Споделена история от Секс и интимност

Какво се случва с мен?
Здравейте! Пиша ви тук с надеждата да намеря съвет или някой с подобен проблем. Аз съм на 19 години, от 4 години насам водя полов живот, партьорите, които съм имала до сега са 3-ма(ако това има някакво значение). Всичко до сега изглежда нормално, НО ето, че не е - при всеки полов акт или изпитвам болка, или празно, убито чувство. Странното, което е, че при френска любов, галене с пръсти, та дори и когато маструрбирам изпитвам оргазъм, но по време на секса не мога, и не мога. Моля ви не искам да чувам неща от сорта "Лесбийка си, приеми го" - НЕ съм, харесвам мъжете, свършвала съм, но това е проблемът, не по време на секс, а по време на другите "игрички". Страхувам се, че никога няма да изпитам насладата от секса, някой казват, че момчетата, с които съм била имат вина, но аз не смятам така. Мисля, че проблемът е в мен, и това е очевидно. Не знам към кого да се обърна и затова го споделям с вас, драги хора. Искам да ми отговорите, какво смятате, но без обиди. Убедена съм, че има и други момичета, с подобен проблем. Благодаря ви за вниманието, очаквам вашите коментари.

Коментари

1.   Мило момиче - нито имаш проблем, нито си лесбийка (ако не харесваш други жени). Това, което ти се случва е напълно нормално - при повечето жени е така. Аз лично по време на секс изпитах първия си оргазъм на 26 г. Не се концентрирай върху оргазмите, а върху чувствата, интимността с партньора и всичко ще е наред. Сексът не е Олимпияда! Продължавай с мастурбацията и покажи на партньорите си как да те стимулират. Имай търпение. Женската сексуалност има нужда от време да разцъфне. Моят съвет е да не сменяш толкова често партньорите в търсене на разни оргазми, а търси своята половинка. Само с постоянен, дори дългогодишен партньор ще можеш да изследваш сексуалността си и да достигнеш нови върхове, оргазми и каквото там ти харесва. Честата смяна на партньора е глупава, защото пак се почва от началото. Нито мъжете са ти виновни, нито ти си виновна - вина просто няма. Наслади се на секса и на интмността, другото няма значение. Не си поставяй сама окови, условия, а се съсредоточи върху усещанията по време на секс с любимия ти мъж или по време на мастурбация. Важното е да ти доставя удоволствие - другото не е важно. Дори оргазмите не са важни, когато ти е хубаво! Запомни от мен - най-сигурният начин за една жена да не достигне оргазъм е да мисли за него. Когато се отпуснеш, той ще си дойде от само себе си - не е задължително да е по време на секс, дори не е задължително да има оргазъм всеки път, за да изпита жената удоволствие от секса.

2.   Олимпиада

3.   НАПРОТИВ, никак не ми изглежда НОРМАЛНО да правиш секс на 15 и на 19 да имаш вече 3ма партньори,

до 25 години ще се разшириш, все едно си раждала, а когато родиш ще се състариш двойно. А секс никога няма да научиш какво е, защото го правиш "на инат", а не защото ти се прави, смяташ, че си "голямата работа" с разтворени крака, но не си. Една девственица на 19 ще те "бие", защото когато го направи за първи път ще е влюбена и възбудена и някой ден ще започне да получава оргазми, за разлика от теб. Съжалявам, че истината понякога горчи, спомни си за моите думи след 15 години!

4.   За първи път чувам 19годишна девойка да търси оргазъм. Не знаеш ли, че това става на по-късна възраст /има си обяснение за това / и задължително с чувства към пъртньора. Та ти си още дете, какъв оргазъм :DDDDDDDD

5.   Така, пропусни си през ушите предишните коментара, особено този на номер 3, защото е писан от супер комплексиран човек.
Аз получих първият си оргазъм по време на секс, когато бях на 16. Важното е ти да напаснеш тялото си така с другия, че да ти стане много готино. Ако очакваш, че само той с неговите движения ще те свърши, значи се заблуждаваш. Ти ще усетиш как да се движиш заедно с него, а междувременно можеш да пробваш да си повтаряш колко е готин, сладък и още малко ти остава. Всичко е в правилното движение от твоя страна, нагласяне и мислите ти в момента. Успех :)

6.   ОТ АВТОРКАТА: Благодаря за казаното от номер 1 и номер 5, доста добре ми повлияха думите ви. Що се отнася до това, че се правя на уж голямата работа и си разтварям краката - НЕ е така, тези 3 момчета, с които съм била са били сериозно мой гаджета, ходила съм с всеки не по-малко от година, но това няма никакво значение, искам да се знае, че дори не съм правила секс за ей така...

7.   Това е напълно нормално искам да ти кажа, просто прочети някъде в интернет как да стимулираш партньора си и не само.. това зависи до някъде и от тебе. Нямаш никакъв проблем, не се безпокой, всичко е нормално просто му дай малко време :)

8.   Евала на #5! Е.

9.   Колкото по-рано започнеш да правиш секс, толкова по малко ще е удоволствието като пораснеш!