Споделена история от Секс и интимност

Не знам да ли е нормално и безопастно...
Намерих каде да споделя за едно нещто дето ме термози от няколко месеца.
Преди няколко месеца от моята квартира видях следното..
Мъж на видима възраст около тридесет години който мастурбираше в съседната коперация която е още в строеж. От моята тераса и стая се вижда едно помещение дето е скрито от почти всички страни. Първият път като го видях как мастурбираше си помислих че е случайно и мислех че го прави без да знае че някой го е видял. След няколко дни пак го видях как правеше това но ми стана интересно като загледах какво точно върши. Докато го правеше гледаше към моята тераса и прозорец, което ме наведе на мисалта че го прави умишлено за да го забележа. След това редовно ме дебнеше когато съм във вкъщи. Последният път беше преди месец и въпросният маняк пак бе лъснал полу гол с еректирало мъжество което бесрамно показваше и мастурбира поне десетина минути след което свърши. Бях на терасата първоначално и простирах дрехи. Като го видях веднага се прибрах за да не го предизвиквам повече но явно това го възбужда и през щторите го видях как остана показвайки как се самозадоволява гледайки към моята тераса още. Въпросат ми е дали са опасни текива мъже и биха ме нападнали. Оплаках се в полицията но ми казаха само че ще го имат напредвид и толкова.

Коментари

2.   Не мисля, че е опасен, просто това го възбужда. Потърси малко в гугъл информация за възбуда от това да те гледат или да те спипат, докато мастурбираш. Има доста такива хора, този пич просто не е помислил, че може да заприлича на болен в даден момент. Вероятно от такива фетиши се е започнало с мастурбиране на публично място... секс на публично място.

4.   Недей да зяпаш през терасата, ами ходи на училище и се образовай малко. Правопис, пунктуация... И не се притеснявай, с неграмотността си ще уплашиш всеки ;)

5.   Аз като бях на 13 имаше един дъртак дето лъскаше на терасата в отсрещния блок. Тея хора не са нормални, честно. По добре не се показвай повече, да не вземе да си помисли, че го кефиш и да те посети. :D

6.   Номрер 4, много са ми досадни такива тако тебе, дето друго не заят освен да поправят правописните грешки. Защо изобщо одобрявате подобни коментари????
От номер 5.

7.   Благодаря ти номер 5 и 6. Поне има и текива дето могат да те разберат.
И това е споделяне за което бихте се притеснили ако ви се случи а не да гледате павописи и тн..

8.   Въпроса с правописа едва ли ще се оправи, защото най-вероятно не си ученичка и живееш сама. А това може да бъде опасно. Ако имаш съквартиранти или хазяи, сподели с тях. Не е изключено да те проследи, щом наблюдава кога си в къщи. В краен случаи смени квартирата. Всички много добре знаем, че полицията нищо няма да направи, дори да те убият.

9.   Ако питаш мен, за своя безопасност и спокойствие си вземи електрошок. Има едни нови машинки, които приличат на телефон. Не знам дали този е опасен (може да си пада по теб, но странен начин да ти го покаже... ), но никога не се знае какво ще му щукне...
Белатрикс
П. С. правописа и пунктуацията помагат за по-лесно четене!

12.   Не мисля че е опасен и на мен ми се случи същото преди няколко седмици. Един подобен маняк седеше на едно безлюдно място кадето ходя към работата сутрин. Беше си извадил члена и мастурбираше докато ме зяпаше да ли го гледам. Според мен ако неим обърнеш никакво внимание не ги предизвикваш с поглеждане няма да те нападне. Но все пак си е страшно бих казала да видиш текъв извратеняк и се пази че ги има всякакви. Че не са вред неса но има и съвсем нормални. Ако е луд да простимо е но оня дето го видях не ми приличаше на психар а на идиот който дори хитро си бе скрил лицето с маска за да не го запомня. То ва си е за мен нормален самоче си пада по текъв вид задоволяване.

13.   А ти защо го гледаш през щорите? Май ти е интересно и вазбуждащо!!! Погали се и ти гледайки го през щорите))) Тези не са опасни. Не се притеснявай!!!

15.   Намери две три момчета да отидат при него и го уплашат; не става въпрос за насилие, а преди всичко за предизвикване на шум. Така ще му развалят кефа, няма да може да се самозадоволява спокойно и ще престане.

16.   Класически ексибиционист. Такива не са способни на нормален полов акт, не им става като са с жена, а се самовъзбуждат като бият чекии голи пред случайна жена и уплахата на жената ги възбужда още повече. Сега се сещам за една стара френска карикатура от 19 в. Един ексибиционист разтворил плаща си, отдолу е гол и бие чекия пред една зряла дама, която го гледа и му казва съвсем спокойно
- Но мосю, толкова е студено, ще настинете!