявявал желание да го вкарвам в ануса на жена си, при наличие на такава хубава путчица, просто не е необходимо да го навирам там където не трябва.