Споделена история от Секс и интимност

Презервативи
Здравейте на всички. Аз съм на мнение че най- сигурни са презервативите, не казвам че съм против хапчетата, но помислете те не могат да ни предпазят от болести. :) Последния път когато бях с приятеля ми се скъса презерватива. Не ни се случва за първи път и преди 2 месеца се случи. Пошегувах се с него, че следващия път вместо един ще сложим 2 наведнъж. Не ми се разсърди в край на сметка сме заедно от около 6 месеца, а се познаваме от година.
Първо да попитам имате ли предпочитания от презервативите? (ясно ми е че мъжете предпочитат без тях, но все пак :)) Случвало ли ви се е да се скъса? И според вас защо се късат?
Благодаря много на всички които дадат мнение.

Коментари

1.   Статистически погледнато противозачатачните са най-сигурният метод. Аз също съм на презервативи иначе - ползваме Дюрекс и не се късат често. Случва ми се веднъж годишно, а практически всеки ден употребяваме поне по 1 бр. Ако се скъса кондомът задължително взимам Ескапел. Съвет - сменете марката, внимавайте с ноктите и ползвайте лубрикант, ако не си достатачно влажна, защото май това е причина номер 1, за да се скъса кондомът

2.   В никакъв случай не слагайте 2 презерватива на веднъж ще се скъсат пак и тогава ще му мислите!

3.   Дюрекс, иначе напоследък много ни разочароват. Ултра тин се скъса... другите са му малки, тези са по разтегливи затова ползваме тях...

4.   Толкова ли не сте се замисляли, че се късат, защото не ги слагате правилно?

5.   SPORTEX EXTRA с 1 ябълка е.
2 години се търтехме с мойта и нямат късане, даже с нокти съм ги драл, но откакто пие противозачатъчни непомня как се слагат вече :D

6.   за да не правя нова тема.. случвало ли ви се е в бързината да тръгнете да слагате презерватива на обратно..?

7.   Аз ползвам SPORTEX и съм доволен.

8.   Номер 6 гаджето ми веднъж го направи беше забавно. А да ви питам някой да зае дали от противозачатачни може нещо да ми стане да речем да нямам деца. Че с тия презерватиеи вече... и на нас ни се касат някой път.