Влюбен съм в по възрастна жена
Знам че е тъпо но съм влюбен в жена която е на 44 години, аз съм на 21. Освен това тя е омъжена. Запознахме се в един сайт, съпруга и пътува често и тя ме покани още същата вечер да ида пред техния блок, с колата. Първите няколко пъти, само свирки ми правеше в колата ми вечер, след това веднъж ме качи у тях, беше сама и правихме секс, от тогава вече около 3 месеца, поне 2 пъти седмично го правим, луд съм понея което не е нормално, защото е много по голяма от мен, пък и виждам че момичетата с който съм спал са много по хубави, нейните цици са вече поувиснали, има и малко коремче, но незнам защо искам само нея. Може би защото прави неща които другите не правят, не ми отказва нищо, отзад, гълта, на лицето и свършвам, дори съм пикал върху нея, знам че е просто една дърта курва но постояно я искам, кажете как да се излекувам от това чувство.

Коментари

1.   :)
На първо време си дай отговор на въпроса кое е "любов" и кое - физическо привличане, за секс... Реално, тази жена може да ти бъде майка...? ! Можеш ли да си представиш майка си... да "прави неща които другите не правят, не ми отказва нищо, отзад, гълта, на лицето и свършвам, дори съм пикал върху нея, знам че е просто една дърта курва но постояно я искам, "...
не те критикувам... нито пък нея... и двамата имате някакви...
:) физически потребности... за момента...
ж50

2.   Ти не си влюбен. Това е някакъв фетиш. Аз съм авторка на историята "Влюбих се в мой студент". И ние сме с голяма разлика, но нашата любов е истинска и красива, няма никакви подобни извращения. Освен това чувствата, които ни съврзват са над всякакъв секс и плътски удоволствия, макар че и това го има, то е неизбежно. Не знам какво те привлича в тази жена, но определено не е любов, защото иначе нямаше да говориш така за нея - за циците й и коремчето. Ти просто нямаше да ги забелязваш тези неща. Щеше да ти се струва, че е красива. Не се притеснявай, според мен след едно известно време ще ти мине, като си начешете крастата и двамата.

3.   Брат, ти сериозно ли? ! o. O По-добре си харесай някое момиче на твоята възраст, около нея. Недей сега да се хващаш с стари чанти... Има време, ще станеш и ти на толкова, остави ги. Те не са чак толкова добре изглеждащи в сравнение с тези на 20..

4.   Който се позамисли, ще разбере, че това е измислица.

5.   "просто една дърта курва" - много си прост, честно! Дано и тя да говори за теб зад гърба ти така - "оня изчекнатия пишлигар с обратната захапка"!

6.   Човече, ти си болен! Я се осъзнай!!

7.   Като за начало намали порното

8.   Ха-ха, по -добре ще звучи някоя 57 годишна ахахаха:), щото на 44 виж кви манекенки и актриси има:Д, нема нищо висящо брат

9.   Въй наистина мъжете са полудели, ако хвана мъжът ми в изневяра край!!!

10.   Мога да се хвана на Бас, че когато автора е писал историята, е нямало и два месеца от тяхната връзка. Ако историята е истина - което според мен няма значение.
Не мога да кажа, дали това му е първата жена в живота с която му е пуснала.
Авторът вече няма нужда от съвет. Но аз ще кажа на тези които се интересуват. Не го мисли много - до 2 - 3 месеца всичко ще е приключило.

11.   Тя ти харсва защото е опитна и ти позволява да правиш какво ти е кеф с нея. И на мен да ми падне една такава и аз няма да я пропусна.