Споделена история от Секс и интимност

Да споделим изпуснатите моменти, за които съжаляваме
Споделете за интимни възможности, които сте пропуснали и съжалявате за това.
Започвам с моята.
Бях в казармата и влязох в болница за дребен здравословен проблем. Там имаше една медицинска сестра, около 35г., много привлекателна. Не беше красавица някоя, но имаше сексуално излъчване. Беше лятото на 94-та, футболното лято и имаше мачове през нощта. ТВ имаше в антрето на етажа и там гледахме. Тя знаеше, че съм фен и една вечер, когато имаше мач БГ-Аржентина, тя ме покани да го гледам в стаята и. Не си спомням часа, но когато дойде време за мача аз почуках на вратата, никой не отговори, но аз все пак влязох. Телевизора работеше, а тя беше заспала на дивана в много секси поза. В този момент не ми достигна смелост да се доближа и да направя нещо.
Просто се заковах за 4-5сек, обърнах се и излязох.
Сигурен съм, че ме харесваше и щеше да се получи, ако бях предприел нещо, но тогава си бях такъв и не посмях.

Коко

Коментари

1.   За един мъж може да има такива отделни моменти, но за една жена такива моменти граничат дори със сексуаното натрапничество. Не съжалявам за нито едно „изпуснато“ сексуално преживяване, защото ако не „изпусках“ до сега да съм станала проститутката на квартала. В ежедневието на всяка що-годе прилична жена поне 2-3 пъти на ден има неприлични предложения. За съжаление с възрастта дори става по-лошо, защото мъжете около порастват и стават по смели. До една истина съм стигнала в живота - жената постига хубав и разкрепостен секс, задоволителен за нея секс само с постоянен партньор. И действително - какво можеш да правиш с някоя случайна жена или мъж? Едно бързо търкаляне в сеното и до там. Нито можеш да експериментираш, нито да изпълниш сексуалните си фантазии с такъв. С две думи - не съжалявам за нито един такъв „изпуснат“ момент.

2.   Ами имал съм два три такива момента.

Първият, за който се сещам, беше през първи курс в университета. Бях заспал в стаята на общежитието и по едно време влизат единия ми съквартирант, негов приятел и едно непознато момиче. Докато се разсъня малко онази беше седнала до мен и ми се усмихваше. Започна с разни чупки така че да видя кръста й разголен. После те отидоха в друга стая, а малко след това мацката дойде да ме извика при тях. Говорихме си малко и тя се приближи до мен и ме целуна. Направо бях в шок. Казах й, че ще дойда, но толкова се бях притеснил, че излязох някъде и се прибрах късно. Абе смотаняк от класа, да беше сега се сещам к`во трябваше да направя ама...

Работех в една фирма и с една колежка си имахме закачка от доста време, но нещата не излизаха извън офиса. Веднъж просто пак я бъзиках и я хванах леко за косата. Тя ме попита на два пъти какво искам от нея. Мисля, че ми даваше знак, че иска да довършим играта най-накрая, но аз бях свикнал все на откази и когато поддаде се панирах доста и, разбира се, не стана нищо.

Има и още, но не ми се припомня всичко. Момента е минал и най-доброто ще е да не пропуснем от съжаление следващите, който идват.

3.   Мнооого са... Съжалявам за тях защото не се знае какво съм изтървал, но като имам 2-3 бройки, които си връткам периодично, не ми се занимава да хабя сили и енергия с нови попълнения. После съжалявам, че съм изтървал някои от тях, ама...

4.   Интересна тема. В далечната 1993г се запознах с много красиво момче, което работеше на щанд в подлеза на Централна гара. Прекарвахме часове в разговори. Един ден имах сериозен семеен проблем и плачех на неговото рамо. Предложи ми да изкарам вечерта у тях. Знаех какво ще се случи, дори го исках. Не отидох, не знам защо. Само на 18години явно не съм била готова само за една нощ... А сега съжалявам, защото можеше да се получи нещо хубаво...

6.   С прителя ми от детство. Сега сме на по 28г, виждаме се рядко на кафе. Но, си личи че се харесваме и не само сексуално. Но, просто сме изпуснали влака, сега всеки от нас има връзка и просто...няма как да стане. Към днешна дата избягваме срещите. Просто...Както казва О.Бендер " Заседанието продължава"

7.   Тука едни си пишат за секс, други за чисто е... не, трети-направо за любов! Подкрепям отговора на № 1!

8.   Тези моменти май важат само за хора, които нямат постояkek секс и търсят някакви моменти. Не напразно повечето тук пишат за младостта си. В момента в който имам постоянен партньор, секс не ми липсва и не разчитам на някакви си моменти, за да получа секс/от някой друг/Аз никога не му отказвам, той никога не ми отказва, поне засега и съм щастлива от този факт, пожелавам ви го. Не мога да съжалявам за някой, който ми е намигнал, защото ако не съм влюбена в него, може да се окаже, че сексът е пълна нула, както много пъти в живота се случва. Разсъждавам така, защото съм жена. Мъжът си е възбуден нон-стоп :) и всяко място, където може да го мушне е добре дошло, ако пък е и някоя с късата пола, още по-добре, без значение умна ли е проста ли е, руса ли е, черна ли е. С възрастта повечето мъже уж улягали, но от мен да знаете, само УЖ :DDDDD

9.   При мен не знам дали точно е пропуснато, защото секс все пак имаше веднъж. Ама беше най-уникалния в живота ми и към днешна дата супер много ме е яд, че от срам ли и аз не знам от какво се покрих като мишка и не му вдигах като ми звънеше или ми пишеше след това. Срам ме беше, защото до преди това бяхме нещо като приятели и си мислех, че с тоя секс оплескахме нещата, а сега като се замисля аз доста го харесвах момчето, знам, че и той мен и можеше да продължим, поне със секса :D И сега такова едно ме човърка отвътре, ама няма какво да се направи - и двамата имаме хора до себе си от доста време и пътищата ни вече не се засичат, не се виждаме... остава ми да се надявам на нещо в следващия ни живот :D Tа за това съм на мнение, че понякога трябва да се отдаваш на момента, без много много да му мислиш. Е, трябва и да си разумен, да, но ако си пък чак прекалено разумен и прекалено много мислиш над нещата се получава това... дори след години да се питаш ''Какво ли щеше да стане, ако...? ''.

10.   Откакто разбрах, че жена ми най-безскрупулно ми слага рогата, само за пропуснати моменти се сещам. Малииии, да знаех, че така ще стане, нямаше да пропускам шанс. Ама пусто... Сещам се за един случай - още бях млад, имаше една клиентка - милфка на около 40-43, с големи гърди, перверзен поглед - първо ме гласеше за дъщеря си, после направи си ми каза: Ама ти си направи за мене бе! Искаш ли леля да те покаже някои неща в секса? Аз будалата какво? ! Викам - ама аз съм голям почитател на аналния секс! Демек - отворко, опитвам се да хитроумнича! Лелята се наведе и ми пошушна - В дупето обичам да имам големи неща, знаеш ли какво е фистинг? Направо щях да падна, краката ми се подкосиха! Малииии, положението стана страшно - ами сега, спекох се! Викам - с удоволствие, но сега имам сериозна приятелка, на която държа и не искам да развалям нещата! Егати глупака съм бил. Същата тази 'приятелка' сега ми е жена и ме кичи с рога. Преди 2 г. се сещам пак една клиентка - собственичка на счетоводна катнора - перфектно тяло, стегнато, големи гърди, цапната в устата - ми се обажда след 5, 30 ч. - лятото беше следобед да съм отидел да и погледна компютъра - отивам, тя ми предлага питие, аз... отказвам? ! С колата съм викам? !? !! Тъпак! Клякам да видя компютъра - оная седнала на стола до мен и разтворила едни голи, релефни крака с къса пола - още малко и щеше да си навре главата ми в шундата си. Паникьосах се и се излизах. В същото време баджанака безмилостно е праскал жена ми анално. Аз - играя го верен, отговорен, честен! Егати кухата лейка където съм!

11.   Имах сериозна приятелка и бях на една дискотека без нея. Имаше една палава мадама и с поетия алкохол ми се замъгли съзнанието и я "понастъпих". Резултата беше една страхотна свирка в храстите около дискотеката. След 2-3 дни ми звъни по телефона и ме кани в тях. Аз вече трезвен и викам, че си имам сериозна приятелка и държа на нея и не мога. Тя ми казва, че техните са на работа и няма никой в тях, а е с една нейна приятелка и ме чакат. И това не ме склони... И после и аз, като номер 10 разбрах за похожденията на "сериозната" приятелка и сега ме е яд, че не отидох при мацките...

12.   Аз много не съжалявам вече. В далечните 1982-84 години имах много красиви съученички но аз все с каките и учителките правех секс а на тях не им обръщах внимание. Нямаха опит. Сега са още по-красиви и с опит))). Само още една ми се дърпа но скоро и тя ще се предаде. Всички сме семейни но си правим секс за удоволствие и разнообразие. Такъв е живота))). Не съжалявам за предишни пропуски. Сега след натрупан опит, секса е върховен!!!
М 46г.