Споделена история от Секс и интимност

Как да се отърся от задръжките в секса?
Как да се отърся от задръжките в секса? От скоро водя полов живот, на 17 съм, приятелят ми иска и аз да си "искам", но ми е неудобно.. Иска аз да започна да го докосвам, за да му покажа, че го желая, но нещо все ме спира.. Как да постъпя? Ще се радвам на бързи и адекватни отговори, благодаря предварително!

Коментари

1.   Няма какво да те спира. Щом ти го е казал, значи със сигурност ще му хареса. Бъди малко по-уверена. Веднъж престрашиш ли се, после няма да ти е кой знае какво усилие, просто премини първия път. А и щом вече сте правили секс, не разбирам от какво се притесняваш. Може да не ти идва от вътре.

2.   Какво да ти кажа миличка, и аз от части съм така, но това е и до мъжа. С бившия ми приятел нямах задръжки, можех да си искам, да го докосвам, да си играем и т. н, докато със сегашния ми съм много скована и притеснена. От една страна той трябва да те предразположи, а ако го прави дявай смело на пред бъди мръсница и нямай задръжки.

3.   изгледай няколко порно филма и си отбелязвай кое можеш, кое не би направила и кое как би направила, след това всичко което не би направила го прехвърли в графата бих го направила и то по-добре от нея. От там нататък всичко е тренировка и само наблюдения докато се осъвършенстваш ;) Не забравяй, че мъжете са различни и всичко идва от дребните детайли.

4.   Няколко грама алкохол преди секс и ще видиш, че можеш всичко ;))

by. J

5.   От кое ти е неудобно? Сигурна ли си, че си достатъчно 'узряла' за секс? Защото АКО си, не би ти било неудобно... не би имала задръжки... секса е нещо нормално и ХУБАВО нещо. Искай си без да се притесняваш, ч*кай се докато си млада... не че като остарееш няма да можеш, просто, наслаждавай се живота, на младото ти тяло :).

6.   и аз съм на 17 и съм точно като теб, всичко идва с практиката, колкото повече секс правиш, толкова по освободена ще ставаш.

ева

8.   Аз съм мъж и имам подобен проблем. Имал съм бивши половинки с който сме правили всякакви секс игри. Сегашната ми връска е доста орязана от нейна страна. дори не желае да облече по секси облекло та камоли един стриптиз да ми направи дори и в домашни условия. Френските ласки са и голямо табу а еротиката е нещо за което си мечтая. Една жена винаги може да постигне това, тоест да предизвиква мъжа. Едно разголване или секси прашки преди да си легне вечер който демонстративно да се покаже пред мъжките очи са достатъчно по някога. Възбуждал съм се дори и от една къса пола на бившите ми гаджета. Тека че вземи нещата в свойте нозе или между тях. Освободи се от задръжките и ако искаш да го задържиш и го обичаш просто свали от сбеси задръжки икаквото ти пречи и го направи по твойте желания, след което и той щте те изненада... дано е приатно.