Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми много иска да правим "сандвич" с мъж...
здравейте,
незнам дали ако не бях прочела някои от темите тук щях да се навия да пиша, но виждам, че форума нарича нещата с истинските им имена и това много ме радва :)

Имам казус, който мисля отчасти се изяснява от заглавието на темата. Моят приятел ( скогото сме заедно от около година и половина) ужасно много иска да правим 3ка с друг мъж, така наречения "сандвич". Няма да навлизам в подробности за това колко дълго сме говорили по темата с него, за това колко неща съм изчела и затова как се лутам между "за" и "против". Проблема е, че не мога да се реша (а в същото време ми е интересно), с времето на моменти отшумява темата м/у нас, но после откривам, че той не само, че мисли за това ами и си е направил профил в сайт за секс запознанства (bg-sex или нещо подобно беше) и издирва предимно мъже (като обяснява, че е обвързан, хетеро и мисли за 3ка с приятелката си). Къде от яд, къде от страх (че ще ми изневери в един момент), къде от слабост - му показах, че не съм ок с този сайт, говорихме (в общи линиии отношенията ни са доста обтегнати към момента).

Бих искала да попитам предимно жени (разбира се и мъжко мнение е добре дошло :) ), които са го правили или го практикуват с половинките си - как е, как се преборвате със себе си някой непознат или такъв към който нямате влечение, да ви докосва; изобщо как виждате нещата?

Много ви благодаря предварително за помоща
Поздрави
С., 30г.

Коментари

51-71 от 71

58.   От (22/43/53) -
Човек мисля, че темата не е това, за което говориш ти. Мисля, че си търсиш само поле на изява. Според мен много неща не са ти верни, но не мисля, че тук е мястото да го коментирам. Ако можеше лично да ти кажа някой неща, щях да ти ги кажа. Само ще кажа, че тези твой источници както ти ги казваш Корана, Старият завет, Новият завет, Будизма, Багават Гита, Шримад Багаватам и др. -Аз ще ти кажа например, че много от тези неща са създадени по политически цели и ти едва ли можеш да го оспориш това.

59.   Номер 57: Да ви кажа не си и направих труда до погледна нечия спекулация за дефиниция "наука".

ДТ: И съвсем логично, не очакваш някой да си прави труда да приема сериозно твоите спекулации по въпроса, да?

Номер 57: Аз знам, а не предполагам.

ДТ: Стена. Знаеш ли, какво е имал предвид Сократ, казвайки, че знае, че нищо не знае?

Номер 57: Например, открито е наличие на гравитация и това е една констатация. Но от къде идва тази енергия, кой е източника - не се знае.

ДТ: Не се знае, единствено от профаните, които са пропуснали уроците по география и физика в малките класове.

Номер 57: Наука означава знание за източника и причината на нещата.

ДТ: Не. Или ако погледнеш собственото си писание, дефиницията ти за наука е изсмукано "от умствената спекулация с твърдението и надеждата тя да стане общовалидна".

Номер 57: За авторитетна духовна книга се приема тази, която съдържа общовалидни, вечни принципи за всички хора

ДТ: Няма такава книга. По простата причина, че общовалидни ценности не съществуват. Ценностите са продукт на субективността на дадено общество в даден отрязък от време.

И за да се позабавляваме още малко:

В Библията нееднократно се дава заповед "Не лъжи". Опитай се да не изричаш нито една лъжа в продължение на седмица. Ама нито една. Когато жена ти те попита "Дебела ли съм? " и отговори: "Да, ебси свинюгата си станала! "; когато на интервюто за работа те питат, защо кандидатстваш там, отговори: "Щото сте абдали и мога да ви направя на маймуни! ";

Друга заповед е "Не кради". Безкрайно разтеглива и примерът с разбиването на витрината е спекулативен. Освен това е единствено валидна в общества, които имат понятие за собственост, т. е. изобщо не е общовалидна. Освен това, ако открадна и не ме хванат, проверката на верността на заповедтта е фейл.

Номер 57: Ето това е наука, защото резултата винаги е един и същ за всички. Т. е. тези принципи са вечни.

ДТ: Вече ти обясних, че резултатът не е един и същ и принципите далеч не са вечни. Ако живееш в богата на петрол държава и аз дойда от путка си майчина с високотехнологична военна сила, мога да те убия и окрада, без ни най-малко да понеса някакво наказание. Ето точно колко са общовалидни принципите ти!

Номер 57: "Ето това е баща ти", това е наука, тя има знанието. Ти сам не си в състояние да разбереш кой е баща ти, ако не ти кажат.

ДТ: Разбира се, мога и да се ползвам с постиженията на по-сериозната наука и да прибегна до генетичен тест.

Номер 57: Авторитетни духовни книги са Корана, Старият завет, Новият завет, Будизма, Багават Гита, Шримад Багаватам и др. В духовен план в тези книги няма противоречие. Има различие в материален план, определено от мястото, времето, и обстоятелствата. Доколкото някой вижда различие или противоречие, то се дължи на началния етап на разбиране на науката за духа.

ДТ: Знаеш ли, как се нарича това? Лицемерие. Или обрисувано с една звучна поговорка, четеш свещените текстове, като дявола Евангилието.

Дядо Торбалан

60.   АМАн от философи тук... пуууууууу няма да отговорят директно по темата ами локуми разтягат.

62.   Привет С :) едно мнение от маж. аз също съм за такава тройка. какво по хубаво от това да доставяш удоволствие на човека когото обичаш, за да се чустваш комфортно, нека вторият мъж да е ваш близъ приятел който и на теб да ти харесва. при мен има напредък защото имаме такива и знам че ще се случи в най скоро време. желая ти много приятни емоций :)

63.   Щом не ти идва отвътре, не го прави. Няма защо да се насилваш. А и според мене, ако един мъж те обича, няма да е такъв сексуален егоист.

64.   Мъж, 26г.
От 10-11 години точно такива порно сцени гледам редовно... и естествено - редовно и се самоздоволявам:))))))))))Гледайки или представяйки си това. Умея да обичам. Обичам истински и любовта е най-силното чувство и усещане в живота ми. Винаги е било така и винаги ще бъде.
Това с двойното проникване естествено всички съзнаваме, че е до известна степен ненормално. Няма да философствам. Продължавам да лъскам на това обаче. Днес също го правих. И вчера май. През последната седмица може би няколко пъти. Никога не съм участвал обаче в двойно проникване или изобщо тройка, дори и без такова проникване - не зная какво е, и няма да се изказвам по въпроса. Просто съм гледал хиляди часове със стотици и не знам дали не е и хиляди актьори правещи го. Не ги знам тия хора наред ли са обаче. Откровен съм. И ги гледам, че горе долу в голямата част от продукциите с такъв сюжет, участващите са повтарящи се лица.
Просто съм изгледал много, ужасно много.
Съзнавам, че губя енергия с това.
Не зная дали не е дошъл моментът, в който искам не искам няма да си бия чикии, мислейки за това повече. Няма и да гледам порно с такива сцени.
Но си мисля, че бих го направил ако в реалността ми се отдааде възможност. Много по-малко сили ще си губя, отколкото като си мисля постоянно за това и само трескам.
Аз лично съм на мнение, че има 2 варианта за изходни параметри при мен, в такава ситуация:

1) С мъжа да сме приятели, които нямат какво да делят помежду си. Ама абсолютно нищо.

2)Жената. Тук започват вариантите:
2. 1) Тя е наша позната или приятелка, с която или и двамата, или единият от двама ни, някога е имал нещо. Обаче сега няма никой от нас. Това е почти най-чистият вариант, но никак не и единственият за мен!!!
2. 2)Най-чистият вариант е разбира се никой от двамата мъже да не е имал връзка, когато и да било с момичето (жената:) )
2. 3)Тя да има връзка с единият от нас. Обаче тази връзка да е развита дотолкова, че да са ясни възможните изходи з всички и всеки един от нас да ги има предвид.
Това е секс. Сексът е едно НЕВЕРОЯТНО физическо УДОВОЛСТВИЕ, обаче той трябва да се има предвид и друго какво е - той е "катализаторът" на живота :))) Освен, че се продължава човешкия род с него, аз лично го възприемам и като форма на най-голямо доверие между мъжът и жената.
По-нагоре прочетох доста неща, с които съм напълно съгласен относно тази ситуация-наприемер, че може на момичето да й хареса много повече с единия партньор отколкото с другия. И да започне да го иска само с него. Тогава малко лошо, когато "по-малко харесвания" е човекът извън евентуалната интимна връзка между другите двама. Тя интимната връзка по отношение на сексуалната интимност, веднъж случило се такова нещо-тя вече е между тримата, но знаете какво имам предвид тук....
При такова дислайкване или леслайкване :))), нещата почти сигурно се сриват за "отлъчения" :))) Това ако има чувства във връзката, разбира се.
Любовта може да има доста различни форми за различните хора в днешно време. Опитът на всички ни го показва съвсем ясно!!!
Затова трябва ПРЕДИ тройката да бъдат поставени "на тепиха" чувствата, очакванията, желанията, мотивите, възприятията, опасенията, ПРОГНОЗАТА на всеки един от участниците.
Въз основа на резултатите получени и от тримата след подобна дискусия, смятам, че е напълно в реда на нещата да се стиснат ръце и да се каже, например следното : (какви точно ще бъдат думите зависи от хората, разбира се:))) )

-)Хайде
-)Щастие и успех на всички ако някога попаднат в същата ситуация и се решат да го направят. (И който го направи да се обади да разкаже:)

"Живот ли бе да го опишеш... " - Както са казвали гладиаторите - "Сила и чест". Аз ще добавя - здраве, мир и любов. И да бъдем добри и да не се отказваме никога от това да живеем за и да правим добро. Веднъж се живее. Трябва както да се мисли, така и да се действа. Може и действие мислейки, или да се мисли действайки. Обаче що се касае до секса, любовта и постъпките ни в тяхна посока, аз лично (както и много от вас предполагам) съм видял, че трябва винаги двете неща да вървят ръка за ръка. Коя ръка по-силно да държи положението, коя по-слабо - вие си преценявате. Но аз поне смятам, че нищо не може да накара никого, да не мисли, да не чувства, да не действа, да го е страх да бъде добър човек. Всъщност може - страхът може да попречи и е пречил на по-голямата част от нас за много неща, обаче... мислете за какво да се страхувате и за какво не - тогава ще е по-лесно, повярвайте ми:)))Мислете какво е важно за вас, как е коректно да действате, за да не го нараните, повредите или загубите (важното или важната, него или нея, или здравето, ... или още много-много неща, ама няма какво да ви ги изброявам, вие ще си ги помислите кои са те за вас :) ).

Действайте - говорете си, пишете си, виждайте се, дискутирайте, спортувайте, мислете, работете, бъдете добри хора, защото това е щастие във вечността:)Естествено има и страдание, и болка, и страх, ... -но вие можете да се справите и с тях - с мисъл и действие:)))

Не си губете времето :) Или го правете това или не :) Уточнете го по най-добрия възможен за вас начин и не си пестете от времето за това - то е най-важното - точното действие:) И оттам нататък - усмивкиии :)

65.   Ми само си помисли колко удоволствие ще ти доставят двама мъже едновременно. Комплексарите и задръстените селяни от българия не ги слушай и си прави кефа както ти е на теб готино. В повечето страни от запада това си е нормално както и смяна на партниорите или групови секс забавления. Ако си готина и привличаш мъжете защо да не пробваш. Аз съм мъж на 29 а жена ми е на 26. Правим го редовно и винаги удоволствието е огромно и за тримата. Тя е секси парче, руса леко едри цици и сладко дупе. Ако знаеш колко пичове и се дървят и аз да не я споделя а да съм егойст. Дори когато само я гледам как се чука с друг ме радва. А за сандвича мога да ти кажа че за нея е страшен кеф. Не само че два пениса я работят но и двойното усещане я кара да свършва много пъти. Мога само да ти дам пример че повечето пъти когато го правим с друг мъж и я чукаме направо припада от силен оргазъм. Асамо смен пак получава оргазми но не са толкова силни. От нея знам че нямало по готин секс от този за една жена. Правили сме какво ли не но това си е готино. Попаднала си също на готин и отворен мъж който нее егойст. Направи го и ще разбереш колко е готино. Женами е задоволена и любовта ни е силна. А в леглото е супер тигрица.

67.   Адмирации за коментар 65... евала на такива мъже които не са ЕГОИСТИ а споделят жена и и ги възбужда да гледат как я чукат пред нея.. аз съм мъж на 30 г и само като съм гледал как чукат жена ми пред мен яко ме възбужда това и се дървя... даже сега само при мисълта се надървих много яко!

68.   Мисля, че е готино да правиш 3-ка, дори и с приятеля ти и дръг мъж. Аз като си говоря с моя приятел той ми казва"никога няма да дам да те ебе някой друг па камоли пред мен". Още по хубаво ще е да правиш 3-ка с 2-вама непознати.. Моя съвет е направи го, но първо трябва да разбереш дали след това "изживяеане" той няма да започне да си мисли глупости. Например, че ще потърсиш пак другия мъж. Стигнете до решението двамата!

69.   Да оставим настрана философските дискусии по-нагоре... Скоро с жена ми правихме тройка и тя сподели че сандвича е невероятен! Важното е да си имате доверие. За ревнивост не знам... Аз съм ужасно ревнив, но тройката не ме е карала да ревнувам по никакъв начин. Това не е изневяра, а е нещо направено и със съгласието на двамата. Ако не си навита - на пробвай. Въпреки че според мен ако се прествашиш да почнеш - ще ти хареса :)

70.   До (22/43/53) би ли споделил други автори и имена на конкретни книги, че това което пишеш ми се стори доста интересно. Между другото ми звучи като "Диагностика на кармата " на Сергей Лазарев

71.   Привет! От мъжка гледна точка ще ти кажа, че по-добре е да направите тройка с мацка, ако си съгласна! Ние сме го правили няколко пъти с друго момиче и беше страхотно, но мацето ми е би! А за тройка с мъж да ти кажа и аз съм се замислял, но по ми се струва че ще е готино с двойка! Не сме се престрашили обаче все още!

73.   И аз имах партньор който пожела да включим втори мъж в секса, но аз не можах да се навия. Защото имах силни чувства. После като ми мина тръпката, се навих, но не посмях да му кажа, един вид когато спря да иска от мен това, аз все повече вътрешно бях готова. Но пък той много говореше по време на секс и ми се стори, че ако има втори мъж ще си умра от смях.. Фантазията е едно а реалността друго. Не го прави с мъж, когото обичаш.

74.   Все си мисля, че трябва да вярваш на човека до теб, както и на другия мъж (с когото го правиш), за да се съгласиш на такава крачка. Ако обичаш и имаш доверие на партньора си ще е по-лесно, иначе няма ли риск от това да се почувстваш като евтина проститутка? :)

75.   Ако мъжа наистина го иска, а и ти си навита, направете го.. всички сексуални фантазии трябва да се задоволяват, щом носят удоволствие И НА ДВАМАТА!!

76.   Аз пък честно казано не си представям да допусна някой напълно непознат, намерен в сайт, до тялото си. Още повече, когато присъства и сериозният ми приятел. Също така не знам до колко е преценил партньора на момичето как ще се почувства чисто емоционално. Сега може да му звучи възбуждащо, но като види приятелката му да лапа страстно друг пенис може и дори да го избие на агресия. Когато има намесени чувства между двама души нещата седят по по-различен начин. Това е нещо, което трябва да се обсъди хубаво, ако трябва да се поставят някакви граници и да се разберете.

77.   Никога не бих го направил това с моята приятелка. Това е нещо, което бих правил за удоволствие, за да видя какво е, без да изпитвам чувства към момичето и т. н. но никога и с момиче което обичам много. Приятелката ми не бих я делил с друг!

78.   Късметлийка си и малко ти завиждам ;)
Ж-35

79.   Според мен това не е нормално се пак сте заедно с половинката си да се обичате и секса е консумация на лубовта а тогава защо някои които ти не обичаш ще консумира така да кажем вашата лубов. Според мен на половинката му просто му се пробва нещо ново разнообразете малко пробваи нови неща според мен ще помогне дано сам бил полезен (мьж сам но преди да ти отговоря питах приятелката ми какво мисли за някои друг в леглото и отговора беше "НЕ" и онова което ти написах горе за лубовта и консумацията :)

80.   правете сандвичи- невероятно е и за мъжа и за жената....без ревнувания разбира се иначе нищо не се получава. Откакто пробвах с жена ми сандвич само за това мисля....постояно...кога пак ще я обладаем 2ма и ще има супер оргазми

81.   Ще споделя и моетоп мнение. Възбуждам се от идеята да гледам моята мацка да я чука друг и аз да се включвам или пък само да гледам. И бих опитал, но с някое гадже за което не ми пука. Ако става дума за жена ми, с която имаме или планираме да имаме деца - НЕ. Също не бих се навил да се обвържа сериозно с жена, която е правила тройки. Не мога да си представя какви извратени фантазии ще има и няма да и имам доверие. Да е майка на децата ми и дума да не става.
Така, че зависи какви отношения имате с въпросния човек и какво искаш завбъдеще. Ти си жена на 30. Крайно време ти е за семейство и деца според мен.
М36

51-71 от 71