Споделена история от Секс и интимност

Сутрешен секс?
Моята история е следната... живеем заедно и всичко е ОК. Това което ме кара да пиша тук е че приятелката ми отказва да правим секс сутрин. Казава ми че не и харесва и толкова, а мен понякога много ми се иска. Как е при вас останалите, сигурен съм, че има и други двойки като нас...
Ще ми е интересно да споделите преживявания или някой полезен съвет.

Коментари

1.   Ами нормално е. Либидото на жената е най-силно вечер, а това на мъжа - сутрин. Сутрин мъжете имат най-високи нива на хормона „тестостерон“. И при мен е така, честно казано. Затова гледам вечер да съблазня мъжа си, тогава сутрин е по-спокоен. Ако забележа, че желанието му сутрин е голямо пак правим секс, но за мен лично не е толкова хубаво. Съветът ми е да навиваш часовника половин час по-рано и да подготвяш партньорката си за секс или просто го прави вечер. Ако и тогава ти отказва - определено имаш проблем!

2.   Не знам.. Аз предпочитам секс сутрин от колкото вечер..
Нели

3.   Който мрази да прави секс сутрин - определено не си е доспал! Някои хора се чустват зомбирани даже час-два след ставане. Значи режимът на лягане не ви е правилен, а и имай едно на ум, че жените имат нужда от повече сън.
Ако искаш да знаеш как се чувства приятелката ти сутрин, докато й го буташ - представи си, че на теб някой ти бута отзад, но посреднощ, малко след като си потънал в дълбок сън.

4.   Добре де, трудно ли ще ти е да кажеш искам секс.
Предразположи я с нещо любимо, което правите в секса, бъди находчив, нежен и най-вече търпелив / понякога за жената е много трудно да се разсъни с такава нагласа /. Като цяло кой не обича да прави секс, пък и сутрин. Ние, хората на 21-ви век, сме доста сексуални същества и правим постоянно секс, освен това сексуалния ни нагон все повече надделява. С една дума, стига да не прозвуча грубо, на всеки му се иска. Независимо от обстоятелствата.

5.   какви тестостерони местостеронибкакви 6 лева?? аз съм жена и обожавам сутрешния секс, целият ми ден върви свежарско после :)

6.   Аз съм момиче на 16 и постоянно ми се прави секс, а приятелят ми сутрин го мързи и гледа само как са стане и да пие кафе...

7.   Може да се притеснява, че има лош дъх, че изглежда грозна сутрин или нещо подобно. Нормално за младите момичета. Едва ли ще ти сподели подобно нещо и едва ли ще ти даде смислено обяснение. По-зрелите жени над 35 вече са развити за сутрешен секс и познават това удоволствие много добре. По принцип за мъжете сутрешната ерекция е правило, но не при всички жени е така. Опитай се да я възбуждаш бавно и нежно, без приказки, обърни я с гръб към теб и бавно се опитай да преминеш към секс. Лично за мен сексът сутрин е най-доброто събуждане, но както казах не всички жени са еднакви. ж, 33

8.   Сутрин, само събота или неделя. Ако жената(която е преспала с мен) ме събуди с кафе и свирка, може да я огрее. Иначе да съм наработа и да се събуждам един час порано и после да съм като умрял на работа, няма как да стане, ако ще и мис сексапил и красота да е до мен.

9.   Обожавам да ме чукат сутрин. Цял ден ми е разтворена и влажна. Не пропускам случай да отида до тоалетната в службата и да си я потъркам.

10.   Просто не й харесва... Има жени на които ми харесва, но не могат да са на разположение всеки път, когато ви се прави секс... Все едно приятелката ти да иска да правите секс всяка вечер, но ти да си ужасно уморен или да ти се спи...

11.   Аз обичам да го правя с приятеля си или сутрин или вечер.
т. е. ако днес сутринта ме закачи- вечерта да не ме търси, а чак другата вечер или сутринта.

Сутрин ми харесва, но ако ме разсъни, защото иначе не ми се занимава.
Или като си заспя вечер, и тъкмо се онеса и той ме закачи - няма шанс просто.
Ако ме разсъни - няма заспиване.
Затова първо се къпем, правим го, къпем се и аз си заспивам, а той си гледа телевизия и като му се доспи идва при мене и ме гушка.

Сутрин малко се заиграем, но не много, за да не закъснеем за работа.
Колкото да ни стане хубаво и на двамата :-)

13.   Много е зареждащо. Сутрин човек е по-чувствителен и усещането е много силно. Също така има повече енергия, а не като след поредния скапан и дълъг ден на работа..

14.   Не знам защо така момичето ти не харесва сутрешния секс, но за мен той е невероятен! Като че ли започнах да го предпочитам пред вечерния. А пък и на моя човек така си му харесва повече, понеже е отпочинал и зареден с нови сили. Може на приятелката ти да не й е комфортно, заради миризмата на устната кухина сутрин - доста е смущаващо. Аз лично се събуждам винаги преди него, отивам да си оправя сутрешния тоалет, връщам се в леглото и, обичам да го събуждам с орална любов, та... Правим каквото правим, следва дълго гушкане и всички са доволни и щастливи. :)