Споделена история от Секс и интимност

Mомчета вие какво ще кажете за това?
Здравейте искам да ви задам въпрос за френската любов т. е. вие мъжете какво мислите за така наречените "шпакли" "лизане". От всякъде чувам различни мнения, едни казват, че е супер яко да лижат, други казват, че никога не биха го направили, трети го правят но не им харесва. Има ли нещо което да ви отблъсква до като "лижете" някоя?

Коментари

1.   Аз не сам момче, бисексуална съм и много обичам да лижа моята приятелка

2.   Отвратително!

3.   На мен лично много ми харесва да го правя. Хем на мен ми е хубаво, хем като видя на нея колко и е хубаво ми доставя още по-голямо удоволствие.
Иначе за отблъскването може би би ме отблъснало ако не е чиста и епилирана.
Чисти и гладки ги обожавам мммм
М22

4.   Женският полов орган е пристанище за много зарази,
коварното е че гледаш отвън е ок а отвътре червива,
бактеии, гъбички, бацили, течения, смъдене и т. н.
не може да се види защото е вътрешен орган,
лизачите са изложени на голям риск да хванат рак в устната кухина и гърлото, както и много други болести,
дори самите жени не знаят дали са чисти, докато не идат на преглед,
ако съдим по половите органи, мъжа е открит и прям а жената затворена и лукава,
тва последното сега го измислих, ама май има нещо верно, природата не лъже

5.   Не ме отблъсква, ако я харесвам. Ако е някоя случайна по смъртно не можеш да ме накараш да я лижа, но харесвам ли я - с най-голямо удоволствие.

6.   Не мен лично много ми харесва да лижа приятелката ми :))

7.   Винаги е било страхотно преживяване, стига момичето да поддържа добра хигиена. Това се отнася и за нас, мъжете.

8.   За съжаление номер 4 до някъде има право. При мъжа се вижда - при нас, жените, не се вижда.
Не е задължително жената да харесва този тип ласки. Аз не харесвам, но давам, защото на мъжът ми му харесва. Чувството е едно мокро и бляк.
Поне моята вагина е наистина здрава - не ходя с други мъже, грижа се за себе си и просто съм здрава. Никога съм нямала течения, гъбички и тем подобните му. Като знам обаче от близки и познати, какви работи са имали и имат. Не вярвам и един гинеколог да прави френска.

9.   Първо трябва за себе си да решиш дали искаш да го правиш, защото ако не го искаш, най вероятно няма да я свършиш работата както трябва и няма да има смисъл. Второ хигиената наистина трябва да е на ниво и трето трябва да имаш в предвид, че не на всяка жена и харесва. Имах преди една приятелка, която умираше от кеф и друга която изобщо не и харесваше. Най важно е и на двамата да ви доставя удоволствие, каквото и да правите. Успех

10.   Никога не съм го правил нямам и намерение да го правя колкото и да е чиста тя

11.   ...никога съм нямала...:D

12.   Това е най-хубавото в любовната игра. Много ми харесва... Това да доставиш удоволствие на жената, която обичаш по такъв начин е върхоното удоволствие за мен самия. Неповторимо е и също, ако успееш да я докараш до края... Нишо не може да се сравни с усещането на женския оргазъм по уните и езика... Ох размечтах се... Обичам да го правя, повече от всичко.

13.   Аз пък мисля, че е ужасно гнусно и можеш да хванеш много болести..

14.   Мъжът бил чист, открит и прям и т. н. - да бе сигурно... Това си е до лична хигиена независимо дали си мъж или жена. Пък колкото до това, че жените пренасяли сума ти и зарази, бацили, микроби.. и от това мъжете ги хващало рак на гърлото и устната кухина - пълни простотии. Но пък до колкото знам понякога чистият, прям и открит мъж (спал с всяка 2ра) може да докара на жената рак на шийката на матката...

15.   Прекрасно е и го правя със всяка подържана и чистолплътна дама. Женският полов орган ако е, , не подържан и миризлив, , си е чисто свърталище на бацили и гнусотики. Но една съвременна жена уважаваща себе си не би допуснала да бъде на това място не чиста и тн. Правя го и то винаги когато партниорката е подържана жена и не виждам нещо гнусно както казват по горните коментатори. Чуството е страхотно и за жената и за мъжа стига да е направено с желание за любов и страст.

16.   мен не ме кефи да лижа, правя го рядко и то само заради жената, не изпитвам кеф

17.   Миризмата много често е ужасна, дори и да са взели душ преди това. Ако не мирише обичам да лижа много, но рядко не миришат. Понякога има и много бяло течение, което е кисело и гнусно. Общо взето по-слабичките са по-чисти и не миришат толкова като прасетата.

18.   Аз съм мъж на 34 и мога да ти кажа че е страхотно. Стига да нее някоя неподържана или дърта чанта. Ако е младо путе бих го лизал без да мисля много много. Женен съм и жена ми е страхотна сладурана. Обожава да я лискам по путето. Винаги е епилирана и чиста. Че има миризми има все пак е путе нее гумичка или нещто друго. Всяка жена има секрети и при едни е по ароматен а при други не толкова. Тека е и със нашта сперма. Някой мацки харесват спермата и го правят с удоволствие. Но има жени дето се гнусят от това. Тека че си е до психично въздействие от страна на партниора. Не го прави със курви или някоя по активна дама в секса, че може и да хванех нещто неприатно като венерическа болест например. Иначе го правя редовно и с една любовница която е на 23г. студентка със супер телце. Лискам я като луд. Путето и е страхотно винаги чистичко и готово за шпакловане. Снея направо се празня по някога докато я лижа само. Страхотно е стига да си смел и да не тее гнус. Иначе забрави за удоволствието. Представи си само какъв кеф е за жената когато го правиш с чуство. Се едно че тя ти лапа пениса, текаче помисли какъв кеф е за нея само.

19.   Винаги ми е харесвало да го правя, до ден днешен. За съжаление, се случва все по-рядко :)
J. Silver, M

20.   Даже животните се лижат))) Страхотно е и замен това е върховно вазбуждащо да усещам как жената свършва от ласките ми!!!
М 47

21.   Без лизане никоя не минава при мене.

22.   Хм? ! Какво ли не прочетох...
Да, има чистички, има и неподдържани, но нима при нас мъжете няма мърльовци?
Като мъж с опит, бих казал на всички, които подхождат с подозрение: ВИНАГИ ПЪРВО опитайте жената там с езиче! И ако не ви хареса да и пускате езиче, трябва да знаете, че е още по-опасно да я чукате! ;)
№17 - кисели? Да! Така трябва да е! Здравата жена е леко кисела долу! По-скоро се пази от сладки!
№8, не ти харесва? Не ти харесва, защото или се притесняваш твърде много и не може да се насладиш на удоволствието, или защото той не го прави така, че да ти хареса, т. е. не знае как! Има много мъже, които не осъзнават, че там жената е много нежна и чувствителна и смучат като помпи и/или хапят като коне, което няма как да ти хареса!

За всички останали ще споделя, че когато жената е чистичка, удоволствието да и пусна езиче е невероятно, а когато усетя и нейното удоволствие направо се разтапям! Никога не бих пропуснал да го направя с приятна за мен и чиста жена. А ако тя не ми хареса там, долу, не бих правил НИЩО с нея!