Споделена история от Секс и интимност

Жени , обичатели да ви ...
Здравейте на всички!! Имам приятелка с която сме заедно почти 5 месеца и вече сме имали сексуален контакт. Когато започнем с любовната игра и я докосвам по връта тя ми хваща ръката и я насочва към гърдите си. И от там идва и въпроса ми към вас мили дами. Обичате ли да ви докосват/пипат/мачкат/масажират гърдите?

Честно казано на мен вече малко почва да ми омръзва.. Не мога да я докосвам никъде другаде, защото тя не ме оставя >. < xD

Въпроса ми е както към жените така и към мъжете.

Господа, обичате ли да докосвате/мачкате гърдите на приятелките си?

Коментари

1.   Това си е индивидуално

2.   Че кой не обича, бива ли такъв въпрос? За да ти е по-възбуждащо я мачкай силно по гърдите, не да ги посиниш де, но не само да я галиш. Целувай ги и хапи зърната, но нежно, смучи самите гърди, но не да изпитва чак болка - ще ти хареса, няма начин, мен поне много ме възбужда!

3.   Може да има ерогенна зона. Познавам момичета, които почти свършват само като си ИГРАЕШ с гърдите.

4.   Абсолютно индивидуално e. Например моите гърди са супер чувствителни и грубото "мачкане" би ми подействало кофти, отколкото възбуждащо. Има жени, които не изпитват почти никаква болка, когато им причиняват такава на гърдите... например щипането и смученето на зърната е адски гадно и болезнено, но има жени, на които им харесва... Щом приятелката ти насочва ръцете ти към гърдите й, вероятно изпитва наслада, когато ги докосваш, а може й да са й ерогенна зона.

5.   Обожавам го!

Ж. 25

6.   №2 Аз не обичам и не давам. Предпочитам да ме гали и целува по връта. Жените са с резлични ерогенни зони. Познавам жена която умира да и целуват и да си играят с пръстите на краката.
Приятелят ми се възбужда от гъделичкане по вътрешната част на дланта.

7.   Не обичам да ми мачка гърдите но обичам да ми ги целува :)

8.   Аз лично обичам приятелят ми да го прави. Всъшност той даже обича повече от мен :D. Но не постоянно, може би само преди да почнем да правим секс, но чак пък да не давам да ме докосне никаде другаде - не! Но зависи от човек, явно на приятелката ти много и харесва. Има момичета които дори не показват гърдите си на своите момчета или не обичат да ги докосва друг човек и да си играе с тях. Ако много ти е умръзнало говори с нея. Можеш да и кажеш например :От (еди коклко си време) правим едно и също. Не искаш ли да разнообразим нещата? ! Нещо от сорта ако не искаш да и казваш директно, че ти е писнало. :) Надявам се да направите нещата чудесни и за двама ви :). Късмет!

9.   Аз ненавиждам, особено пък да си играе със зърната ми! Иде ми да му откъсна ръцете. Нямам приятелки с подобен проблем, но на мен наистина ми е гадно!

10.   Обожавам да ми засмуче и двете зарна отпускам се и правим лут секс.

12.   Ж. 22 Аз просто обожавам приятелят ми да ме гали, целува, мачка и дори да хапе зърната на гърдите ми. Наистина ми действа много възбуждащо. И колкото повече се възбуждам, толкова повече и той става по-агресивен, с възбудата нараства и желанието у мен да ме хапе и мачка по-силно. Дори на няколко пъти съм свършвала само от това, без да ме е докосвал никъде другаде. За съжаление обаче досега не съм свършвала при лизане. Може би едното е за сметка на другото.

13.   Блякс, не обичам, не ми е приятно.
Моите са супер чувствителни, защото колкото са по-малки, толкова са по-чувствителни и ме боли почти при минимално докосване, така че не съм любителка.

Иначе понякога, ако е по-нежничко е приятно :)

14.   Много обичат да ги докосват по гърдите, тъй че си струва да понаучиш това онова, ако искаш да доставиш удоволствие на половинката ;)

15.   Напълно подкрепям номер 9.
И дума да не става да си играе със зърната ми...

19.   Обожавам да ми пипат гърдите, особено зърната. Дори и да съм без сутиен и факта, че някой мъж ги гледа, като са щръкнали ми харесва. Обичам мъжа да е зад мен, наплюнчил пръстите си и и да си играе със зърната ми.